Положення про "телефон довіри" Макарівської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням голови Макарівської районної
державної адміністрації
від 18 листопада 2013 року №616

Положення про "телефон довіри" Макарівської районної державної адміністрації

1. "Телефон довіри" функціонує з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.
2. "Телефон довіри" працює у секторі роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації у робочі дні: понеділок-четвер з 08.00 до 17.00 години, у п’ятницю - з 08.00 до 15.45 години за номером: 5-35-55.
3. Організаційне забезпечення та загальне керівництво роботою „телефону довіри” здійснюється завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.
4. Основні завдання сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації щодо функціонування "телефону довіри":
4.1. Надання інформаційних послуг особам, які опинились у складних життєвих обставинах, з приводу чого зателефонували до сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації за номером ,,телефону довіри”.
4.2. Реєстрація та облік усіх звернень, що надходять на ,,телефон довіри”, відповідно до вимог Інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян в апараті, управліннях та інших структурних підрозділах Макарівської районної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням голови Макарівської районної державної адміністрації від 10 листопада 2006 року №1144.
4.3. Оперативний розгляд порушених громадянами питань.
4.4. Співпраця з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, соціальними, комунальними службами, іншими установами та організаціями з метою надання ефективної термінової допомоги громадянам, які звернулись за „телефоном довіри”, щодо вирішення конкретних питань.
4.5. Здійснення внутрішнього моніторингу ефективності роботи "телефону довіри" та звітування щоп’ятниці про його роботу перед керівником апарату Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 листопада 2013, 16:39  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.