Положення про "телефон довіри" Макарівської районної державної адміністрації

Розпорядженням голови Макарівської районної
від 18 листопада 2013 року №616

Положення про "телефон довіри" Макарівської районної державної адміністрації

1. "Телефон довіри" функціонує з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.
2. "Телефон довіри" працює у секторі роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації у робочі дні: понеділок-четвер з 08.00 до 17.00 години, у п’ятницю - з 08.00 до 15.45 години за номером: 5-35-55.
3. Організаційне забезпечення та загальне керівництво роботою „телефону довіри” здійснюється завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.
4. Основні завдання сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації щодо функціонування "телефону довіри":
4.1. Надання інформаційних послуг особам, які опинились у складних життєвих обставинах, з приводу чого зателефонували до сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації за номером ,,телефону довіри”.
4.2. Реєстрація та облік усіх звернень, що надходять на ,,телефон довіри”, відповідно до вимог Інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян в апараті, управліннях та інших структурних підрозділах Макарівської районної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням голови Макарівської районної державної адміністрації від 10 листопада 2006 року №1144.
4.3. Оперативний розгляд порушених громадянами питань.
4.4. Співпраця з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, соціальними, комунальними службами, іншими установами та організаціями з метою надання ефективної термінової допомоги громадянам, які звернулись за „телефоном довіри”, щодо вирішення конкретних питань.
4.5. Здійснення внутрішнього моніторингу ефективності роботи "телефону довіри" та звітування щоп’ятниці про його роботу перед керівником апарату Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 листопада 2013, 16:39