Порядок функціонування „гарячої” телефонної лінії в Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням голови
Макарівської районної
державної адміністрації
від 18 листопада 2013 року №615

Порядок
функціонування „гарячої” телефонної лінії
в Макарівській районній державній адміністрації

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та функціонування „гарячої” телефонної лінії в Макарівській районній державній адміністрації.
2. „Гаряча” телефонна лінія працює в адміністративній будівлі райдержадміністрації за адресою: Київська область, смт Макарів, вул. Фрунзе, 30; щоденно (крім вихідних та неробочих днів): понеділок-четвер з 08.00 до 17.00 години, п’ятниця – з 08.00 до 16.45 години за телефоном 5-14-44. Оприлюднення графіка її роботи здійснюється через веб-сайт райдержадміністрації.
3. Роботу „гарячої” телефонної лінії забезпечують завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації або, за дорученням завідувача сектору, головний спеціаліст сектору.
4. Усі звернення громадян, що надійшли на „гарячу” телефонну лінію, реєструються сектором роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації в день їх надходження.
5. Діловодство за зверненнями громадян, що надійшли на „гарячу” телефонну лінію, ведеться відповідно до вимог Інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян в апараті, управліннях та інших структурних підрозділах Макарівської районної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням голови Макарівської районної державної адміністрації від 10 листопада 2006 року №1144.
6. Питання, з якими звертається громадянин, за можливості, вирішуються під час телефонної розмови.
7. Звернення громадян, що потребують детальнішого вивчення, розглядаються у порядку, встановленому для розгляду письмових звернень, відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”.
Строк розгляду звернень громадян не повинен перевищувати строків, які визначені чинним законодавством.
8. Контроль за вчасним розглядом виконавцями звернень громадян, що надійшли на „гарячу” телефонну лінію, здійснює сектор роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.
9. Оприлюднення інформації щодо роботи „гарячої” телефонної лінії в засобах масової інформації забезпечують сектор роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації та сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 листопада 2013, 16:38  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.