Відділ управління персоналом та організаційної роботи

Відділ управління персоналом та організаційної роботи

Начальник відділу- Коцубанова Вікторія Олександрівна

Телефон відділу - 5-15-64

Відділ забезпечує постійний оперативний зв’язок з виконавчими комітетами місцевих рад, своєчасний збір оперативної, тематичної, статистичної інформації, що відображає соціально-політичне та економічне становище на території сіл і селищ, робить відповідні узагальнення і при необхідності вносить пропозиції керівництву адміністрації. Узагальнює та опрацьовує матеріали з місць для облдержадміністрації про ситуацію в районі, забезпечує реалізацію державної політики з питань кадрової роботи та державної служби в апараті райдержадміністрації, сприяє проведенню цієї роботи в структурних підрозділах райдержадміністрації.
Здійснює організаційне забезпечення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, проведення засідань колегії районної державної адміністрації, готує проекти перспективних і поточних планів роботи, календарних планів заходів районної державної адміністрації, здійснює контроль за їх виконанням, бере участь у вирішенні, відповідно до чинного законодавства, питань організації проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів обласної та районної рад, Всеукраїнських та місцевих референдумів, вивчає матеріали з питань адміністративно-територіального устрою, узагальнює і поширює досвід роботи виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування, надає їм методично-консультативну та практичну допомогу в організації їх діяльності, проводить навчання відповідальних працівників, готує пропозиції щодо вдосконалення форм і методів роботи.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 серпня 2016, 09:58