Фінансове управління Макарівської районної державної адміністрації

Начальник фінансового управління
Дідківська Світлана Михайлівна
тел.факс 5-15-47

Заступник начальника – начальник бюджетного відділу
...
тел. 5-12-63

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер
Волощенко Ганна Зіновіївна
тел. 5-19-93

Начальник відділу доходів
Левковський Микола Петрович
тел. 5-11-63

Основними завданнями управління є:
- забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території району;
- складання розрахунків до проекту районного бюджету і подання їх на розгляд районної держадміністрації;
- підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку району;
- розроблення пропозицій з удосконаленням методів фінансового і бюджетного планування  та фінансування витрат;
- здійснення контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями району законодавства щодо використання ними бюджетних коштів та коштів цільових фондів, утворених районною радою;
- здійснення загальної організації та управління виконанням  місцевого бюджету, координація діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.
Управління під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та управлінням державного казначейства.

Останнє оновлення на Середа, 09 березня 2016, 11:04