До уваги жителів та гостей Макарівщини!

13 жовтня в парку культури та відпочинку “Панський”(смт Макарів), о 10:00 год. розпочнуться заходи присвячені Дню захисника України.
До участі запрошуються учасники бойових дій, учасники антитерористичної операції/операції об'єднаних сил разом зі своїми родинами,  члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції, жителі та гості населених пунктів Макарівщини.

Орієнтовна програма свята:
10:00 - зустріч захисників України та інших гостей свята;
10:00 - арттерапія (терапія малюнком для військових та їхніх родин, з метою відкриття себе для позитивної енергії).
11:00 - урочиста частина заходу з вітаннями та врученням відзнак учасникам бойових дій.
11:30 - відкриття фестивалю патріотичної пісні: “І встала козацька слава”. Виступ колективів району.
12:00 - спортивні змагання серед військових та дітей.
14:00 - обід (польова кухня та інше).
15:00 - показ документального фільму: ”І зацвіте червона рута”, присвяченого захисникам України.
16:00 - конкурси для дітей.
19:00 - завершення святкової програми.

На заході будуть представлені експонати виставок бойових прапорів,  особистих речей загиблих учасників АТО (“Блок-пост пам'яті Макарівщини”), зброї часів Другої світової війни. Також охочі зможуть покататися на мотоциклах та човні морської піхоти тощо.

Захід пройде за ініціативи та сприяння громадської організації “Спілка бойових дій Макарівщини”, Макарівської райдержадміністрації, зокрема сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації та Макарівського районного військового комісаріату.