До уваги жителів та гостей Макарівщини!

e-mail Друк PDF

13 жовтня в парку культури та відпочинку “Панський”(смт Макарів), о 10:00 год. розпочнуться заходи присвячені Дню захисника України.
До участі запрошуються учасники бойових дій, учасники антитерористичної операції/операції об'єднаних сил разом зі своїми родинами,  члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції, жителі та гості населених пунктів Макарівщини.

Орієнтовна програма свята:
10:00 - зустріч захисників України та інших гостей свята;
10:00 - арттерапія (терапія малюнком для військових та їхніх родин, з метою відкриття себе для позитивної енергії).
11:00 - урочиста частина заходу з вітаннями та врученням відзнак учасникам бойових дій.
11:30 - відкриття фестивалю патріотичної пісні: “І встала козацька слава”. Виступ колективів району.
12:00 - спортивні змагання серед військових та дітей.
14:00 - обід (польова кухня та інше).
15:00 - показ документального фільму: ”І зацвіте червона рута”, присвяченого захисникам України.
16:00 - конкурси для дітей.
19:00 - завершення святкової програми.

На заході будуть представлені експонати виставок бойових прапорів,  особистих речей загиблих учасників АТО (“Блок-пост пам'яті Макарівщини”), зброї часів Другої світової війни. Також охочі зможуть покататися на мотоциклах та човні морської піхоти тощо.

Захід пройде за ініціативи та сприяння громадської організації “Спілка бойових дій Макарівщини”, Макарівської райдержадміністрації, зокрема сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації та Макарівського районного військового комісаріату.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.