Публічні заходи

План роботи Макарівської районної державної адміністрації на лютий 2019 року

План роботи Макарівської районної державної адміністрації на січень 2019 року

План роботи Макарівської районної державної адміністрації на І квартал 2019 року

Перспективний план роботи Макарівської районної державної адміністрації на 2019 рікЗаходи Макарівської районної дежавної адміністрації з 18.04.2019 по 26.04.2019

e-mail Друк PDF

18.04.2019

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Захід в рамках Всеукраїнського тижня охорони навколишнього середовища «Зробимо Україну чистою» Макарівський Центр творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала 18-19 квітня.

19.04.2019

Легкоатлетичний крос, присвячений річниці аварії на ЧАЕС

Концерт – розповідь для учнів старших класів Макарівського НВК «ЗОШ І ст. районна гімназія» «Музика кіно». Дитяча школа мистецтв.

22.04.2019

Апаратна нарада при голові, першому заступнику, заступнику райдержадміністрації із керівником апарату, керівниками установ, організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.

Виставка дитячих робіт «Моя сім’я» Заклади дошкільної освіти 22-30 квітня

Конкурс дитячого малюнка до Міжнародного Дня Землі. Районний будинок культури.

23.04.2019

Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації с.Андріївка.

Круглий стіл для заступників директорів заклади загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи з теми «Практичні аспекти впровадження профільного навчання в умовах НУШ» Районний методичний кабінет.

Книжкова викладка «Біль Чорнобиля очима письменників». Районна бібліотека для дітей.

До всесвітнього дня книги та авторського права «Книжкова скатертина – скарбничка «Книги перевірені часом». Центральна районна бібліотека.

24.04.2019

Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації с.Юрів.

Засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури «Сучасні технології навчання зарубіжної літератури як основа реалізації завдань Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти в умовах упровадження концепції Нової української школи» Районний методичний кабінет.

25.04.2019

Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації с.Борівка

Засідання колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Макарівський Центр творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та кмітливих юних інспекторів руху – 2019 (спільно з управлінням ГУ НПУ України в Київській області) Макарівський Центр творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала 25-26 квітня.

Засідання колегії Макарівської районної державної адміністрації з питань:
1. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
2. Про підсумки розгляду звернень громадян у Макарівській райдержадміністрації та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ” за І квартал 2019 року.
3. Про стан виконання актів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень, доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, власних рішень структурними підрозділами райдержадміністрації, виконкомами сільських та селищних рад, підприємствами, установами та організаціями району.

Заходи до дня пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС. Районний будинок культури.

26.04.2019

Заходи з нагоди відзначення роковин аварії на Чорнобильській АЕС Заклади загальної середньої та позашкільної освіти.

Першість Макарівського району з футболу серед юнаків 9-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей».

Останнє оновлення на Четвер, 18 квітня 2019, 08:26
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.