Оголошення та анонси


Сплата податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб

e-mail Друк PDF

Державна податкова інспекція у Макарівському районі нагадує, що органи Міндоходів обчислюють суму податку на нерухоме майно для фізичних осіб та до 1 липня звітного року за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості надсилають податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, а також платіжні реквізити.

Детальніше...
 

Переобладнання РРО продовжується

e-mail Друк PDF

В ДПІ у Макарівському районі за січень – квітень 2013 року зареєстровано 296 реєстраторів розрахункових операцій, що належать 180 суб’єкту господарювання. З них уже подають звітність в електронному вигляді 38 РРО.
Працівники ДПІ просять не зволікати з модернізацією касової техніки, оскільки з 01.07.2013 року за неподання контрольної касової стрічки та фіскальних звітних чеків в електронному вигляді передбачено застосування штрафних санкцій.

 

Якщо змінилися паспортні дані - відвідайте податкову

e-mail Друк PDF

Законодавчо передбачено, що Міністерством доходів і зборів формується та ведеться Державний реєстр фізичних осіб, до якого вносяться дані як про громадян України так і про іноземців та осіб без громадянства, що постійно проживають в Україні, або таких, що не мають постійного місця проживання в Україні, але зобов’язані сплачувати податки в Україні.

Детальніше...
 

Отримали рішення-повідомлення – своєчасно сплатіть земельний податок

e-mail Друк PDF

Державна податкова інспекція у Макарівському районі повідомляє, що відповідно до ст. 286.5 Податкового кодексу України фахівці податкового органу видають громадянам – платникам земельного податку до 1 липня поточного року податкове повідомлення – рішення із зазначенням нарахованої суми земельного податку.

Детальніше...
 

У яких випадках громадяни не сплачують митні збори за товари при перетині кордону

e-mail Друк PDF

ДПІ у Макарівському районі повідомляє, що громадяни, які перетинають митний кордон України не частіше, ніж 1 раз на добу (24 години), декларують свій товар усно та не сплачують митні платежі.

Детальніше...
 


Сторінка 179 з 181

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.