Оголошення та анонси


РРО з контрольною стрічкою в електронній формі – висока якість передачі інформації

e-mail Друк PDF

ДПІ у Макарівському районі нагадує, що з 1 січня 2013 року запроваджено підключення РРО до Системи зберігання і збору даних з метою подання суб’єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до Міністерства доходів і зборів України дротовими або бездротовими каналами зв’язку. Таким чином інформація, що міститься на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які приєднані до касових апаратів, буде передаватись до управлінь Міністерства доходів  України.

Детальніше...
 

Здійснення сплати єдиного соціального внеску

e-mail Друк PDF

Шановні платники податків Державна податкова інспекція у Макарівському районі повідомляє, що сплата єдиного внеску до Пенсійного фонду України здійснюється:

Детальніше...
 

Вирішити суперечливі питання допоможе «Пульс»

e-mail Друк PDF

Шановні платники податків! Державна податкова інспекція у Макарівському районі нагадує, що завдяки оновленому «Пульсу» представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Міністерства доходів і зборів керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.
Номер телефону «Пульсу» залишився незмінним: (044) 284-00-07. Працює лінія цілодобово: з 8.30 до 19.30 повідомлення приймають оператори, у неробочий час – інтерактивний відповідач.

 

ДПІ у Макарівсьуому районі інформує

e-mail Друк PDF

Критерії, за якими можна отримати бюджетне відшкодування ПДВ автоматично
Згідно положенням пункту 200.19 статті 200 Податкового кодексу України право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку мають платники податку, які відповідають одночасно таким критеріям:
- не перебувають у судових процедурах банкрутства відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом";

Детальніше...
 

До зведеного бюджету спрямовано понад 90 мільйонів гривень

e-mail Друк PDF

Така сума податків і зборів надійшла від платників податків Макарівського району у січні-травні цього року. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету зросли на 48 млн. грн.

Детальніше...
 


Сторінка 179 з 184

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.