Оголошення та анонси


До уваги громадськості!

e-mail Друк PDF

Запрошуємо громадян 22 листопада 2013 року з 11:00 до 13:00 в приміщення Макарівської районної державної адміністрації, де відбудеться виїзний прийом громадян  начальником  Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області Ботезатом Олексієм Павловичем.

 

Фонд майбутнього України оголосив національний грантовий конкурс «Інтелектуальний капітал України»

e-mail Друк PDF

4 жовтня 2013 року оголошено І національний грантовий конкурс «Інтелектуальний капітал України». Відкриття конкурсу відбулося під час ІІ Міжнародної експертної сесії «Як зробити інтелект ресурсом розвитку України?» Організатор сесії та конкурсу – Фонд майбутнього України.

Детальніше...
 

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

e-mail Друк PDF

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.
Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).
Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 листопада 2013, 16:00 Детальніше...
 

Працівниками Київської митниці Міндоходів упереджено незаконне перевезення планшетних комп’ютерів IPad Air, яких ще немає на ринку України!

e-mail Друк PDF

Громадянка України, яка прилетіла з Голландії  м. Амстердам, під час проходження митного контролю, намагалася без сплати податків провезти через державний кордон України по «зеленому коридору» 9 планшетних комп’ютерів  IPad Air яких ще немає на ринку України!
Презентація яких нещодавно відбулась в США.
Всі виявлені предмети знаходились в ручній поклажі пасажирки, без ознак приховування.

Детальніше...
 

До 31 грудня у податкових інспекціях проходить звірка інформації щодо нерухомості громадян

e-mail Друк PDF

З метою визначення об‘єктів нерухомості, у тому числі пільгових, бази оподаткування та суми податку, власникам нерухомості, будинків та квартир, до кінця поточного року бажано здійснити звірку даних щодо кількості своїх об‘єктів нерухомості та розмірів їх житлової площі з даними реєстру платників податків.

Детальніше...
 


Сторінка 150 з 184

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.