Оголошення та анонси


Зміни щодо реєстрації та обліку платників податків

e-mail Друк PDF

Відповідно до Закону України від 24.10.2013 року №657-VII з 01.01.2014р. наберуть чинності зміни внесені до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків і вдосконалення деяких положень.
Зокрема, змінами установлено, що штрафні санкції за неподання або порушення строку подання фізичними особами до контролюючих органів відомостей про зміну даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, не застосовуватимуться до 01.01.2016р. та відмінено свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ та єдиного податку.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:16 Детальніше...
 

Переваги подання звітності мережею Інтернет

e-mail Друк PDF

Подання звітності в електронному вигляді мережею Інтернет має багато переваг для платника податків, зокрема, платники податків отримують:
- економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів (немає необхідності купувати бланки звітності, відвідувати податкову інспекцію);
- звітність, надіслана до органу Міндоходів електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання;

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:16 Детальніше...
 

За неподання звітності з єдиного соціального внеску – штраф

e-mail Друк PDF

Неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування передбачає адміністративну відповідальність для посадових осіб – платників ЄСВ.
У цих випадках згідно з чинним законодавством передбачено штраф від двадцяти до тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 – 510 грн.). А повторне (протягом року) вчинення таких дій особою, яка вже була раніше притягнута до адміністративної відповідальності, загрожує штрафом від тридцяти до сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510 – 680 грн.).

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:16 Детальніше...
 

Максимальна/мінімальна величина єдиного внеску

e-mail Друк PDF

Законом України від 08.07.2010 р. № 2464 „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” введена норма обов’язкової сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування всіма суб’єктами господарювання. З 1 жовтня 2013 року адміністрування єдиного внеску здійснює Міністерство доходів і зборів України.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:16 Детальніше...
 

До уваги підприємців на загальній системі оподаткування!

e-mail Друк PDF

Затверджено нову форму книги обліку доходів і витрат

Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в державній податковій інспекції за місцем своєї реєстрації.
Ведення Книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. Записи здійснюються у Книзі за підсумком робочого дня на підставі первинних документів про отримані доходи та документально підтверджені витрати.

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2013, 15:43 Детальніше...
 


Сторінка 148 з 184

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.