Оголошення та анонси


Інновації податкового законодавства: дистанційні електронні перевірки

e-mail Друк PDF

Макарівське відділення Ірпінської ОДПІ нагадує про додатковий сервіс і переваги якими можна буде скористатися вже на початку 2014 року – це електронні перевірки. Згідно пункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України документальною невиїзною електронною перевіркою вважається перевірка, що проводиться на підставі заяви, поданої платником податків з незначним ступенем ризику до контролюючого  органу, в якому він перебуває на податковому обліку.

Детальніше...
 

До уваги громадян, які надають квартири в оренду іншим громадянам !

e-mail Друк PDF

Відповідно до Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI громадяни, які надають житло у найм іншим громадянам і отримують доходи, зобов’язані сплачувати податок та декларувати доходи шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.   Оподаткування доходів громадян від надання у найм житлових приміщень іншим фізичним особам (квартирантам), регулюється статтею 170 Податкового Кодексу України.
Відповідно до п.п. 170.1.5. п. 170.1 ст. 170 Податкового Кодексу якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету, є платник податку – орендодавець, особа, яка надає житло у найм та отримує доходи.

Детальніше...
 

Оновлено порядок повернення помилково або надміру сплачених до бюджету коштів

e-mail Друк PDF

З 15 жовтня 2013 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 03.09.2013 року №787 «Про затвердження Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів».
Водночас визнано таким, що втратив чинність наказ Держказначейства України від 10.12.2002 року №226 «Про затвердження Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів».

Детальніше...
 

Кому не потрібно подавати звіт з єдиного внеску?

e-mail Друк PDF

Юридичні особи, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту), звіт до органів доходів і зборів не подають.
Суб’єкти господарювання-фізичні особи зобов’язані подавати звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність чи ні.

Детальніше...
 

З 1 грудня поточного року касові апарати, які не відповідають новим вимогам будуть зняті з реєстрації!

e-mail Друк PDF

З 1 жовтня наказом Міністерства доходів та зборів України від 01.10.2013 №522 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Порівняно з попереднім Реєстром з нього вилучено  моделі касових апаратів, які не забезпечують електронну передачу інформації до органів Міндоходів.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 листопада 2013, 12:07 Детальніше...
 


Сторінка 148 з 181

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.