Оголошення та анонси


Незаконно привезене «замовлення» власника приватного літака вилучено співробітниками Київської митниці Міндоходів

e-mail Друк PDF

Гість з Великої Британії намагався незаконно перевезти контролер палива  на замовлення власника приватного літака.
В аеропорту «Бориспіль» під час проходження митного контролю, громадянин Великої Британії,  який прилетів до України з Туреччини, для проходження митного контролю обрав «зелений коридор».

Останнє оновлення на Четвер, 28 листопада 2013, 10:33 Детальніше...
 

Упередження проявів корупції в органах Міндоходів Київщини

e-mail Друк PDF

Як повідомив начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Київській області Сергій Щербинін, з метою протидії корупції в Міндоходів Київської області та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву, праціниками управління з початку 2013 року проведено 409 профілактичних заходи.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:15 Детальніше...
 

Порушення валютного законодавства – штраф у гривнях

e-mail Друк PDF

Працівниками ГУ Міндоходів у Київській області під час проведення позапланової виїзної перевірки з питань дотримання вимог валютного законодавства, а саме перевірки своєчасності та повноти проведення розрахунків по імпортним контрактам з нерезидентами одного з підприємств області встановлено несвоєчасне отримання товару по імпорту. Підприємству нараховані штрафні санкції в сумі майже 857 тис. грн., які сплачені до бюджету в повному обсязі.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:15 Детальніше...
 

До уваги підприємців на загальній системі оподаткування! Затверджено нову форму книги обліку доходів і витрат

e-mail Друк PDF

Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в державній податковій інспекції за місцем своєї реєстрації.
Ведення Книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. Записи здійснюються у Книзі за підсумком робочого дня на підставі первинних документів про отримані доходи та документально підтверджені витрати.
Зазначимо, що такі підприємці мають можливість вибрати порядок ведення Книгу обліку доходів та витрат - в паперовому чи в електронному вигляді.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:16 Детальніше...
 

Змінив податкову адресу – внеси зміни в свідоцтво платника єдиного податку

e-mail Друк PDF

Нагадуємо платникам податків, що у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності платниками єдиного податку першої та другої груп заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013, 16:16 Детальніше...
 


Сторінка 147 з 184

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.