Оголошення та анонси


За рішенням судів, на Київщині до бюджету надійшло майже 16 млн.грн.

e-mail Друк PDF

Така сума перевищила на 2,5 млн. гривень аналогічні надходження минулого року.
На користь органів Міндоходів Київської області задоволено 790 позовів на суму майже 752 млн. гривень, що складає 77 % від загальної суми розглянутих справ.
В судових органах з початку року перебувало 37 справ на суму 2,5 млрд. грн. за позовом платників до ГУ Міндоходів у Київській області про відшкодування ПДВ. З них за результатами розгляду на користь платника податків вирішено 3 справи на суму 6,4 млн. грн., по 5 справах на суму 127, 9 млн. грн. рішення прийнято на користь ГУ Міндоходів у Київській області.

 

На Київщині більше 2 тис. власників нерухомості провели звірку майна

e-mail Друк PDF

Територіальними органами ГУ Міндоходів у Київській області надіслано майже 4,2 тис. запрошень власникам житлової нерухомості щодо звірки кількості об'єктів житлової нерухомості та розмірів їх житлової площі. Половина яких таку звірку вже провели.

Детальніше...
 

Упередження проявів корупції в органах Міндоходів Київщини

e-mail Друк PDF

Як повідомив начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Київській області Сергій Щербинін, з метою протидії корупції в Міндоходів Київської області та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву, праціниками управління з початку 2013 року проведено 409 профілактичних заходи.

Детальніше...
 

Порушення валютного законодавства – штраф у гривнях

e-mail Друк PDF

Працівниками ГУ Міндоходів у Київській області під час проведення позапланової виїзної перевірки з питань дотримання вимог валютного законодавства, а саме перевірки своєчасності та повноти проведення розрахунків по імпортним контрактам з нерезидентами одного з підприємств області встановлено несвоєчасне отримання товару по імпорту. Підприємству нараховані штрафні санкції в сумі майже 857 тис. грн., які сплачені до бюджету в повному обсязі.
Крім того, з початку 2013 року працівниками підрозділів податкового та митного аудиту органів Міндоходів Київщини за результатами проведених перевірок з питань дотримання вимог валютного законодавства України нараховано більше 24 млн. гривень.

 

До уваги громадян !!!

e-mail Друк PDF

Макарівське районне управління юстиції інформує, що згідно з концепцією централізованої системи обліку нормативно-правових актів та підтримання їх в контрольному стані офіційні періодичні видання є головним джерелом наповнення інформаційних фондів підприємств, установ, організацій, громадян.
Відповідно до Указу Президента України "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно - правових актів та набрання ними чинності" №503/97, офіційними друкованими виданнями є: "Офіційний вісник України”, який заснований і видається Міністерством юстиції України, "Відомості Верховної Ради України", газета “Урядовий кур'єр".
Враховуючи практичність та актуальність видань Міністерства юстиції України, доводимо до Вашого відома інформацію про передплату наступних офіційних видань:

Детальніше...
 


Сторінка 146 з 181

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.