Оголошення та анонси


На Київщині бюджет поповнюється за рахунок легалізації зарплати в “конвертах”

e-mail Друк PDF

Одним з основних напрямків адміністрування податку з доходів фізичних осіб в органах Міндоходів Київської області є робота з суб’єктами господарювання – юридичними та фізичними особами, що виплачують найманим працівникам заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального рівня та підприємцями, що не укладають з найманими особами трудові угоди, при цьому, виплачуючи заробітну плату «в конвертах».

Детальніше...
 

Порушення при виплаті заробітної плати призводять до додаткових нарахувань в бюджет на Київщині

e-mail Друк PDF

«З початку року працівниками Міндоходів Київщини, за результатами проведених перевірок та встановлених порушень податкового законодавства при виплаті заробітної плати, донараховано 12,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб», - повідомив  начальник ГУ Міндоходів у Київській області Олег Нізенко.

Детальніше...
 

Сорок тисяч доларів США намагався незаконно перевезти гість з Ізраїлю

e-mail Друк PDF

Саме з такою сумою готівки співробітники Київської митниці Міндоходів затримали пасажира, який прибув рейсом з Ізраїлю.
Під час проходження спрощеного митного контролю в аеропорту "Бориспіль" через „зелений коридор”,  після перетину пасажиром „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю, співробітники Київської митниці Міндоходів з’ясували, що пасажир має при собі близько 40000 доларів США. Готівка знаходилась в поясній чоловічій сумці без ознак приховування.                    
Правила спрощеного проходження митного контролю передбачають наявність у громадян готівки, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).  Тому, з виявленої суми, громадянину пропущено 13515 доларів США. На залишок суми - 26725 доларів США складено протокол про порушення митних правил та вилучено  валюту до винесення рішення судом у справі.

Останнє оновлення на Четвер, 28 листопада 2013, 11:59
 

Електронне декларування – ще один крок Київської митниці Міндоходів до проекту «Митниця майбутнього»

e-mail Друк PDF

На сьогоднішній день практично усі бюджетоформуючі підприємства, зокрема великі платники податків, здійснюють митне оформлення виключно в електронному вигляді. На Київській митниці Міндоходів  в 2013 році показник електронного декларування сягнув позначки 83% від загальної кількості оформлених митних декларацій і він постійно зростає.
Україна поступово просувається до створення власної сучасної інформаційної системи. Створені усі передумови для формування та розвитку інформаційного суспільства в Україні, розроблена законодавча база. Результатом цього має бути дієва система «електронної митниці».

Останнє оновлення на Четвер, 28 листопада 2013, 11:56 Детальніше...
 

Увага! Затверджено новий Порядок заповнення документів на переказ коштів у разі сплати податків, зборів, митних платежів та ЄСВ

e-mail Друк PDF

Для забезпечення оперативного надходження платежів за призначенням Міністерством доходів і зборів України затверджено порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.
Міністерство зацікавлене в недопущенні випадків неправильного заповнення платниками порядку заповнення реквізитів «Призначення платежу».

Детальніше...
 


Сторінка 146 з 184

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.