Оголошення та анонси


До уваги зацікавлених осіб!

e-mail Друк PDF

Київський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі доводить до вашого відома інформацію про те, що 28 позачерговою сесією Київської обласної ради VІІ скликання від 31 травня 2019 року затверджено зміни до Київської обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» до 2023 року.
Програма працює згідно постанов Кабінету Міністрів України від 03 серпня 1998 року № 1211 «Про затвердження положення про порядок формування і використання коштів фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», від 05 жовтня 1998 року № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі».
За цією програмою жителі сільської місцевості отримують пільгові довгострокові кредити на будівництво, добудову, придбання житла та газифікацію осель під 3% річних, а багатодітні родини – безвідсотково.

Останнє оновлення на Четвер, 06 червня 2019, 08:01 Детальніше...
 

Оголошення про набір координаторів

e-mail Друк PDF

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.
Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 році перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на основі виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних.
Супровід перевірки в усіх регіонах України здійснюватиме Консорціум у складі: MaksTravel D.O.O., ПАТ „Інформаційно-аналітична агенція „Статінформконсалтинг”, ГО „Український центр соціальних реформ”, ТОВ „Еко прес”, ТОВ „Інтел-Консалт ЛТД”,GEA Strategy&Consulting S.A. (Румунія) (далі – Консорціум), який надає Мінсоцполітики послуги з розробки та запровадження механізмів контролю під час надання соціальної підтримки (договір № QCBS-B2).
З метою забезпечення ефективного супроводу перевірки Консорціум здійснює конкурсний відбір регіональних координаторів.

Останнє оновлення на Четвер, 30 травня 2019, 09:35 Детальніше...
 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ!

e-mail Друк PDF

Фахівці Держпродспоживслужби нагадують усім господарствам, що здійснюють свою діяльність в сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насінням та садивним матеріалом, про необхідність сертифікації насіння та садивного матеріалу за новими стандартами.
Згідно статті 15 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» насіння і садивний матеріал водяться в обіг після їх сертифікації. Сертифікати на насіння або сертифікати на садивний матеріал можуть бути видані, якщо: насіння та/або садивний матеріал належить до сорту, занесеного до Реєстру сортів рослин України; насіння за сортовими або посівними якостями відповідає вимогам законодавства у сфері насінництва та розсадництва; садивний матеріал за сортовими або товарними якостями відповідає вимогам законодавства у сфері насінництва та розсадництва».

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 травня 2019, 08:57 Детальніше...
 

Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів

e-mail Друк PDF

14 червня 2019 р. у м. Київ відбудеться наймасштабніша бізнес-подія цього літа Форум бізнес- і ІТ-лідерів.
Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.
Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).
На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:
BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

•  #accelerate ― стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.
• #thecustomer ― кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.
• #transformation ― способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

Детальніше...
 

До уваги суб’єктів господарської діяльності !

e-mail Друк PDF

З метою підтримки пріоритетних інвестиційних проектів у сфері відновлювальної енергетики, в т. ч. на засадах державно-приватного партнерства, Управління інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці Держенергоефективності проводить роботу щодо формування Переліку інвестиційних проектів/пропозицій у сфері відновлювальної енергетики, які можуть бути презентовані потенційним інвесторам, у тому числі під час проведення офіційних міжнародних заходів.
З детальною інформацію можна ознайомитися за посиланнями (http://saee.gov.ua та https://uamap.org.ua).
Для підвищення якості відбору інвестиційних проектів, Держенергозбереження звернулося із проханням актуалізувати та перевірити інформацію про інвестиційні проекти (http://www.saee.gov.ua/uk/business/investyscii). Оновлену інформацію, у разі необхідності, надсилати на електронну адресу Держенергозбереження Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Інформацію стосовно поданих до Держенергозбереження інвестиційних проектів/пропозицій у сфері відновлювальної енергетики просимо надсилати на електронну адресу відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 


Сторінка 1 з 183

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.