ТОВ ВАЙСБЕРІ

тел. (044) 221-04-89
(094) 821-04-89

http:// www.wiseberry.com.ua

Адреса виробництва: 65-й км автошляху Київ-Житомир, с. Небелиця, Макарівський район, Київська область

Основна діяльність компанії ВАЙСБЕРІ направлена на вирощування елітних сортів культур полуниці, лохини, смородина та малини. Високотехнологічність ягідників та іновації в сільськогосподарському виробництві, система менеджементу якості та екологічності продукції, надає можливість задовольнити попит найвибагливіших клієнтів в преміум сегменті HoReCa та поставляти продукцію на полиці супермаркетів. Продукція компанії представлена в мережах АШАН, БІЛЛА, НОВУС. Підприємство також розвиває свій екпортний потенціал та підтвердила в 2017 році свою відповідність до вимог стандартів GLOBALG.A.P. Для наших споживачів сертифікат GLOBALG.A.P. означає, що вироблений продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, вирощений з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров'я і безпеку працівників та стан навколишнього середовища. Компанія відзначена Національним бізнес рейтингом та є членом профільної Асоціації Укрсадпром.
Сільськогосподарські потужності зосереджені в Макарівському районі Київської області на 65 км траси Київ-Житомир де поряд сконцентровано на одній території різні виробники фруктів, ягід та овочів. ВАЙСБЕРІ орендує земельну ділянка площею 42,2 га в строком на 25 років та вирощує суницю сортів Клері, Ароза, чорну, червону та білу смородина, лохину промислових сортів, малину зі шпалерою. На всіх культурах використовується система краплинного зрошення. Наразі задіяно під багаторічні насадження 27 га та компанія кожен рік збільшуємо обсяг нових насаджень додатково не менш ніж на 5 га в межах орендованої ділянки. Компанія випереджає власний проект з розбудови та розвитку насаджень та на 2018 рік планує зібрати 120 т ягід.
Запроваджено використання альтернативних джерел енергії на сонячних батареях на базі сонячної станції. Чисельність працівників компанії 10 чоловік та ми залучаємо та працевлаштовуємо ще додатково до 20 сезонних працівників на період активних сільскогосподарських робіт та збору ягід . Ми маємо всі необхідні потужності для зберігання та підготовки продукції до збуту, розвиваємо власний бренд. Вдале розтушування виробничої бази забезпечує зручну логістику для постачання ягід клієнтам та партнерам та свіжий ринок.