ТОВ ВАЙСБЕРІ

e-mail Друк PDF

ТОВ ВАЙСБЕРІ

Юридична (поштова)адреса: 01135, м. Київ, вул. Полтавська, буд.10
тел. (044) 221-04-89
(094) 821-04-89

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
http:// www.wiseberry.com.ua

Адреса виробництва: 65-й км автошляху Київ-Житомир, с. Небелиця, Макарівський район, Київська область

Основна діяльність компанії ВАЙСБЕРІ направлена на вирощування елітних сортів культур полуниці, лохини, смородина та малини. Високотехнологічність ягідників та іновації в сільськогосподарському виробництві, система менеджементу якості та екологічності продукції, надає можливість задовольнити попит найвибагливіших клієнтів в преміум сегменті HoReCa та поставляти продукцію на полиці супермаркетів. Продукція компанії представлена в мережах АШАН, БІЛЛА, НОВУС. Підприємство також розвиває свій екпортний потенціал та підтвердила в 2017 році свою відповідність до вимог стандартів GLOBALG.A.P. Для наших споживачів сертифікат GLOBALG.A.P. означає, що вироблений продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, вирощений з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров'я і безпеку працівників та стан навколишнього середовища. Компанія відзначена Національним бізнес рейтингом та є членом профільної Асоціації Укрсадпром.
Сільськогосподарські потужності зосереджені в Макарівському районі Київської області на 65 км траси Київ-Житомир де поряд сконцентровано на одній території різні виробники фруктів, ягід та овочів. ВАЙСБЕРІ орендує земельну ділянка площею 42,2 га в строком на 25 років та вирощує суницю сортів Клері, Ароза, чорну, червону та білу смородина, лохину промислових сортів, малину зі шпалерою. На всіх культурах використовується система краплинного зрошення. Наразі задіяно під багаторічні насадження 27 га та компанія кожен рік збільшуємо обсяг нових насаджень додатково не менш ніж на 5 га в межах орендованої ділянки. Компанія випереджає власний проект з розбудови та розвитку насаджень та на 2018 рік планує зібрати 120 т ягід.
Запроваджено використання альтернативних джерел енергії на сонячних батареях на базі сонячної станції. Чисельність працівників компанії 10 чоловік та ми залучаємо та працевлаштовуємо ще додатково до 20 сезонних працівників на період активних сільскогосподарських робіт та збору ягід . Ми маємо всі необхідні потужності для зберігання та підготовки продукції до збуту, розвиваємо власний бренд. Вдале розтушування виробничої бази забезпечує зручну логістику для постачання ягід клієнтам та партнерам та свіжий ринок.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.