ТОВ «АРТЕЛЬ №1»

ТОВ «АРТЕЛЬ №1»

08024, Київська область, Макарівський район, село Небелиця, вул. Миру, буд. 11
тел. +380 44 33 11 380

Товариство з обмеженою відповідальністю «АРТЕЛЬ №1» (далі Товариства) засноване 06.04.2011року спеціалізується на вирощуванні ягідних культур.
За короткий термін діяльності Товариства професійна команда спеціалістів створила  масштабну та фундаментальну базу для вирощування якісної, безпечної продукції.
Обробляємо більше 100 га власних земель, на яких вирощуємо лохину - 70 га, малину – 1 га, ожину – 7 га, а також черешню – 40 га. Всі культури вирощуються за голландськими технологіями і під повним контролем фахівців відомих голландських розплідників, які забезпечують нас посадковим матеріалом та провідними радниками Великої Британії та Нідерландів.

Основні досягнення:
• Вирощування якісних ягід лохини, черешні, малини, ожини та смородини;
• Отримано міжнародний сертифікату Global G.A.P. (G.A.P. - Good Agricultural Practice) - сучасного стандарту безпеки сільськогосподарської продукції;
• Впровадження сучасної системи захисту саду та іригаційних технологій;
• Співпраця з найбільшими торгівельними мережами України., а саме:
- ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет",
- Підприємство з 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-Україна»,
- ТОВ «Група Рітейлу Україна»,
- ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» та інші.