Відзначали свято, весну зустрічали

e-mail Друк PDF

5 березня в святково прикрашеному теплому залі Ясногородського Будинку культури відбулося свято весни – 8 березня. Жителі села від малого до старого завітали на концерт. Свої вірші, пісні, гумористичні сценки, танцювальні номери присвятили учасники художньої самодіяльності всім жінкам в залі. З вітальним словом та найкращими побажаннями на честь жінок – берегинь роду людського, жінок-трудівниць, до мам, бабусь, сестер звернувся до присутніх сільський голова Кононенко С.А. Бурхливими оплесками зустрів зал наймолодшого учасника концерту чотирирічного Івана Зайця, який подарував найніжніші вірші своїй мамі, а разом з нею і всім жінкам в залі. Тепло вітали жіноцтво учні нашої школи. Вони підготували пісні, танці. Святкову атмосферу в залі підтримав жіночий народний колектив «Ясен - цвіт» під акомпонемент музичного керівника - Сніжка О.М. І полилися українські народні пісні, немов перегукуючись одна з одною. А з виходом на сцену колективів «Такі Мальви» та нового чоловічого колективу Ясногородського БК «Бриль» ноги самі пускалися в танок під жартівливі мелодії.
Всіх присутніх пригощали смачними наїдками, придбаними за підтримки нашого голови села. Чого тут тільки не було - і смачні канапки з ковбасою, шинкою, салом з часником, бочкові огірки та помідори, «гарячі напої» і багато інших смаколиків. Свято пройшло на славу, потім залунали звуки сучасної музики, почалася молодіжна дискотека.
Не менш святковим було і 7 березня, бо в цей день вітали своїх мам і всіх жінок учні школи.

Останнє оновлення на Субота, 12 березня 2016, 09:03  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.