Відзначали свято, весну зустрічали

5 березня в святково прикрашеному теплому залі Ясногородського Будинку культури відбулося свято весни – 8 березня. Жителі села від малого до старого завітали на концерт. Свої вірші, пісні, гумористичні сценки, танцювальні номери присвятили учасники художньої самодіяльності всім жінкам в залі. З вітальним словом та найкращими побажаннями на честь жінок – берегинь роду людського, жінок-трудівниць, до мам, бабусь, сестер звернувся до присутніх сільський голова Кононенко С.А. Бурхливими оплесками зустрів зал наймолодшого учасника концерту чотирирічного Івана Зайця, який подарував найніжніші вірші своїй мамі, а разом з нею і всім жінкам в залі. Тепло вітали жіноцтво учні нашої школи. Вони підготували пісні, танці. Святкову атмосферу в залі підтримав жіночий народний колектив «Ясен - цвіт» під акомпонемент музичного керівника - Сніжка О.М. І полилися українські народні пісні, немов перегукуючись одна з одною. А з виходом на сцену колективів «Такі Мальви» та нового чоловічого колективу Ясногородського БК «Бриль» ноги самі пускалися в танок під жартівливі мелодії.
Всіх присутніх пригощали смачними наїдками, придбаними за підтримки нашого голови села. Чого тут тільки не було - і смачні канапки з ковбасою, шинкою, салом з часником, бочкові огірки та помідори, «гарячі напої» і багато інших смаколиків. Свято пройшло на славу, потім залунали звуки сучасної музики, почалася молодіжна дискотека.
Не менш святковим було і 7 березня, бо в цей день вітали своїх мам і всіх жінок учні школи.

Останнє оновлення на Субота, 12 березня 2016, 09:03