Стан перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

e-mail Друк PDF

Послуги з пасажирських перевезень здійснюються на основі Законів України "Про автомобільний транспорт", "Про транспорт", "Про дорожній рух" та інших нормативно-правових актів.
Замовником і організатором пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах в районі є Київська облдержадміністрація, а саме управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації.
Організатором перевезень на маршрутах, що не виходять за межі території району та не перевищують 50 км. є Макарівська районна державна адміністрація.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.08.2013 №281 створено конкурсний комітет, який проводить конкурси на перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах.
Згідно договорів, підписаних з перевізниками мережа внутрішньорайонних пасажирських маршрутів складає 7 маршрутів з кількістю 17 оборотних рейсів. Перевезення на внутрішньорайонних маршрутах здійснюють:
- на 4-х рейсах ТОВ АТП «Стріла»;
- на 3-х рейсах СОК «Бишівсервісцентр».
За інформацією, наданою Київською обласною державною адміністрацією 22 міжміських автобусних маршрути, згідно угод з облдержадміністрацією, обслуговують:
- ТОВ "АТП Стріла» - 14 маршрутів;
- КП «Київпастранс» - 4 маршрутів;
- ТОВ «Спецінтертранс» - 1 маршрут;
- ПАТ «Північтранс» - 1 маршрут;
- ПП «Стакер» - 1 маршрут;
- ТОВ «Облтранс» - 1 маршрут.
Першочерговими завданнями вдосконалення маршрутної мережі є постійний моніторинг її стану, визначення й уточнення пасажиропотоків на різних напрямках та її поточне коригування. Плануючи подальший розвиток маршрутної мережі району, ми в першу чергу враховуємо такі найважливіші фактори: мережа маршрутів повинна проходити через основні пасажироутворюючі місця і має бути реорганізована таким чином, щоб населення району користувалось безпечним, комфортним транспортом і не відчувало незручностей в плані затрат часу та подорожчання проїзду. Пропозиції щодо удосконалення автобусної мережі були надані до райдержадміністрації Королівською, Мотижинською, Чорногородською, Червонослобідською, Юрівською, Яблунівською, Небелицькою сільськими радими.
Нагальною проблемою залишається підвищення культури обслуговування пасажирів пільгових категорій, про що свідчать неодноразові звернення громадян.
В даний час на ринку пасажирських перевезень продовжує діяти «нелегальний перевізник», який перешкоджає здійснювати пасажирські перевезення на міжміських автобусних маршрутах. Макарівська райдержадміністрація неодноразово зверталась до Київської облдержадміністрації з вимогою вплинути на перевізників-переможців конкурсів та забезпечити перевезення відповідно до потреб жителів району. В той же час направлено лист до Укртрансінспекції з клопотанням про анулювання ліцензій, виданих вище зазначеним перевізникам у зв’язку з порушенням ними ліцензійних умов.
Питання «нелегальних перевезень» неодноразово виносилось Київською ОДА на розгляд конфліктної комісії і міжвідомчих нарад з правоохоронними та контролюючими органами (прокуратура, УДСБЕЗ, ДАІ, Укртранінспекція). За результатами нарад прийнято рішення про тісну співпрацю Київської обласної державної адміністрації з правоохоронними та контролюючими органами у боротьбі з «нелегальними перевізниками».

Мережа автобусних маршрутів

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2016, 14:41  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.