Жінки! Сьогодні ваше свято

Жінки! Сьогодні ваше свято
І зорі, ще в ранній час,
Йде справжній березень вітати
Живими квіточками вас

Цікаве, весняне свято відбулося 7 березня у Фасівському сільському клубі. Учасники художньої самодіяльності створили незабутній настрій для глядацької аудиторії.
Жительки села отримали привітання до свята від голови сільської ради Онищенка І.І.
Ведучими заходу були Дмитро Валовий та Артем Ушатенко. Хореографічні колективи «Капітошка» та «Щаслива мить» (керівник Юлія Матвієнко) дивували глядачів своєю майстерністю. Також у концертній програмі прозвучали, як ліричні, так і жартівливі пісні у виконанні вокальних ансамблів: «Джерело» та «Вербиченька». І звісно ж яке свято без наших постійних солістів: Андрія Негрішного, Руслани Синельник, Дарини Петриченко та Богдани Ушатенко. Вони дарували присутнім в залі цікаві весняні музичні твори. І на закінчення хлопці подарували всім жінкам букети з весняних котиків.

Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2016, 14:41