Жінки! Сьогодні ваше свято

e-mail Друк PDF

Жінки! Сьогодні ваше свято
І зорі, ще в ранній час,
Йде справжній березень вітати
Живими квіточками вас

Цікаве, весняне свято відбулося 7 березня у Фасівському сільському клубі. Учасники художньої самодіяльності створили незабутній настрій для глядацької аудиторії.
Жительки села отримали привітання до свята від голови сільської ради Онищенка І.І.
Ведучими заходу були Дмитро Валовий та Артем Ушатенко. Хореографічні колективи «Капітошка» та «Щаслива мить» (керівник Юлія Матвієнко) дивували глядачів своєю майстерністю. Також у концертній програмі прозвучали, як ліричні, так і жартівливі пісні у виконанні вокальних ансамблів: «Джерело» та «Вербиченька». І звісно ж яке свято без наших постійних солістів: Андрія Негрішного, Руслани Синельник, Дарини Петриченко та Богдани Ушатенко. Вони дарували присутнім в залі цікаві весняні музичні твори. І на закінчення хлопці подарували всім жінкам букети з весняних котиків.

Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2016, 14:41  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.