Про вакцинацію/ревакцинацію дітей

e-mail Друк PDF

Макарівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує про те, що клініка «Медіком» пропонує ГО ОСП «Отчий Дім»  свою благодійну допомогу, а саме: вакцинацію (ревакцинацію) 50 дітей віком 1 (1,5) – 6 (7 )років (згідно індивідуального плану щеплень для кожної дитини)  вакциною Пріорікс.
Щеплення захищає дитину від небезпечних дитячих інфекцій – КОРУ, ПАРОТИТУ, КРАСНУХИ. Щеплять дитину двічі – в 1 рік і в 6 років (перед школою).
Вакцинацію від кору, паротиту, краснухи внесено до Національного календаря щеплень України, також вона є обов'язковою у країнах Європи й Америки. У клініці «Медіком» понад 5 років використовують лише якісну бельгійську вакцину ПРІОРИКС.
Професійний підхід і 12-річний досвід вакцинації дітей в клініці «Медіком» гарантують БЕЗПЕКУ вашої дитини.
Докладнішу інформацію дивись на офіційному сайті Медіком:  http://medikom.ua/child/vaccinations/inmedikom/
Перед вакцинацією (ревакцинацією) для кожної дитини необхідно підготувати наступні документи:
Індивідуальну карту щеплень для кожної дитини;
Медичну картку дитини;
Письмову згоду від батьків (опікунів, тощо) на проведення щеплення, обробки інформації (бланки згоди додаються);
В день щеплення кожну дитину окремо в супроводженні батьків (опікунів, вихователів, тощо),  в умовах клініки «Медіком» (м. Київ, вул.Героїв Сталінграду, 6-Д), оглядає педіатр, проводиться щеплення, після чого, дитина протягом 30 хвилин знаходиться під наглядом педіатра, далі - впродовж трьох днів після щеплення стан здоров'я дитини контролюється в режимі телефонного патронажу. На кожну дитину в клініці «Медіком» заводиться медична картка, з консультаційним заключенням педіатра, відомостями про проведену вакцинацію. Щеплення дітей планується групами 10 осіб.
До 01.10.2015 року формуються списки дітей на вакцинацію (ревакцинацію)
05.10. – 17.10.2015 р. – проведення щеплення.
За детальною інформацією звертатися за телефоном:   6–01-51

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.