Про вакцинацію/ревакцинацію дітей

Макарівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує про те, що клініка «Медіком» пропонує ГО ОСП «Отчий Дім»  свою благодійну допомогу, а саме: вакцинацію (ревакцинацію) 50 дітей віком 1 (1,5) – 6 (7 )років (згідно індивідуального плану щеплень для кожної дитини)  вакциною Пріорікс.
Щеплення захищає дитину від небезпечних дитячих інфекцій – КОРУ, ПАРОТИТУ, КРАСНУХИ. Щеплять дитину двічі – в 1 рік і в 6 років (перед школою).
Вакцинацію від кору, паротиту, краснухи внесено до Національного календаря щеплень України, також вона є обов'язковою у країнах Європи й Америки. У клініці «Медіком» понад 5 років використовують лише якісну бельгійську вакцину ПРІОРИКС.
Професійний підхід і 12-річний досвід вакцинації дітей в клініці «Медіком» гарантують БЕЗПЕКУ вашої дитини.
Докладнішу інформацію дивись на офіційному сайті Медіком:  http://medikom.ua/child/vaccinations/inmedikom/
Перед вакцинацією (ревакцинацією) для кожної дитини необхідно підготувати наступні документи:
Індивідуальну карту щеплень для кожної дитини;
Медичну картку дитини;
Письмову згоду від батьків (опікунів, тощо) на проведення щеплення, обробки інформації (бланки згоди додаються);
В день щеплення кожну дитину окремо в супроводженні батьків (опікунів, вихователів, тощо),  в умовах клініки «Медіком» (м. Київ, вул.Героїв Сталінграду, 6-Д), оглядає педіатр, проводиться щеплення, після чого, дитина протягом 30 хвилин знаходиться під наглядом педіатра, далі - впродовж трьох днів після щеплення стан здоров'я дитини контролюється в режимі телефонного патронажу. На кожну дитину в клініці «Медіком» заводиться медична картка, з консультаційним заключенням педіатра, відомостями про проведену вакцинацію. Щеплення дітей планується групами 10 осіб.
До 01.10.2015 року формуються списки дітей на вакцинацію (ревакцинацію)
05.10. – 17.10.2015 р. – проведення щеплення.
За детальною інформацією звертатися за телефоном:   6–01-51