Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 21.09.2015 по 25.09.2015

В архівному відділі протягом тижня з 21.09.2015 по 25.09.2015 виконано 29 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 27 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 13 громадян. Працівникам 3 установ надано консультації з питань архівної справи. 22.09.2015 проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу редакції газети «Макарівські вісті». Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акти про вилучення для знищення документів, про нестачу архівних справ (документів) Копилівської та Ситняківської сільських рад. 24.09.2015 начальник архівного відділу Кравець Ю.В. взяла участь у семінарі-навчанні з питань впровадження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, який відбувся в Державному архіві Київської області.