Про роботу відділу адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації за 9 місяців 2015 року

За 9 місяців 2015 року відділом адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації було опрацьовано 7896 заяв від суб’єктів звернень щодо отримання адміністративних послуг.
Опрацьовано 7881 заяв щодо земельних питань, з них:
- державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 1868 ;
- виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу – 4;
- внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку – 30;
- надання відомостей з  Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку – 3624;
- видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою – 142;
- видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями – 836;
- видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 893;
Прийнято 9 заяв щодо отримання документів дозвільного характеру. Прийнято 6 заяв щодо отримання паспорту прив’язки тимчасових споруд.
За вказаний період було надано 599 консультацій щодо отримання адміністративних послуг.

Останнє оновлення на Четвер, 24 вересня 2015, 21:41