«Київщина лідирує за показниками житлового будівництва, залучених інвестицій та рівнем зарплатні», - Володимир Шандра

e-mail Друк PDF

Київська область посідає нині одну із провідних позицій серед українських регіонів по ряду економічних показників. Столичний регіон вирвався у лідери по рівню житлового будівництва, деяких промислових показниках, обсягах залучених інвестицій та рівню заробітної плати. На цьому наголосив голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра під час засідання колегії КОДА.
За його словами, Київщина упевнено утримує лідерство за обсягами житлового будівництва, що за І півріччя 2015 року склали понад 675,8 тис.кв.м загальної площі житла.
«По цьому показнику ми перші у країні і обійшли навіть місто Київ, який зазвичай утримував пальму першості по обсягу побудованого та зданого житла», - прокоментував голова КОДА.
У числі лідерів, а саме на третьому місці, столичний регіон опинився і за показником обсягу капітальних інвестицій. Попри економічну кризу, у першому півріччі цього року в області було освоєно 8,3 млрд.грн. капітальних інвестицій. Левова частка з них (понад 41,4%) була спрямована на реконструкцію та технічне переоснащення промислових підприємств, ще понад 24,2 - на житлове будівництво і близько по 14% - на розвиток агропромислового комплексу і на розвиток мережі об'єктів оптової і роздрібної торгівлі та сферу послуг.
«Незважаючи на високі економічні ризики і на фактор війни у країні, у першій половині цього року іноземні інвестори вклали в економіку області майже 28  млн. доларів прямих інвестицій. З початку 2015 року на території регіону реалізовано такі визначні проекти як ПрАТ "Біофарма" (м.Біла Церква), "ФЛК-Інвест" (м.Фастів) та ін.», - зазначив Володимир Шандра.
Також третьою область виявилася по обсягам сільськогосподарського виробництва. Частка області у загальному виробництві валової продукції сільського господарства в Україні за перше півріччя цього року склала 6,1%.
Щодо оплати праці, то за цим показником Київщина входить у п’ятірку найкращих. Середньомісячна номінальна зарплатня одного штатного працівника області становить 3794 грн., що на 13,5% більше, ніж у відповідному періоді 2014 року та у понад 3 рази перевищує рівень прожиткового мінімуму на одну працездатну особу.
Окрім того, у першому півріччі обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств Київщини становив 31,2 мільярди гривень, що на 10,3 млрд. грн.  більше у порівнянні з першим півріччям минулого року. За цим показником регіон посів сьоме місце серед українських областей.
«Хочу додати, що ми сприяли залученню обласних підприємств до виконання оборонних замовлень, а також до участі у поставках продукції для будівництва інженерних захисних споруд у зоні АТО», - резюмував Володимир Шандра.

Останнє оновлення на Середа, 23 вересня 2015, 14:04  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.