Хода миру “Діти єднають Україну”

e-mail Друк PDF

19 вересня, напередодні Всесвітнього дня миру, за ініціативи відділу освіти Макарівської райдержадміністрації в смт Макарів відбулася хода миру учнів зі своїми наставниками Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей” та Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня - районна гімназія” і концерт вихованців Макарівського районного Центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала, під гаслом: “Діти єднають Україну”. Юні патріоти висловилися в підтримку цілісності і незалежності нашої країни та встановлення миру як в Україні, так і вцілому в усьому світі, адже лише живучи в мирі та злагоді можливо досягти повноцінного та стабільного розвитку всіх націй, які населяють планету Земля.
До всіх присутніх з імпровізованої сцени біля районного Будинку культури звернулися до учнів начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, директори зазначених навчальних та позашкільного закладів В.Тарнавський, Н.Ащенко, І.Годенков та кращі учні шкіл. Також до свята долучився народний депутат України Р.Сольвар.
Окрім зазначеного, після концерту пройшла благодійна ярмарка — продаж виробів гуртківців Макарівського районного Центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала “Допоможи українській армії” зі збору благодійних коштів на купівлю необхідних речей для військових з Макарівщини, що перебувають в зоні АТО та конкурс малюнку на асфальті.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 вересня 2014, 13:40  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.