Хода миру “Діти єднають Україну”

19 вересня, напередодні Всесвітнього дня миру, за ініціативи відділу освіти Макарівської райдержадміністрації в смт Макарів відбулася хода миру учнів зі своїми наставниками Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей” та Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня - районна гімназія” і концерт вихованців Макарівського районного Центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала, під гаслом: “Діти єднають Україну”. Юні патріоти висловилися в підтримку цілісності і незалежності нашої країни та встановлення миру як в Україні, так і вцілому в усьому світі, адже лише живучи в мирі та злагоді можливо досягти повноцінного та стабільного розвитку всіх націй, які населяють планету Земля.
До всіх присутніх з імпровізованої сцени біля районного Будинку культури звернулися до учнів начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, директори зазначених навчальних та позашкільного закладів В.Тарнавський, Н.Ащенко, І.Годенков та кращі учні шкіл. Також до свята долучився народний депутат України Р.Сольвар.
Окрім зазначеного, після концерту пройшла благодійна ярмарка — продаж виробів гуртківців Макарівського районного Центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала “Допоможи українській армії” зі збору благодійних коштів на купівлю необхідних речей для військових з Макарівщини, що перебувають в зоні АТО та конкурс малюнку на асфальті.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 вересня 2014, 13:40