Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території, заготовляють овочі на зимовий період (соління, заморожування). Триває робота по збору картоплі, завезено в стаціонарне відділення 300 кг.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулося одна особа.
Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 року № 823 продовжується робота по визначенню та задоволенню соціально-побутових потреб в медичній допомозі ветеранів ВВВ 1941-1945 р.р., жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, територіальний центр щоденно надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 10.09.2014 №с10266/0/14-14/011 про покращення стану цивільного захисту та у зв’язку із ситуацією, що склалася у країні, підвищенням ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру в стаціонарному відділенні проведені навчання (тренування) працівників та підопічних за участю провідного інспектора Макарівського РЕС Головного Управління ДСНС України в Київській області лейтенанта служби цивільного захисту Рощук Максима Олеговича. Також на нараді були проведені навчання з 43 соціальними робітниками та роздані Методичні матеріали з основ безпеки життєдіяльності населення.
На виконання розпорядження голови райдержадміністрації Швидкого М.А., в територіальному центрі діє пункт по збору гуманітарної допомоги для осіб, що переселяються із східних регіонів, АР Крим та м.Севастополь.
Триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Завезено 315 складометрів дров для 73 одиноких непрацездатних громадян.
На даний час територіальним центром надається 34 види соціальних послуг. Керівництвом територіального центру проводиться робота по покращенню їх якості.

Станом на 19.09.2014

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.