Захід з нагоди Дня рятівника

17 вересня працівники Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області відзначили День рятівника. В актовому залі установи зібрався весь особовий склад, ветерани пожежної служби та гості, серед яких були народний депутат України Р.Сольвар, голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник Макарівського селищного голови В.Круподеря та депутати Макарівської районної ради VІ скликання Київської області М.Сінько і М.Нечай.
Звісно запрошені гості прийшли до винуватців заходу не з порожніми руками і вручили, зокрема: Р.Сольвар подарував бензопилу, О.Шутун відзначив грамотами та грошовими преміями найвідважніших працівників даної сфери, В.Круподеря теж вручив 4-м рятівникам грамоти від Макарівського селищного голови, і в свою чергу М.Сінько та М.Нечай передали для районного сектору пожежні рукави і берці.
Після офіційної частини всі присутні перемістилися на подвір'я, де поклали квіти до Меморіалу пам'яті “Тим, хто врятував свят”, присвяченого пам'яті пожежників, які віддали свої життя в боротьбі з ліквідацією екологічної катастрофи - наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 вересня 2014, 13:41