Захід з нагоди Дня рятівника

e-mail Друк PDF

17 вересня працівники Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області відзначили День рятівника. В актовому залі установи зібрався весь особовий склад, ветерани пожежної служби та гості, серед яких були народний депутат України Р.Сольвар, голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник Макарівського селищного голови В.Круподеря та депутати Макарівської районної ради VІ скликання Київської області М.Сінько і М.Нечай.
Звісно запрошені гості прийшли до винуватців заходу не з порожніми руками і вручили, зокрема: Р.Сольвар подарував бензопилу, О.Шутун відзначив грамотами та грошовими преміями найвідважніших працівників даної сфери, В.Круподеря теж вручив 4-м рятівникам грамоти від Макарівського селищного голови, і в свою чергу М.Сінько та М.Нечай передали для районного сектору пожежні рукави і берці.
Після офіційної частини всі присутні перемістилися на подвір'я, де поклали квіти до Меморіалу пам'яті “Тим, хто врятував свят”, присвяченого пам'яті пожежників, які віддали свої життя в боротьбі з ліквідацією екологічної катастрофи - наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 вересня 2014, 13:41  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.