День відкритих дверей у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала

Як завжди у вересні розпочав навчальний  рік Макарівський районний центр творчості імені Данила Туптала. 15 вересня він широко відкрив свої двері для дітвори району, їх батьків та гостей. Відкрила свято начальник відділу освіти Савченко В.М., яка побажала вихованцям ЦТДЮ нових злетів у творчості, подякувала батькам та педагогам за участь у вихованні дітей району.
Роботу  гуртків презентували, створивши яскравий «Зорепад творчості» (таку назву мало свято): фольклорно-етнографічне обєднання «Дивокрай» (керівник Т.М.Отрох), лидер - студія «Шанс» (керівник Шатковська Л.В.), студія «Крок до зірок», керівник Виноградова М.І, танцювальний колектив «Промінці» (керівник Перепелиця С.А.), творче об`єднання “Дивосвіт» (кер. О. І. Мудренко), танцювальний колектив «Тріумф» (кер. Михалевич Л.А.), юні маги з клубу «Ілюзія»(кер. Покатов С.Ю.), студія «Автопілот» (керівник Хоменко В.Н.), творче обєднання «Патріот» (кер.Піковська О.В.),  театральний гурток «Маска» (кер. Леоненко О.М.), ляльковий театр «Соняшник» (кер.Гусак О.М.), гості - танцювальний гурток «Щаслива мить» (Фасова), керівник Ю. О. Матвієнко. Під час свята свої вироби представили вихованці гуртків солоного тіста «Мукосілька» (кер.Антипова Є.М), «Конструювання та моделювання одягу (кер. Божок С.І.), творчого об*єднання «Оберіг» (кер.Гружчанська Г.П.), образотворчого мистецтва «Колоріт»  (кер. Бельмега Л.О.). В цей день пройшли також батьківські збори в гуртах  підготовки до школи «Дошколярик» (кер. Вавіло Л.М.), англійської мови (Лещенко В.М.) та інших.
У святі прийняли участь понад 300 дітей, які разом з батьками вступили в новий навчальний рік – з посмішками, в гарному насторої, бажанням вчитися та творити.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 вересня 2014, 15:45