З 18 жовтня органи Міндоходів не приймають заяви про реєстрацію РРО за старими зразками

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417 набрав чинності.
Зазначеним документом затверджено низку нових порядків, які регламентують діяльність платників, які використовують РРО. Зокрема:
1) Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, які застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги);
2) Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, які застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти;
3) Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій;
4) Порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій. Звертаємо увагу, що з 18 жовтня 2013 року територіальні органи Міндоходів прийматимуть лише заяви, форми яких передбачені наказом.