На Київщині припинено діяльність 6 незаконних виробництв підакцизних товарів

З початку року за кримінальними провадженнями, що розслідувались слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області, бюджету відшкодовано збитків на суму понад 25,5 мільйонів гривень, що становить понад 51 відсоток від загальної суми завданих злочинами збитків.
Також, з метою забезпечення повного відшкодування завданих державі збитків, слідчими слідчого управління накладено арештів на майно на суму понад 31,3 мільйони гривень.
За ініціативою слідчого управління у закінчених кримінальних провадженнях заявлено цивільних позовів на загальну суму понад 25 мільйонів гривень.
Спільно з оперативними підрозділами виявлено та припинено діяльність 6 незаконних виробництв підакцизних товарів, вилучено фальсифіковані товари підакцизної групи на загальну суму 6,8 млн. грн., припинено діяльність каналу контрабандного постачання спирту та розгалуженої роздрібної мережі по реалізації фальсифікованої продукції.
Ліквідовано діяльність 2 «конвертаційних центри», послугами яких скористалось понад 340підприємств-вигодонабувачів та через рахунки яких проведено понад 400 мільйонів  гривень.
Протягом січня-вересня цього року вже проведено 102 перевірки СГД, які користувалися послугами «конвертаційних центрів» за результатами яких донараховано несплачених податків в сумі 35,7 млн. грн., та стягнуто в бюджет 3,4 млн. гривень.
Встановлено 17 фактів незаконної заяви на відшкодування ПДВ, в результаті чого попереджено втрати бюджету на загальну суму понад 26 млн. гривень.