На Київщині припинено діяльність 6 незаконних виробництв підакцизних товарів

e-mail Друк PDF

З початку року за кримінальними провадженнями, що розслідувались слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області, бюджету відшкодовано збитків на суму понад 25,5 мільйонів гривень, що становить понад 51 відсоток від загальної суми завданих злочинами збитків.
Також, з метою забезпечення повного відшкодування завданих державі збитків, слідчими слідчого управління накладено арештів на майно на суму понад 31,3 мільйони гривень.
За ініціативою слідчого управління у закінчених кримінальних провадженнях заявлено цивільних позовів на загальну суму понад 25 мільйонів гривень.
Спільно з оперативними підрозділами виявлено та припинено діяльність 6 незаконних виробництв підакцизних товарів, вилучено фальсифіковані товари підакцизної групи на загальну суму 6,8 млн. грн., припинено діяльність каналу контрабандного постачання спирту та розгалуженої роздрібної мережі по реалізації фальсифікованої продукції.
Ліквідовано діяльність 2 «конвертаційних центри», послугами яких скористалось понад 340підприємств-вигодонабувачів та через рахунки яких проведено понад 400 мільйонів  гривень.
Протягом січня-вересня цього року вже проведено 102 перевірки СГД, які користувалися послугами «конвертаційних центрів» за результатами яких донараховано несплачених податків в сумі 35,7 млн. грн., та стягнуто в бюджет 3,4 млн. гривень.
Встановлено 17 фактів незаконної заяви на відшкодування ПДВ, в результаті чого попереджено втрати бюджету на загальну суму понад 26 млн. гривень.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.