На Київщині вилучено підакцизних товарів на суму більше 7 мільйонів гривень

Співробітниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області здійснюється активна протидія протиправному обігу товарів, насамперед підакцизної групи.
Протягом 2013 року оперативними працівниками виявлено та припинено діяльність 6-ти підпільних цехів по незаконному виготовленню підакцизних товарів,  з них 1 – по незаконному виготовленню спирту та 4 – по незаконному виготовленню алкогольних напоїв.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько 50,5 млн. грн., в т.ч. підакцизних товарів на суму більше 7 млн. грн., із них: - спирту 33,8 тис. дал. на суму 3,7 млн. грн.; - транспортні засоби 8 шт. на загальну суму 862 тис. грн.; - тютюнових виробів – 29,1 тис. пачок на суму 585 тис. грн.; - підробних марок акцизного податку – 44 тис. шт.; - лікеро-горілчаних виробів 3 тис. дал на суму 1,8 млн. грн.; - паливно-мастильних матеріалів 0,6 тонн на суму 6 тис. грн.
За фактами незаконного виготовлення алкогольної продукції з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, розпочато 7 кримінальних проваджень та 1 кримінальне провадження за фактом підробки марок акцизного податку.