Уряд підтримав ініціативи Мін’юсту, які забезпечать реалізацію положень закону #ЧужихДітейНеБуває

e-mail Друк PDF

У ході сьогоднішнього засідання Кабінет Міністрів підтримав розроблену Міністерством юстиції постанову, яка забезпечить приведення низки нормативно-правових актів у відповідність із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомого як закон #ЧужихДітейНеБуває.

Детальніше...
 

Україна презентує національний стенд на ЕКСПО-2020 у Дубаї

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 14 лютого, Кабінет Міністрів України ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення для підготовки участі України у Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020”, що відбуватиметься в Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 до 10 квітня 2021. Відповідно до ухваленого розпорядження буде створено координаційний комітет з підготовки, а його Головою призначено Першого віце-прем’єр- міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Детальніше...
 

Уряд ухвалив державне оборонне замовлення на 2018-2020 роки

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 14 лютого, Кабінет Міністрів України ухвалив основні показники державного оборонного замовлення України (ДОЗ) на 2018-2020 роки.
“Планувати державне оборонне замовлення на три роки ми почали у 2017 році, і ця система вже довела свою ефективність як для державних замовників, так і для підприємств-виконавців ДОЗ”, - прокоментував рішення Уряду заступник Міністра економічного розвиту і торгівлі України Юрій Бровченко.

Детальніше...
 

Кабінет Міністрів ініціює зміни до деяких законодавчих актів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці

e-mail Друк PDF

Уряд на своєму засіданні 14 лютого прийняв рішення про направлення до Верховної Ради проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці”, який розроблено на виконання пункту 5 Протоколу № 2 засідання Урядової комісії з розслідування причин виникнення надзвичайної ситуації, що сталася 02 березня 2017 року у с. Глухів Сокальського району Львівської області на відокремленому підрозділі „Шахта „Степова” Державного підприємства „Львіввугілля”.

Детальніше...
 

Уряд затвердив бюджет Фонду соціального страхування України на 2018 рік

e-mail Друк PDF

Урядом, відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2018 рік”.
Зокрема, затверджено дохідну частину бюджету Фонду в сумі 23,0 млрд гривень, та видаткову в сумі 22,0 млрд гривень.
Резерв коштів для виплати допомоги по безробіттю становить 285,0 млн гривень.
Бюджет Фонду на 2018 рік є збалансованим і бездефіцитним.
Прийняття бюджету дозволить здійснити перерахування суми щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві, осучаснити такі виплати за період 2008-2011 роки, забезпечити фінансування медичної реабілітації застрахованих осіб тощо.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Порядок нарахування та сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб приведено у відповідність до чинного законодавства

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив постанову „Деякі питання нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за окремі категорії застрахованих осіб”.
Із прийняттям зазначеної постанови, Порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 № 178, узгоджено із Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

Детальніше...
 

Кабінет Міністрів затвердив план заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення подальшої реалізації Стратегії подолання бідності, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 161 р, Урядом визначено конкретні заходи на 2018 рік, що спрямовані на підвищення дієвості політики зайнятості, підвищення грошових доходів населення, забезпечення доступу населення до соціальних послуг, мінімізацію ризиків бідності а також соціального відчуження найбільш вразливих категорій населення.
Реалізація зазначених заходів сприятиме досягненню основних цільових показників щодо зниження рівня бідності, а також досягненню європейських стандартів життя, створенню особливих умов для усунення відчуження окремих груп населення.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Благодійна акція до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

e-mail Друк PDF

14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай відвідав матерів загиблих воїнів-афганців у селах Мотижин, Липівка та смт Макарів, а також побував у В.Аугліса, жителя смт Кодра, учасника Афганської війни, який вже довгі роки прикутий до ліжка, вручивши  матеріальну допомогу і продуктові набори та поспілкувався стосовно потреб та вирішення нагальних проблем.
Захід пройшов за участю голови Макарівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) О.Безугленка та представника народного депутата України Р.Сольвара — Р.Бельмеги, який передав матеріальну допомогу від народного депутата України.

 

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 18:12
 

В райдержадміністрації відбувся особистий прийом першого заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Анісімова

e-mail Друк PDF

14 лютого перший заступник голови Київської облдержадміністрації А.Анісімов за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, начальника відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко провів особистий виїзний прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до першого заступника голови облдержадміністрації з питаннями: транспорту та зв'язку, а саме: питання якісного надання послуг з перевезення пасажирів на маршруті смт Кодра — м. Київ, поновлення маршруту № 776 — с. Колонщина — м. Київ; комунального господарства (ремонту дороги “Київ — Чоп — Мотижин” С.101410); аграрної політики та земельних відносин (заключення договору оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Гружчанської сільської ради).

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 17:31 Детальніше...
 

Держпідтримка АПК буде максимально прогнозованою та цільовою, - Рішення Уряду

e-mail Друк PDF

Уряд прийняв зміни до Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки, згідно з якими держпідтримка АПК буде максимально прогнозованою та ефективною.
Зокрема, внесено уточнення у структуру завдань і заходів Концепції, їх фінансування та термін їх реалізації - дію продовжено з 2020 до 2021 року.
Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 14 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів України.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.