Енергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

e-mail Друк PDF

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

Детальніше...
 

Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная

e-mail Друк PDF

11 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану протиепізоотичної ситуації в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, можливостей залучення техніки сільськогоподарських виробників для потреб зимового утримання доріг, дотримання вимог природоохоронного господарства сільськогосподарськими підприємствами, які здійснюють свою господарську діяльність на території Макарівського району тощо.

Детальніше...
 

Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

e-mail Друк PDF

У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.
У рамках зустрічі Голова Держенергоефективності відвідав одне з цих підприємств, а саме - «SoliTek» (http://solitek.eu), що спеціалізується на виробництві високоякісних фотоелементів із полікристалічного кремнію. Щорічний обсяг виробництва фотоелементів сягає 67 МВт, а сонячних модулів – 50 МВт.

Детальніше...
 

Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Відділ прийому громадян управління соціального захисту Макарівської райдержадміністрації забезпечує прийом громадян щоденно протягом робочого часу. У своїй діяльності відділ керується   Конституцією України, Законами України “Про державну службу” затвердженим постановою КМ України, “Про державну допомогу сім”ям з дітьми”,”Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім”ям”,”Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”,”Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам” та інші. Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджене постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року  № 848 (із змінами і доповненнями), розпорядженнями і листами Міністерства соціальної політики,

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 11:10 Детальніше...
 

Уряд і парламент відкрили шлях для масштабної модернізації промислового виробництва

e-mail Друк PDF

В пакеті із законопроектом про Державний бюджет на 2018 рік депутати ухвалили низку змін до Податкового кодексу (законопроект № 6776д). Ці правки збалансовують видаткову і дохідну частину бюджету, в тому числі за рахунок перекриття налагоджених контрабандних схем, а також створюють фінансові стимули для ввезення в Україну високотехнологічного обладнання. Не менш суттєва новела законодавчих змін – запровадження окремого фінансування заходів безпеки руху. Ця норма з’явиться за пропозицією уряду вперше, а її виконання дозволить зберегти тисячі людських життів.

Імпортні електромобілі подешевшають
Підтримані депутатами податкові зміни на п’ять років звільняють від  сплати ПДВ та акцизу операції з ввезення в Україну електромобілів. На той же термін від оподаткування ПДВ звільнені перевезення пасажирів в таксі, оснащених тільки електричним двигуном, а також надання електромобілів в оренду.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 04.12.2017 по 08.12.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 04.12.2017 по 08.12.2017 виконано 24 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 5 – соціально-правового характеру, 19 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 13 громадян. Складено Звіт виконання плану розвитку архівної справи в Макарівському районі за 2017 рік, Паспорт архівного відділу станом на 01.01.2018, Звіт про роботу архівного відділу за 2017 рік, План-звіт роботи архівного відділу за 2017 рік.

 

ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ПІДГОТОВЛЕНИЙ УРЯДОМ БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

e-mail Друк PDF

Пришвидшене зростання економіки дасть можливість в наступному році забезпечити середню заробітну плату на рівні 10 тис грн

7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов’язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. В наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тис грн.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 грудня 2017, 20:25 Детальніше...
 

Грошові виплати внутрішньо переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» грошова допомога надається особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, а також внутрішньо переміщеним особам, житло яких зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції та які взяті на облік у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органах з питань соціального захисту населення міських, районних у містах рад, з дня звернення за її призначенням по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж на шість місяців.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 грудня 2017, 15:40 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.