«Козацькому роду нема переводу»

e-mail Друк PDF

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня працівники Центральної районної бібліотеки організували і провели цикл заходів «Козацькому роду нема переводу».
Групу студентів медичного коледжу  працівники бібліотеки познайомили з книгами, які  розповідають про історію нашої держави.
Для постійних відвідувачів та гостей читального залу оформлено перегляд літератури  «Козацька Україна». На цій виставці представлено книги присвячені найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності. «Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України» - таку назва має експрес-виставка де представлена література присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 жовтня 2017, 13:28
 

Порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, які використовуватимуться органами місцевого самоврядування для встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії

e-mail Друк PDF

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, які використовуватимуться органами місцевого самоврядування для встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання. Прийняття зазначеного акта сприятиме стимулюванню виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії, зменшенню використання природного газу та оптимізації вартості послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання.

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 09.10.2017 по 13.10.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 09.10.2017 по 13.10.2017 виконано 22 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 4 – соціально-правового характеру, 18 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 15 громадян. На договірних засадах проведено експертизу цінності документів Мар’янівської сільської виборчої комісії з проміжних виборів депутатів Мар’янівської сільської ради 2017 року. Складено, систематизовано та введено в електронний каталог 112 карток предметного каталогу з питань землекористування фізичних та юридичних осіб на території Макарівської селищної ради. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 1492 справ 3 архівних фондів.12 жовтня начальник відділу Кравець Ю.В. пройшла стажування у відділі державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області з питань проведення територіальним управлінням перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів райдержадміністраціями та порядку підготовки нормативно правових актів і порядку подання їх на державну реєстрацію.

 

Гарантом незалежності України є українська армія – Президент у Маріїнському палаці привітав захисників Вітчизни

e-mail Друк PDF

Президент України звернувся до військовослужбовців та ветеранів антитерористичної операції під час нагородження до Дня захисника України, яке в урочистій атмосфері відбулося в Маріїнському палаці.
«Княжий дружинник, запорозький козак, січовий стрілець та воїн Української народної республіки, вояк Української Повстанської Армії та солдат Другої світової, бійці Збройних Сил України, Національної гвардії, інших військових формувань – покоління за поколінням вони звитяжно боронили Батьківщину. Залізом, власним потом та кров’ю робили внесок у справу незалежності нашої держави. Це об їхні мужність та незламність раз за разом розбивалися наші вороги», - сказав Президент. Він наголосив, що тепер в авангарді боротьби Українського народу за незалежність стоять воїни Збройних Сил України та інших військових формувань.

Останнє оновлення на Неділя, 15 жовтня 2017, 19:48 Детальніше...
 

Шановні захисники України!

e-mail Друк PDF

Прийміть вітання з нагоди свята. Саме 14 жовтня ми вшановуємо всіх, хто причетний до почесного і високого звання — захисник України, відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014.
Також 14 жовтня в нашій історії є великим християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку козаки вважали заступницею і покровителькою православного воїнства. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана.
Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожного свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.
З нагоди свята бажа. мужнім захисникам Вітчизни – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам-миротворцям, фронтовикам добра, щастя, злагоди і благополуччя. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

 

У Макарівському районному Будинку культури пройшли урочистості до Дня захисника України

e-mail Друк PDF

Починаючи з 2014 року в Україні запроваджене державне свято — День захисника України. Досить символічно, що саме на найбільше православне свято осені - Покрову Пресвятої Богородиці припадає день вшанування мужності, героїзму, відданості та патріотизму - рис, які притаманні нашим мужнім воїнам, з прадавніх часів і до сьогодення.
Згадуючи історичний шлях української держави, важко сказати, що її життя було мирним. Адже сприятливе розташування на межі християнського та мусульманського світів було завжди ласе для найближчих сусідів по всій протяжності кордонів. Проте завдяки волелюбній вдачі та відважності українських захисників Україна є окремою і незалежною державою, незважаючи на всі випробування, і по цей день доводить світу, що її народ гідний щасливого життя, він сильних тілом і духом, досить відкритий і дружелюбний, проте здатний на рішучі дії на благо свого дому, своєї родини, своєї країни.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 жовтня 2017, 16:52 Детальніше...
 

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

13 жовтня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації з питань епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в Україні та стан організації та виконання заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на території Макарівського району Київської області.
Під час засідання:
- начальник Макарівської районної дільничної лікарні ветеринарної медицини Е.Кудлай доповіла про ситуацію, що склалася по африканській чумі свиней на території України загалом та окремо в Київській області і Макарівському районі;
- начальник сектору превенції Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП України в Київській області Ю.Сірцов доповів про вжиті заходи щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших місць торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження на території району;
- мисливствознавець Макарівського району М.Ярощук висвітлив стан проведення депопуляції диких кабанів в мисливських господарствах району з метою недопущення поширення захворювання на АЧС.

Детальніше...
 

Громадські слухання з питань забезпечення громадського правопорядку

e-mail Друк PDF

11 жовтня відбулись громадські слухання з питань охорони громадського порядку, стану злочинності та проблемних питань громади сіл Наливайківка та Ніжиловичі. На слуханнях були присутні заступник голови Макарівської районної державної адміністрації Рознай І.Ю.,  начальник сектору превенції Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області Онищенко Л.О., дільничний офіцер Макарівського ВП Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Крамаренко М.Д., головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату адміністрації Лагодна Л.М, голови сільських рад та представники громадського активу сіл.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України