НА КИЇВЩИНІ ОБМЕЖЕНО РУХ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ

e-mail Друк PDF

УВАГА!

Шановні мешканці Київської області!
У зв’язку з погіршенням погодних умов, згідно рішення обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій вводиться обмеження в’їзду в м.Київ та Київську область вантажних транспортних засобів. Рекомендуємо утриматись від поїздок автомобільними шляхами Київщини на період складних погодних умов.
Перевізників, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення, просимо із розумінням поставитись до вимог патрульної поліції щодо обмеження руху на окремих ділянках доріг та заздалегідь розміщувати транспортні засоби на спеціально облаштованих паркувальних майданчиках, що розташовані вздовж доріг загального значення.
Будьте уважні та обережні!

Останнє оновлення на Середа, 12 грудня 2018, 15:51
 
 

Засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

11 грудня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.
На засідання були розглянуті заяви громадян про видачу дублікатів свідоцтва про право власності на квартиру та будинок, передачі в приватну спільну часткову власність квартир та будинків, а також були розглянуті списки громадян, які мають право отримати приватизаційні папери у філії — головного управління по місту Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” ТВБВ № 10026/0773, складені Бишівською, Великокарашинською, Гружчанською сільськими радами.
По вище вказаних заявах членами комісії були прийняті позитивні рішення.

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

e-mail Друк PDF

Одну з найбільших техногенних катастроф - аварію на Чорнобильській АЕС  знає і пам'ятає весь світ. 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і донині.
В управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації (далі-управління)  на обліку перебувають 277 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС першої категорії, 964 особи другої категорії,  14 осіб третьої категорї.

Детальніше...
 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

10 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Н.Ахановою провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації.
Під час засідання були розглянуті заяви щодо дарування неповнолітнім житлових будинків та земельних ділянок, визначення місця проживання дітей з матір'ю та позбавлення батьківських прав, батьків, які не виконують батьківських обов'язків по відношенню до своїх дітей.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 10 грудня 2018, 16:54
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

10 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом,  стану техногенної безпеки в районі, протиепізоотичної ситуації та стану утримання доріг в зимовий період тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор, провідного фахівця Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області Г.Погорєлова та начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка.

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

10 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого мешканці району звернулися до голови з проханням надати матеріальну допомогу на лікування та порушили питання забезпечення безкоштовними ліками.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, окремі з них взяла на особистий контроль.

 

Макарівська райдержадміністрація запрошує до обговорення наміру філія «МАКАРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПНВК «Інтербізнес» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

e-mail Друк PDF

21 грудня 2018 року о 10:00 у залі засідань Макакрівської районної державної адміністрації (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) відбудуться публічні обговорення опублікованого в газеті «Макарівські вісті» від 23 листопада 2018 року №44 оголошення філії «МАКАРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПНВК «Інтербізнес» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, розташованих по вул. Першотравнева, 68, корпус Ф в смт Макарів.
Запрошуємо громаду селища Макарів до обговорення даного питання.

 

25,4% зареєстрованих профзахворювань є наслідком недосконалості механізмів та робочого інструменту

e-mail Друк PDF

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, основними обставинами, внаслідок яких виникли професійні захворювання в українських працівників, є недосконалість механізмів та робочого інструменту – 25,4%, недосконалість технологічного процесу – 18,4% та неефективність роботи засобів індивідуального захисту – 15,1%. Розподіл наведено за аналітичними даними Фонду соціального страхування України за 9 місяців 2018 року.

Детальніше...
 

ІІІ (обласний) етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»

e-mail Друк PDF

07 грудня в Макарівському  районному Будинку культури, відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 04.07.2018 року № 382  відбувся ІІІ (обласний) етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє», організаторотами заходу виступили Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації та Київський обласний центр зайнятості.
Метою цього заходу стало проведення ефективної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю для формування у школярів мотивації до праці свідомого вибору професії з врахуванням потреб ринку праці, зокрема підвищення престижу робітничих професій, які є дуже потрібними в наш час.
У змаганнях взяли участь 8 команд: “ЧАС ПІК” - Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” Макарівського району, “Non-Stop” - Бородянського району, “Old school” - м. Буча, “Білі люди” - м. Фастів, “Кульбабки” - Іванківський район, “ГАРТ” - с. Фастів, “К і Я” - м. Ірпінь та “В десяточку” - Таращанський район.
Учасників змагань оцінювали журі на чолі із заступником директора КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” А.Радзивіл та заступника начальника Київської обласного центру зайнятості Ю.Євляєва. До складу журі також увійшла завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації О.Матейчук.
Також змагання оцінювало і альтернативне журі у складі 8 осіб — юних представників з районів та міст команд-учасниць змагання. Їхнє оцінювання було враховане до загальної суми балів журі.
Перед стартом гри з вітальним словом до команд та організаторів звернулася голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова: “Дякую організаторам, що обрали нашу Макарівщину для проведення  заходу, який спрямований на обрання майбутнього дітьми — визначення з подальшим професійним шляхом. Бажаю всім позитивної енергетики, щоб кожен учасник команд відіграв на 100%, показуючи свій хист у влучних та дотепних жартах. Журі бажаю неупередженості та об'єктивності”.
Згідно з положенням заходу програма виступу команд складалася з трьох конкурсів: “Візитівка” - презентаційний виступ команд; музичний конкурс “Реклама професій” з розкриттям суті професій у різних сферах, зокрема в сільському господарстві та “Конкурс капітанів” - з розкриття суті професій: дизайнера, лікаря-хірурга, топографа, фрезерувальника тощо.
За результатами оцінювання журі переможцем ІІІ (обласного) етапу змагань та перше місце здобули учасники команди “ЧАС ПІК” Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, друге та третє місце відповідно посіли команди з м. Буча та Таращанського району. Всім учасникам були вручені грамоти.
Фінал змагань пройде в м. Переяслав-Хмельницький, 13 грудня.
Вітаємо переможців та бажаємо гарної фінальної гри!

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 грудня 2018, 18:33
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.