Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» та ТОВ «ЖАСМІ-ТРЕЙД

e-mail Друк PDF

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Фасівочка, вул. Володимирська, 51 В.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖАСМІ-ТРЕЙД» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Березівка, вул. Житомирська, 25.
Ці товариства повідомляють про те, що в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні неметанові леткі органічні сполуки: бензин та вуглеводні насичені, пропан та бутан. Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин по кожній АЗС складає до 1,5 т/рік.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 05 по 12 липня 2018 року

e-mail Друк PDF

1.  За  даними  пологового  відділення  Макарівської  ЦРЛ в період із 05  по 12 липня  2018 року народилось:
-  3 дітей ( 1 хлопчик та 2 дівчинки ).
Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 

Новини з с. Бишів

e-mail Друк PDF

Івана Купала – це одне з наймістичніших і популярніших свят, яке відзначають в ніч з 6 по 7 липня.
6 липня о 20.00 год. на стадіоні біля річки у с. Бишів зібралися мешканці села та гості для чарівного дійства.
Показати традиції українського народу з вшануванням народних свят, передати їх нащадкам, викликати інтерес до етнографічної пошукової роботи, відволікти людей від своїх проблем, надати можливість для спілкування, подарувати радість своїм односельчанам вдалося, за підтримки сільського голови О.О. Мірошкіна, учасники сільського будинку культури, а саме: Народний аматорський хор «Чарівник» (керівник Ю. Кромбет), Народний фольклорний ансамбль «Любисток» (керівник В. Ступак), солісти Бишівського БК - А.Мірошкіна та Є.Шевчук. А також ансамбль «Забава» (керівник В. Ступак) – це молоді дівчата та хлопці, які охоче та з завзятістю взяли участь у театралізованому купальському дійстві.
Протягом свята звучали купальські пісні, танцювали хороводи. По традиції свята був проведений конкурс на кращий віночок. А після головного привітання Водяного, свято продовжилося танцями та розвагами.

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

11 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому до голови райдержадміністрації звернулася багатодітна сім'я з с. Яблунівка щодо питання надання допомоги на відновлення будинку після пожежі та багатодітна родина з с. Липівка щодо питання надання правової допомоги при приватизації житлового приміщення.
Також під час прийому були порушені питання комунального господарства (відновлення вуличного освітлення в с. Забуяння) та питання перерахунку пенсії ліквідатору наслідків аварії на ЧАЕС (інваліду).
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 13:41
 
 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

10 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та підлування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Ахановою провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Макарівської райдержадміністрації.
У ході засідання були розглянуті заяви щодо позбавлення батьківських прав, дарування малолітнім квартир, будинків та земельних ділянок, визначення встановлення графіка спілкування батька з дитиною, яка проживає окремо від батька.
За результатами розгляду заяв (справ) члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм – пріоритетний напрямок відновлення працездатності

e-mail Друк PDF

Уже півроку управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області та його відділення працюють за реформованим механізмом щодо забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм. На цьому наголосив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Віталій Нємцев.
Він відзначив, що аналіз результатів діяльності фахівців з медичної реабілітації відділень обласного управління щодо направлення хворих на відновлювальне лікування показав, що за шість місяців поточного року укладено 248 договорів на реабілітаційне лікування між застрахованою особою, відділенням управління та санаторно-курортним закладом. Це на 43% більше показників відповідного періоду минулого року. При цьому, реабілітаційним лікуванням забезпечено 229 застрахованих осіб та 19 дітей в супроводі дорослих.

Детальніше...
 

На обліку управління соцстраху Київської області перебуває понад 160 тис. страхувальників

e-mail Друк PDF

Станом на 1 липня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває понад 160 тис. страхувальників, в тому числі юридичних осіб – 66842, фізичних осіб, які використовують найману працю – 11841, фізичних осіб, які не являються роботодавцями – 84042.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість юридичних осіб збільшилась на 1155, кількість роботодавців серед фізичних осіб – підприємців зменшилась на 14 осіб.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 липня 2018, 11:01 Детальніше...
 

На Київщині потерпілим (членам їх сімей) виплачено 70,1 млн. гривень

e-mail Друк PDF

Як повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць, упродовж 6 місяців 2018 року за рахунок коштів Фонду потерпілим (членам їх сімей) виплачено 70,1 млн. грн., що на 22,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року.
За його словами, станом на сьогодні такі виплати отримують понад 4,5 тис. осіб, з них: інвалідів I групи – 98 осіб, II групи – 478 осіб, III групи – 1982 осіб, а також 1686 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 328 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. В структурі страхових виплат, проведених за січень - червень цього року, основна частина припадає на щомісячні страхові виплати – 65,3 млн. грн. та одноразову допомогу – 2,3 млн. грн.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 липня 2018, 11:02 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.