"Чорнобильський біль"

e-mail Друк PDF

26 квітня у бібліотеці с. Мостище було проведено годину пам'яті "Чорнобильський біль" з нагоди 31-річниці Чорнобильської трагедії.В заході прийняли участь учасники колективу "Перлина краю", які своїми спогадами повернули нас в той далекий 1986 рік. Під час заходу були використані пісні "Чорнобильський біль", відео "Героям Чорнобиля присвячується", пісня "На Чорнобиль журавлі летіли". Також було оформлено тематичну поличку "Чорнобильський біль".

 

Останнє оновлення на Середа, 26 квітня 2017, 15:49
 

Макарівщина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

e-mail Друк PDF

Одні картинки спогадів змінювали інші, прозові слова ведучої заходу, художнього керівника районного Будинку культури Л.Міщенко, перегукувалися з емоціями присутніх. Всі поринули у не такий ще й далекий 86-й рік, хоча 31 рік ніби й тривалий період, але для пам'яті немає жодних перепон у часовому просторі. Так розпочався мітинг-реквієм, присвячений черговій річниці Чорнобильської трагедії, 26 квітня, на території Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області.

Останнє оновлення на Середа, 26 квітня 2017, 15:37 Детальніше...
 

Прийом делегації з Естонської Республіки

e-mail Друк PDF

26 квітня до Макарівського району завітала делегація з Естонської республіки з дружніх волостей Макарівському району - Йигева та Пайде. Очолив делегацію голова ради депутатів волості Йигева Т. Ляяне.
Метою візиту стало ознайомлення з діяльністю освітньої галузі, соціального захисту населення району, роботи в напрямку створення об'єднаних територіальних громад тощо.
Учасники делегації завітали до Макарівської райдержадміністрації, де їх зустріли та провели зустріч голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай.
Захід прошов у невимушеній, емоційно приємній обстановці, адже окремі представники делегації вже відвідували Макарівщину в минулому році, під час відзначення 25-ї річниці незалежності України.
У ході зустрічі Т.Семенова коротко розповіла про соціально-економічні та культурні здобутки району, після чого були вручені сувенірні подарунки, на згадку естонській делегації про візит до мальовничої, щедрої та гостинної частинки Української держави — Макарівщини.
У свою чергу гості теж прибули не з порожніми руками, а з цікавими подарунками, зокрема керівникам райдержадміністрації була подарована підкова, один з найдавніших талісманів, як символ удачі та успіху.

Останнє оновлення на Четвер, 27 квітня 2017, 07:16
 

Робоча нарада щодо проведення навчань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

e-mail Друк PDF

26 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів робочу нараду щодо проведення спеціалізованого навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами на базі ДП “Макарівське лісове господарство”. Орієнтовно навчання заплановане до проведення у травні 2017 року.
Нарада пройшла за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, директора ДП “Макарівське лісове господарство” В.Рижука, начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка та заступника начальника  Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Глущенка.

Останнє оновлення на Середа, 26 квітня 2017, 14:54
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

26 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання житлового господарства (надання допомоги Дитячому будинку сімейного типу в переоформленні будинку), аграрної політики та земельних відносин (надання дозволів на приватизацію земельних часток (паїв) в адміністративних межах Пашківської та Гружчанської сільських рад, приватизація земельної ділянки (городу) в межах смт Макарів), соціального захисту населення (надання роз'яснення багатодітній родині щодо пільгового забезпечення відповідно до чинного законодаства України).
На вищезазначені питання голова райдержадміністрації надала роз'яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

Творча зустріч

e-mail Друк PDF

В минулий четвер, в Будинку культури м. Бородянка, проводився звітний концерт музичної школи, в якому також приймали участь кращі учні Макарівської ДШМ.
Цей захід продовжує традицію творчої співдружності, яка була започаткована ще з минулого року, на макарівських “Різдвяних зустрічах” .
Цього разу жителі м.Бородянки  радо вітали виступи  наших учнів: дует гітаристів Ганну Миню, уч. 5 кл. та  Павла Писаренка уч. 6 кл, викл. Тетяна Скорик., Мар’яна Гушту, уч.5 кл. баян, викл. Віктор Садковський, піаністку Владиславу Федченко, уч. 5 кл., викл. Ганна Котигорошко, тріо скрипалів «Дивоцвіт»: Кононець Анастасію 5 кл., Зінову Вікторію 5 кл., Хавченко Ольгу 6 кл.,   викл.  Ольга Кузьменко,  конц. Михайло Кузьменко, фортепіанний дует у складі Олександри Кононець 7 кл та Єлизавети Токмакової 8 кл, викл. Ірина Саленко.    

Останнє оновлення на Середа, 26 квітня 2017, 14:40 Детальніше...
 

Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Тридцять один рік тому, 26 квітня о першій годині 26 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильскої атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. А для багатовікової істроії України - Чорнобиль став великою трагедїєю ураїнського народу.     Аварія на Чорнобильскій АЕС назавжди залишиться в наших серцях вічним болем. Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації, сільскогосподарські землі, лісові масиви та водоймища.     Особливої шани заслуговують ліквідатори Чорнобильскої катастрофи. В ту квітневу ніч, в хаосі пожежі вони не думали про геройство. Вони працювали. Вони рятували атомну станцію, рятували Прип’ять, Чорнобиль, Київ та усіх нас.
Висловлюю величезну подяку всім, хто протистояв з всенародним лихом. Хай життя дарує Вам міцне здоров’я на довгі літа, а кожна днина буде для вас сонячною, без горя і зла. А також звертаюсь до всіх жителів Макарівського району, які змушені були почати нову сторінку свого життя саме на Макарівщині, сподіваємось, що вона для вас стала теж рідною. Щастя вам та вашим родинам, радості, добра і благополуччя!

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

 

ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ НАШ ДОВІЧНИЙ. ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ… (он-лайн виставка Державного архіву Київської області)

e-mail Друк PDF

В 1:25 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції імені В.І. Леніна, розташованої на території України (у той час — Української РСР) відбулась серія вибухів, в результаті яких був зруйнований ядерний реактор четвертого енергоблоку. Цей день увійшов в історію ядерної енергетики, як найбільша техногенна катастрофа як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.
У Державному архіві Київської області зберігається великий масив документів про аварію на Чорнобильській атомній станції: комплекс організаційно-розпорядчої документації (директиви, накази, рішення, відомості), листи й телеграми з різних куточків колишнього Радянського Союзу у зв`язку з Чорнобильською трагедією. 22 найцікавіші надаються широкому загалу для ознайомлення на он-лайн виставці  http://dako.gov.ua/dokymentalni-vustavku-onlain/781-2016-04-27-09-53-32.html
Ознайомитися з документами он-лайн виставки можна також на веб-сайті архівного відділу Макарівської районної державної адміністрації за посиланням: http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=1971

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.