Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

e-mail Друк PDF

18 серпня відбулося позачергове засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай. Приводом для швидкого збору комісії стало виявлення на території Фасівської сільської ради незаконно ввезеного та розвантаженого львівського сміття.
За результатами опрацювання вказаного питання, комісією були дані доручення відповідним структурам щодо вжиття заходів з ліквідації сміттєзвалища до 23 серпня 2017 року.

 

Нарада з питань соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

e-mail Друк PDF

17 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела нараду щодо питань соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
Захід пройшов за участю в. о. завідувача сектору у Київській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції М.Перебойчука, голови Бучанської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Говорова, начальника управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицького, т. в. о. військового комісара Ю.Оберемчука, заступника головного лікаря КЗ “Макарівський центр ПМСД” В.Майстренка, директора Макарівського районного центру зайнятості В.Халіманчук, голова ГО “Учасники АТО “Мужнічть” В.Виноградова, голови Макарівської РО Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) О.Безугленка та інші.

Детальніше...
 

15 дітей з району направлено на 18-денний відпочинок до дитячого оздоровчого закладу санаторного типу “Чайка”

e-mail Друк PDF

17 серпня група дітей з Макарівського району, в кількості 15 чоловік, була направлена службою у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації на 18-денний відпочинок до дитячого оздоровчого закладу санаторного типу “Чайка” Богуславського району.
Дана можливість була здійснена завдяки реалізації районної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей “Назустріч дітям”, адже путівки придбані саме за кошти районного бюджету.
Категорії дітей, які увійшли до групи — це діти, які виховуються в  Дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях Макарівського району (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, окремі з яких є тимчасово переміщеними зі східних регіонів країни).

 

Аналіз практики впровадження Закону України «Про державну службу»

e-mail Друк PDF

На передодні відзначення Дня Незалежності України Національним агентством України з питань державної служби (далі – НАДС) проведено аналіз практики впровадження Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі – Закон), який вступив в дію 01 травня 2016 року.
Закон забезпечує європейську якість державного менеджменту, підвищує ефективність прийняття рішень органів влади в інтересах суспільства, а також надає нові можливості для професійної самореалізації державних службовців.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 серпня 2017, 11:06 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 11.08.2017 по 17.08.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 11.08.2017 по 17.08.2017 виконано 7 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 5 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 4 громадян. В читальному залі працювло 2 користувача, яким видано в користування 26 справ.

 

У с. Пашківка Макарівського району відбулося відкриття пам'ятника загиблому учаснику АТО В.Костенку

e-mail Друк PDF

17 серпня, у с. Пашківка, відбулося відкриття пам'ятника загиблому учаснику бойових дій — учаснику АТО, старшому солдату В.Костенку на сільському кладовищі, де був похований у серпні 2016 року.
В.Костенко народився 15 січня 1971 року в с. Пашківка, працював у Макарівському районному відділенні міліції. Був призваних до лав Збройних Сил України в період шостої хвилі мобілізації. Загинув 17 серпня 2016 року під час бойового чергування в районі с. Новоселівка Друга Ясинуватського району Донецької області.
21 грудня 2016 року, відповідно до Указу Президента України № 567/2016 “Про відзначення державними нагородами України” посмертно нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.
Поминальну панахиду провів настоятель церкви Святого Василя Свято-Троїцької парафії Київської єпархії І.Копитчак.
Захід пройшов за участю рідних, близьких, односельчан В.Костенка, бойових побратимів, голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, Пашківського сільського голови О.Кравчук, представників Макарівського районного військового комісаріату та інших громадян, які прийшли вшанувати світлу пам'ять захисника Української держави.

 

Останнє оновлення на Четвер, 17 серпня 2017, 16:32
 

Інформаційна зустріч на тему: Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах“

e-mail Друк PDF

17 серпня у Будинку культури с. Колонщина відбулася інформаційна зустріч під назвою “Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах” для голів сільських, селищних рад, представників установ, закладів і організацій Макарівського району.
Відкрила захід виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України” Н.Ключник: “Сьогодні є унікальна можливість навчитися працювати на свої громади, отримати навички написання проектів, які дадуть можливість залучати кошти для реалізації проектів у соціальній сфері, будівництві, питаннях інфраструктури та інших напрямках, які потребують реконструкції, корекції, ремонту, оновлення, закупівлі обладнання та іншого. Важливо коли є комунікація між місцевими жителями та владою, адже у всіх нас одні цілі і завдання, адже робота спрямована на громади, їхній розвиток”.

Детальніше...
 

Про стан працевлаштування учасників антитерористичної операції, які перебувають на обліку як безробітні в службі зайнятості

e-mail Друк PDF

У 2016 році на обліку в центрі зайнятості перебувало 123 учасники АТО. Із числа даної категорії громадян працевлаштовано 17 осіб, 2 надана одноразова допомога для започаткування власної справи у сумі 43 266 грн
В 2017 році за допомогою в працевлаштуванні до центру зайнятості звернулось 24 учасників АТО, всього протягом 2017 року на обліку перебувало 98 осіб даної категорії.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.