Маємо переможницю у написанні XVII-го радіодиктанту національної єдності

e-mail Друк PDF

Цьогоріч, в День української писемності та мови, відбулася чергова акція Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, диктант прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко на тему – "Наші пісні".
Написати диктант мали можливості всі бажаючі українці, як на території України, так і за її межами.
За даними Українського радіо, в рамках Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності було отримано 28 999 радіодиктантів. З них близько 17,5 тисячі листів надійшло звичайною поштою, а ще 11,5 тисячі – електронною.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 грудня 2017, 17:49 Детальніше...
 

Зустріч з представниками громадського активу с. Забуяння

e-mail Друк PDF

15 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з представниками громадського активу с. Забуяння щодо обговорення питання будівництва в селі Будинку культури та визначення місця для даної забудови.

 

Пройшла робоча зустріч щодо підготовки проведення командно-штабних навчань

e-mail Друк PDF

15 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів робочу нараду, на виконання протокольного доручення апаратної наради при голові Київської облдержадміністрації О.Горгану. У ході якої були доведені до відома присутніх інформація та план командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, яке проводитиметься Головним управлінням ДСНС України в Київській області.
Тематика навчання: "Дії органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру у складних умовах зимового періоду". В навчанні будуть задіяні керівники служб цивільного захисту Макарівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 грудня 2017, 17:26
 

Підтримка військових - наш обов'язок

e-mail Друк PDF

Висловлюю щиру подяку, всім, хто відгукнувся на допомогу нашим військовим — учасникам АТО, яким потрібна була вчора допомога в ремонті автомобіля військового призначення “КрАЗ-250”, що зламався в районі с. Калинівка, на трасі міжнародного сполучення Київ-Чоп.
Особлива подяка:
- службовцям Макарівського районного військового комісаріату та військовому комісару Сергію Єфремову, за організацію комфортного перебування військових на території району і ремонту автомобіля;
- генеральному директору, голові ревізійної комісії ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Аеротехніка-МЛТ” Валерію Богуславському та директору ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Аеротехніка-МЛТ” Миколі Ярошенку за надання приміщення для ночівлі військових і забезпечення харчуванням;
- директору ДП “Макарівське лісове господарство” Володимиру Рижуку, за допомогу в ремонті “КрАЗ-250”;
- а також депутату Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, волонтеру Олександру Євтушенку та голові громадської організації “Учасники АТО “Мужність”, волонтеру Володимиру Виноградову.
Благі справи робляться, коли є порозуміння, співпраця і найчастіше — безкорисливо, а сьогодні — підтримка наших військових, це обов'язок кожного свідомого громадянина країни, адже саме завдяки учасникам АТО, людям, які щоденно ризикують своїм життям, Україна має можливість творити своє життя і дивитися в майбутнє, як незалежна держава.

З повагою
Тетяна Семенова, голова Макарівської районної державної адміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 грудня 2017, 17:18
 

Матеріали розширеної наради щодо видачі посвідчень особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

Відбулась розширена нарада щодо видачі посвідчень особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, які проживали на території зони посиленого радіоекологічного контролю та мали статус потерпілих категорії 4 та видачі дублікатів посвідчень потерпілим від Чорнобильської катастрофи категорії 4

В зв’язку із зростанням соціальної напруги серед постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи внаслідок прийняття Закону України від 28.12.2014 № 76-Y111 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” щодо скорочення пільг і компенсацій постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліквідації зони посиленого радіоекологічного контролю та збільшення звернень громадян до судових інстанцій щодо видачі посвідчень особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, які проживали на території зони посиленого радіоекологічного контролю та мали статус потерпілих категорії 4,

Детальніше...
 

В смт Макарів пройшов мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

e-mail Друк PDF

Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 2006 року      № 945/2006 “Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", з метою   гідного   відзначення  мужності, самовідданості  і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській   АЕС   та   на  підтримку  ініціативи  громадських організацій, 14 грудня в смт Макарів відбулося покладання квітів до Меморіалу пам'яті “Тим, хто врятував світ”.
Меморіал було споруджено до 25-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, в знак пам'яті про загиблих учасників ліквідації катастрофи світового масштабу, які першими прийняли на себе несумісну з життям дозу радіоактивного опромінення, та встановлений на території Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області.
Віддати шану героїчному вчинку наших земляків прийшли члени Макарівської громадської організації Української благодійної спілки соціального захисту інвалідів Чорнобиля, Макарівської районної організації ветеранів України, голова Макарівської районної ради О.Гулак, керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока, Макарівський селищний голова В.Токар, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області, працівники бібліотечних закладів селища, учасники чоловічого гурту “Козацькі джерела” та громадськість.
Зі словами вдячності до присутніх ліквідаторів звернувся начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький, після чого були шановані хвилиною мовчання учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які віддали свої життя за порятунок країни і її майбутнє та покладені квіти до Меморіалу.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 07.12.2017 по 30.12.2017

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 07 грудня по 14 грудня 2017 року народились 2 дівчаток та 1 хлопчик.
Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
• Рентгенолога;
• Невролога;
• Неонатолога;
• Хірурга;
• Акушер-гінеколога.

 

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

e-mail Друк PDF

31 рік нас віддаляє від дня катастрофи глобального характеру – аварії на Чорнобильській АЕС, що залишила на тілі України незагоєну рану.
Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії та ціною свого життя і здоров’я захистили рідну землю і весь народ.
Більше 650 тисяч людей з усієї території колишнього СРСР брали участь у ліквідації катастрофи, більше половини з них були жителями Україні.
Низько вклоняюсь ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків.
Бажаю вам міцного здоров'я, удачі, мирного неба, родинного затишку та благополуччя.

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

Останнє оновлення на Четвер, 14 грудня 2017, 11:51
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.