Вищі навчальні заклади можуть вигідно утеплити свої будівлі завдяки ЕСКО-механізму, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти

e-mail Друк PDF

Переваги енергосервісу для підвищення енергоефективності бюджетних установ презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представникам понад 100 вищих навчальних заходів на спеціалізованому семінарі, організованому Держенергоефективності у співпраці з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні у залі Національного університету харчових технологій.
На важливості впровадження нових фінансових механізмів утеплення навчальних закладів наголосив заступник Міністра освіти України Роман Греба.

Детальніше...
 

Сергій Савчук: Україна може заміщувати до 1 млрд м3 газу у рік завдяки використанню сміття для генерації енергії

e-mail Друк PDF

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на круглому столі «Використання твердих побутових відходів як джерела енергії для виробництва теплової та електричної енергії в Україні», організованому Держенергоефективності спільно з УСПП.
«У 2017 р. населення, бюджетна сфера та ТКЕ спожили газу на 6 млрд м3 менше порівняно з 2014 роком.Тобто, 1,2 млрд євро не витрачено на закупівлю газу у 2017 році. Наше завдання до 2022 р. – скоротити використання газу на 5 млрд м3. Ми будемо поступово йти до мети, стимулюючи встановлення об’єктів з використанням відновлюваних джерел енергії, у тому числі з відходів», - повідомив С.Савчук.
Наприклад, Швеція переробляє майже 100 % своїх твердих побутових відходів і навіть імпортуєїх з інших країн. У результаті розвиненої інфраструктури на полігони потрапляє лише 1% відходів.

Детальніше...
 

Держенергоефективності разом із іноземними партнерами запускає оновлену Інтерактивну карту «зелених» проектів - UA MAP 2.0

e-mail Друк PDF

Держенергоефективності запускає новий веб-сайт Інтерактивної інвестиційної карти проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності України – UA MAP 2.0 (http://www.uamap.org.ua).
Головна мета проекту - сприяння залученню інвестицій у вітчизняні «зелені» проекти.
Сучасний веб-ресурс UA MAP 2.0 працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

26 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану розчищення доріг, роботи пунктів обігріву, протипожежної ситуації в умовах погіршення погодних умов, використання та охорони природних ресурсів відповідно до норм ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та техногенної обстановки в районі тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор та начальника районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка.

 

Розширене засідання колегії та публічний звіт голови Макарівської райдержадміністрації про діяльність у 2017 році

e-mail Друк PDF

26 лютого в Макарівському районному Будинку культури відбулося розширене засідання колегії Макарівської райдержадміністрації, на якому, відповідно до Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 №277 “Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади”, з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності Макарівської райдержадміністрації, голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова прозвітувала про підсумки діяльності у 2017 році.
Детально ознайомитися зі звітом можна тут

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 11:33 Детальніше...
 

Виступ на обласному академконцерті

e-mail Друк PDF

Щорічно, в третій навчальній чверті за планом обласного управління культури проводяться кущові академконцерти учнів дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв  по відділам.
14 лютого показали свою виконавську майстерність в «Броварському кущі» учні Макарівської ДШМ, секції народних інструментів. Цього року прийняли  участь 19 учнів з 10 шкіл області.
Представниками нашої школи були баяністи Вікторія Кот, учениця 3 класу (викладач Садковський В.Л.) і Віталій Юхимець, учень 4 класу (викладач Кукса Б.М.). Готувалися до поїздки дуже ретельно, було декілька прослуховувань перед шкільною комісією – вибирали виступи кращих учнів. В програму входили  етюди, класичні твори та обробки народних пісень.
Обласне журі високо оцінило гру наших баяністів, поставивши Вікторії 10 балів, яка вперше брала участь в такому заході, а Віталію 11 балів.
Викладачі та дирекція задоволені успішним виступом  учнів школи.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 12:43
 

"Їх зустріли небеса"

e-mail Друк PDF

Так називалася літературно-пісенна година пам'яті,яка проходила в бібліотеці с.Мостище з нагоди Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам'яті Героїв Небесної Сотні.
А Сотню вже зустріли небеса...
Летіли легко, хоч Майдан ридав...
Із кров'ю перемішана сльоза...
А батько сина,ще не відпускав...

(автор вірша  Людмила Максимлюк)
Ті" страшні дні",які відбувались на Майдані ми знову переживали всі разом,амосфера була напруженою і водночас патріотично налаштованою,тому що кожен з учасників розповідали спогади про те,як вони вперше побачили по телевізору побиття міліцією мирних мітенгарів(дітей студентів).

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 19.02.2018 по 23.02.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 19.02.2018 по 23.02.2018 виконано 18 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 14, соціально-правового характеру – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 7 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 3 справи. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань складання акта про вилучення документів для знищення. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській, Гавронщинській сільським радам – чергові нагадування про порушення графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 407 справ чотирьох архівних фондів.

 

Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

e-mail Друк PDF

23 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Макарівській райдержадміністрації.
Відповідно до доручення попереднього засідання комісії, що відбулося 19 лютого були опрацьовані результати проведення епідеміологічного розслідування спалаху захворювання на кір в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Копилів Макарівського району, про які доповіла завідувач Фастівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень В.Ткаченко.
Щодо наступного питання порядку денного -  стану захворювань серед дітей шкільного віку на ГРВІ та грип, комісією було вирішено відновити навчальний процес в загальноосвітніх закладах району з подальшим проведенням профілактичних заходів в шкільних приміщеннях (проведення вологих прибирань із застосуванням дезінфікувальних миючих засобів).
А також  на засідання було обговорене питання вжиття заходів з попередження виникнення небезпечних подій, пов'язаних з пониженням рівня температури повітря за прогнозом українського Гідрометцентру, у період з 24 по 27 лютого 2018 року, а саме: скоординованості дій всіх служб району, розгортання пунктів обігріву, готовності спеціалізованої техніки до буксирування транспорту в разі потреби тощо.

 

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

23 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації з питань епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в районі, стану організації та виконання заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на  території  району та профілактики і недопущення поширення хвороби Ньюкасла та грипу птиці на  території  Макарівського району.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.