Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування

e-mail Друк PDF

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Фонд здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.
Нагадаємо, що застрахованим у ФССУ є кожен офіційно працевлаштований або ФОП (тобто ті, хто сплачує та/або за кого сплачується ЄСВ). Сьогодні таких осіб більше 12 млн – кожен з них має право на виплати та соціальні послуги від Фонду у разі настання страхового випадку.
Процедуру отримання матеріального забезпечення застрахованою особою можна поділити на декілька етапів:

Детальніше...
 

Зустріч щодо організації учнівського табору з військового вишколу

e-mail Друк PDF

05 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з головою громадської організації “Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області” І.Причиною, представниками організації та співголовою Народної координаційної ради громадських організацій Макарівського району М.Онищуком.
Причиною зустрічі стало питання організації в період літніх канікул, орієнтовно в липні 2018 року, на території району учнівського табору з військового вишколу із залученням інструкторів різних напрямків в рамках військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. Також мова йшла про облаштування табору та його забезпечення.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 червня 2018, 13:28
 
 

ДО 100-РІЧЧЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ

e-mail Друк PDF

З нагоди святкування 100-річчя державної служби в Україні на веб-сайті архівного відділу Макарівської районної державної адміністрації на сторінці «Наші новини» розміщено матеріал про те, як у 1918 році проходило формування української державної служби. Ознайомитися з матеріалом можна за посиланням http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=2816.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 червня 2018, 15:49
 

Олімпійський день

e-mail Друк PDF

2 червня в Бучанському міському парку відбувся масштабний соціально-спортивний захід, святкування Олімпійського дня. Захід проводився відділенням НОК України в Київській області спільно із департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації, Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, управлінням фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації та за сприяння та участі обласних організації ФСТ «Україна», «Колос», «Спартак», «Динамо», обласного центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».
Всі бажаючі знайшли для себе щось корисне і долучитися до олімпійських ідей та цінностей. Серед 65 команд продемонстрували свої спортивні здібності і спортсмени Макарівського району. 40 маленьких спортсменів змагалися в розділі легкої атлетики та футболу.
Для багатьох дітей це свято стало першим поштовхом для майбутніх чемпіонських досягнень. В легкоатлетичному забігу на дистанцію 500 м. Коваленко Ярослав, учень Макарівського НВК "Загальноосвітня школа I-III ст. – природничо-математичний ліцей" виборов перше місце у своїй віковій категорії – 10 років. Команда футболістів у віковій категорії 7-8 років змагалась з футболістами категорії 9-10 років, гра закінчилась з рахунком 1:1.
Спортивні та святкові емоції продовжились наприкінці свята, від імені першого заступника голови адміністрації Ірини Багінської дітей пригостили солодощами.
Вітаємо переможців та учасників спортивного свята!


Останнє оновлення на Понеділок, 04 червня 2018, 13:58
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 29.05.2018 по 01.06.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 29.05.2018 по 01.06.2018 виконано 18 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 16, соціально-правового характеру – 2. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 11 громадян. В читальному залі працювало 2 користувачі, яким видано в користування 9 справ. Секретарю  Соснівської сільської ради надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів сільської ради. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській та Гавронщинській сільським радам – чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення справ Лишнянської сільської ради. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 543 справ одного архівного фонду. Складено, систематизовано та введено в електронний каталог 48 карток предметного каталогу з питань землекористування фізичних та юридичних осіб на території Макарівської селищної ради. На зберігання прийнято 132 справи постійного зберігання Бишівської, Вільнянської, Козичанської та Лишнянської сільських рад за 2015-2017 роки.

 

Програма соціальної підтримки інвалідів

e-mail Друк PDF

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 13.05.2017 № 205 схвалено проект «Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017 – 2020 роки», а рішенням Київської обласної ради сьомого скликання від 22.06.2017 № 346-15-VII було затверджено Київську обласну цільову програму соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017- 2020 роки (далі-Програма).
Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем Програми є департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 

Про забезпечення розвитку системи комплексної реабілітації (абілітації) осіб (дітей) з інвалідністю, дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення розвитку системи комплексної реабілітації (абілітації) осіб (дітей) з інвалідністю, дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, Мінсоцполітики продовжується робота в частині створення відповідних умов, а саме:

І. Наказом Мінсоцполітики від 14.03.2018 № 355 «Питання комплексної реабілітації осіб з інвалідністю», зареєстрованим у Міністерстві юстиції 04.04,2018 р. за № 401/31853 (далі - Наказ № 355), затверджено Зміни до Типового положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 09.08.2016 № 855, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 01.09.2016 за № 1209/29339, що врегульовують наступні питання:
1. Реабілітаційна установа (центр комплексної реабілітації) може забезпечувати отримувачів реабілітаційними послугами не лише у формі тимчасового перебування, але і в умовах стаціонарного режиму (постійного перебування).

Детальніше...
 

Фонд соцстраху фінансує догляд за потерпілими на виробництві

e-mail Друк PDF

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Віталій Нємцев, потерпілим на виробництві та членам їх сімей, окрім надання щомісячних страхових виплат, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області здійснюється фінансування повного спектру медичних та соціальних послуг, у тому числі лікування в разі нещасного випадку або профзахворювання.

Детальніше...
 

Можливості економіки є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати, – Глава Уряду

e-mail Друк PDF

Можливості економіки, її стале зростання є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати і середньої зарплати по країні. Про це сказав в ефірі одного з телеканалів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Він наголосив, що в 2014-2015 роках говорити про збільшення зарплат не доводилося з об’єктивних причин. І фактично саме Уряд Гройсмана першим поставив питання збільшення «мінімалки» до 3200 грн з 1 січня 2017 року.
«Сьогодні мінімальна зарплата 3723 грн. Як тільки буде найменша можливість це зробити (підвищити мінімальну зарплату), я це з задоволенням зроблю. Я ініціатор і прихильник цього. Головне – можливості економіки», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.