Дайджест новин Уряду 29 серпня 2018 року

e-mail Друк PDF

Глава Уряду про викорінення контрабанди: Боротьба надскладна, але її результат легко перевірити – через державний бюджет

Прем’єр-міністр про освітню реформу: Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність наших дітей

Володимир Гройсман про ситуацію з енергозабезпеченням Києва: Ми допоможемо

Нам важлива допомога дипкорпусу у залученні інвестицій в регіональний розвиток, - Геннадій Зубко

Розроблено додаткові гарантії батькам для поєднання трудової діяльності та сімейних обов’язків

МОН повністю змінить процедуру експертизи та закупівлі підручників, а також реорганізує установу, відповідальну за цей напрям

#ЧужихДітейНеБуває: результати 1-го та новації 2-го пакетів законів

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Шановні підприємці Київщини!

e-mail Друк PDF

Шановні підприємці Київщини!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Підприємця!

У цей святковий день висловлюю подяку усім ініціативним, наполегливим та  енергійним людям, які успішно організували і розвинули свою справу. Завдяки вашій щоденній наполегливій праці й професіоналізму будується основа успішної економіки Київщини. Адже, саме ви сприяєте наповненню бюджету, створенню нових робочих місць, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції на світових ринках та реалізації започаткованих в Україні реформ.
Підприємці Київщини завжди були і є надійною опорою розвитку регіону, рушійною силою модернізації економіки.
І влада не стоїть осторонь. Київською облдержадміністрацією  ефективно реалізуються заходи, спрямовані на покращення та розвиток бізнес-клімату, поліпшення ресурсного та інформаційного забезпечення суб’єктів малого і середнього підприємництва, створення сприятливого інвестиційного середовища. Слід зазначити, що лише за І півріччя цього року від малого та середнього бізнесу до бюджетів усіх рівнів Київської області сплачено майже 8 мільярдів гривень, з яких 900 мільйонів гривень від фізичних осіб-підприємців.
Сьогодні ми вибудовуємо відносини взаємодовіри та взаємодопомоги між бізнесом та владою, взявши за основу принципи партнерства.
Шановні підприємці, ми високо цінуємо ваш внесок у  забезпечення економічної та соціальної стабільності.
Переконаний, що спільними зусиллями зможемо досягти економічного процвітання нашої рідної Київщини.
Нехай це професійне свято додасть сил, наснаги, успіхів в усіх починаннях та процвітання бізнесу. Бажаю вам і вашим родинам миру, злагоди та сімейного благополуччя!

З повагою
Голова Київської облдержадміністрації                      Олександр Горган

 

12,6 млрд грн додатково отримав бюджет завдяки боротьбі з контрабандою на митниці

e-mail Друк PDF

29 серпня на засіданні Кабінету Міністрів підбили перші підсумки дії програми «Україна без контрабанди», яку уряд ініціював наприкінці червня.
Перекриття тіньових схем на митниці спільними зусиллями правоохоронних та фіскальних  органів дало результат – за два місяці поточного року надходження до бюджету від митниці зросли на 12,6 млрд грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року і склали 66,8 млрд.грн.
Середньоденні надходження митних платежів у липні-серпні зросли на понад 20% порівняно з липнем-серпнем минулого року і в серпні 2018 року перевищили 1,5 млрд грн.

Детальніше...
 

12,6 млрд грн додатково отримав бюджет завдяки боротьбі з контрабандою на митниці

e-mail Друк PDF

29 серпня на засіданні Кабінету Міністрів підбили перші підсумки дії програми «Україна без контрабанди», яку уряд ініціював наприкінці червня.
Перекриття тіньових схем на митниці спільними зусиллями правоохоронних та фіскальних  органів дало результат – за два місяці поточного року надходження до бюджету від митниці зросли на 12,6 млрд грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року і склали 66,8 млрд.грн.
Середньоденні надходження митних платежів у липні-серпні зросли на понад 20% порівняно з липнем-серпнем минулого року і в серпні 2018 року перевищили 1,5 млрд грн.

Детальніше...
 

Дайджест новини Уряду від 28 серпня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр про взаємодію з дипкорпусом: Зв’язок між Урядом, МЗС та дипломатичними представництвами має посилюватися

Міжнародні конференції з питань реформ в Україні мають переходити від формату обговорення змін до пошуку їх співрозмірної підтримки, - Прем’єр-міністр

Глава Уряду закликав керівників дипустанов долучитися до боротьби з контрабандою

29 серпня розпочне роботу конкурсна Комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності, – Геннадій Зубко

Павло Петренко: Відтепер у малечі з’явилося набагато більше можливостей - Закон про нові правила виїзду дитини за кордон набрав чинності

В Україні запустили сервіс на основі відкритих даних про першу реєстрацію авто

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

28 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян.
Під час прийому до заступника голови райдержадміністрації звернувся учасник АТО - учасник бойових дій, житель с. Ситняки, щодо питання виділення земельної ділянки для індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства та ОЖБ в межах Ситняківської сільської ради.
Заступник голови райдержадміністрації дане питання взяв на особистий контроль.

   

Київщина долучилася до національного проекту «Книга Миру», започаткованого дружиною Глави держави Мариною Порошенко

e-mail Друк PDF

У четвер, 23 серпня діти військовослужбовців з Київської області взяли участь у фінальній частині національного проекту Першої леді «Книга Миру».
Діти військових, доблесних представників Київщини, які з початку бойових дій на Сході України пішли захищати кордони нашої країни і весь український народ, створили фінальний розділ «Книги Миру», розмістили фотографії і написали побажання мирного та щасливого життя всьому світові.
Сторінки «Книги Миру» вже стали своєрідною дитячою молитвою за мир в нашій країні.
У презентації національного проекту «Книга Миру» взяв участь Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко, були присутні Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Детальніше...
 

З 1 вересня першачки навчатимуться за програмою “Нова українська школа”

e-mail Друк PDF

З 1 вересня навчання для учнів 1-х класів закладів загальної середньої освіти здійснюватиметься за новим стандартом — програмою “Нова українська школа”.
“Нова українська школа” – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись, і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 №237 на забезпечення впровадження Концепції «Нова українська школа» в закладах загальної середньої освіти району виділено 3064,79 тис. грн., з них: 1782,47 тис. грн. – із субвенції державного бюджету та 1282,32 тис. грн. – із місцевого бюджету. Відповідно до чого проведено тендерні закупівлі та укладено договори з переможцями на придбання дидактичних матеріалів, інтерактивних комплексів та шкільних меблів для 1-х класів. На даний час за кошти державного бюджету для 1-х класів закладів загальної середньої освіти району придбано ігрові набори LegoPlayBox, у кількості 50 одиниць та SixBricks, у кількості 618 одиниць.

Детальніше...
 

Зустріч щодо реконструкції багатоквартирного будинку в с. Новосілки

e-mail Друк PDF

27 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Баганською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з Новосілківським сільським головою О.Кияницею та представниками громади села, які проживали у 16-квартирному двохповерховому будинку по вул. Широка, 4, де 24 січня стався вибух в одній з квартир та пожежа, після чого мешканці були відселені до тимчасових помешкань.
На зустрічі мова йшла про проект реконструкції багатоквартирного будинку, зокрема усунення недоліків, які стосуються газопостачання будинку та каналізаційної системи. Також було вирішено провести зустріч з проектантами щодо внесення корективів до вищевказаного проекту.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.