Про зміни в законодавстві України з питань надання пільг учасникам Революції Гідності

e-mail Друк PDF

Законом України від 14 листопада 2017 року № 2203-VIII «Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб» внесено ряд змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Зокрема Закон доповнено розділом III¹, а саме «Статус постраждалих учасників Революції Гідності, пільги та гарантії їх соціального захисту»,

Детальніше...
 

Соціальний захист громадян в осінньо-зимовий період

e-mail Друк PDF

За оперативною інформацією Українського гідрометеорологічного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій в ніч з 27 та 28 лютого 2018 року в області очікується зниження нічної температури до -25º морозу та сильні снігопади, та з метою попередження переохолодження громадян, осіб похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних, та з метою забезпечення своєчасного надання допомоги вищезазначеній категорії громадян, управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації та територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено ряд заходів.
Для запобігання переохолодження громадян, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, безпритульних осіб, які проживають на вулиці, в парках, підвалах, під’їздах будинків, на період погіршення погодних умов створені бригади соціального патрулювання соціальними робітниками.

Детальніше...
 

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

e-mail Друк PDF

27 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації  Н.Ахановою провела засідання комісії з питань захисту прав дітей.
У ході засідання були розглянуті заяви (справи) щодо поділу часток та дарування нерухомого майна неповнолітнім дітям, доцільності позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання малолітньої дитини з батьком чи матір'ю.
За результатами опрацювання вказаних питань членами комісії були прийняті відповідні рішення.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 17:44
 

Заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

27 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів особистий прийом громадян. Під час прийому були розглянуті питання  аграрної політики та земельних відносин (питання приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Наливайківської сільської ради) та питання транспорту (якості пасажирських перевезень на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, зокрема перевезення пільгових категорій населення).
На всі вище вказані питання заступник голови адміністрації надав роз’яснення, а окремі з них взяв на особистий контроль.

 

Уряд підтримує внесення в порядок денний роботи Парламенту законопроекту про Антикорупційний суд, – Володимир Гройсман

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України підтримує внесення в порядок денний роботи Верховної Ради України проект закону про створення в Україні Антикорупційного суду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ. Глава Уряду висловив сподівання, що документ швидко буде розглянутий в комітетах, і вже в четвер, 1 березня, проголосований в першому читанні.
«Це буде означати, що через місяць півтора зможемо ухвалити рішення в цілому», - додав Прем’єр-міністр.

Детальніше...
 

Середня зарплата в країнімаєдорівнювати не менше 10 тис грн, – Прем’єр-міністр

e-mail Друк PDF

Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, і цей показник формується за рахунок зростання економіки та виводу економіки з тіні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
«Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, - сказав Глава Уряду. - Ми віддаємо людям борги. Людей перетримали на мінімальній зарплаті і зарплатах в конвертах. А потім, коли люди виходять на пенсії, вони отримують мінімальні пенсії. Зарплату треба виводити з тіні».
Прем’єр-міністр підкреслив, що зростання зарплат не веде до безконтрольного зростання цін. «Підвищення зарплат не вплинуло на зростання цін. Кошти були в тіні, наша система детінізації спрацювала таким чином, що ми забрали кошти з тіні, і вони почали працювати на легальну економіку. І ці кошти ми інвестували, наприклад, в освітян, в підвищення поваги до українського вчителя», - додав Глава Уряду.

Департамент інформації
та комунікаційз громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Відділ агропромислового розвитку інформує

e-mail Друк PDF

Уряд збільшив компенсацію вартості за сільгосптехніку з 20 до 25%.

На сайті Урядового порталу (http://www.kmu.gov.ua – розділ Рішення Уряду) розміщено Постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» від 07 лютого 2018 № 86.
Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» за бюджетною програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено видатки в обсязі 945,0 млн. грн.

Детальніше...
 

Україна стала повноправним членом Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)

e-mail Друк PDF

24 лютого ц.р. Україна набула статусу повноправного члена Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA, http://www.irena.org). Про це йдеться в офіційному документі, опублікованому Міністерством закордонних справ Німеччини: https://www.auswaertiges-amt.de/blob/241662/66101f9c2b110fab420e6b6ff2b46721/statusliste-de-data.pdf.
«Це довгоочікувана подія та результат спільних зусиль Уряду, Парламенту, Держенергоефективності та всієї країни!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та пояснив, що відповідний Закон України № 2222-VIII(http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2222-viii),розроблений Агентством, прийнято Парламентом 5 грудня 2017 р., а вже 26 грудня минулого року підписано Президентом України П. Порошенком.

Детальніше...
 

Вищі навчальні заклади можуть вигідно утеплити свої будівлі завдяки ЕСКО-механізму, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти

e-mail Друк PDF

Переваги енергосервісу для підвищення енергоефективності бюджетних установ презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представникам понад 100 вищих навчальних заходів на спеціалізованому семінарі, організованому Держенергоефективності у співпраці з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні у залі Національного університету харчових технологій.
На важливості впровадження нових фінансових механізмів утеплення навчальних закладів наголосив заступник Міністра освіти України Роман Греба.

Детальніше...
 

Сергій Савчук: Україна може заміщувати до 1 млрд м3 газу у рік завдяки використанню сміття для генерації енергії

e-mail Друк PDF

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на круглому столі «Використання твердих побутових відходів як джерела енергії для виробництва теплової та електричної енергії в Україні», організованому Держенергоефективності спільно з УСПП.
«У 2017 р. населення, бюджетна сфера та ТКЕ спожили газу на 6 млрд м3 менше порівняно з 2014 роком.Тобто, 1,2 млрд євро не витрачено на закупівлю газу у 2017 році. Наше завдання до 2022 р. – скоротити використання газу на 5 млрд м3. Ми будемо поступово йти до мети, стимулюючи встановлення об’єктів з використанням відновлюваних джерел енергії, у тому числі з відходів», - повідомив С.Савчук.
Наприклад, Швеція переробляє майже 100 % своїх твердих побутових відходів і навіть імпортуєїх з інших країн. У результаті розвиненої інфраструктури на полігони потрапляє лише 1% відходів.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.