Засідання чергової дев'ятнадцятої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання

e-mail Друк PDF

20 грудня відбулося засідання чергової дев'ятнадцятої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання, яке провів голова Макарівської районної ради О.Гулак за участю голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Київської обласної ради Т.Семенової. У ході засідання депутатським корпусом були прийняті рішення щодо затвердження:
звіту голови Макарівської районної ради про свою діяльність;
Макарівської районної цільової Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 рік;
районної Програми забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет жителів Макарівського району на 2018 рік;
екологічної Програми охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів у Макарівському районі на 2017-2020 роки;

Останнє оновлення на Середа, 20 грудня 2017, 17:28 Детальніше...
 

Святкова акція до Дня Святого Миколая

e-mail Друк PDF

Щороку, з настанням зимової пори, кожен, незважаючи на свій вік, статки, переконання та інші фактори сприйняття світу, чекає на диво, адже лише зима створює казкову ілюзію, приносячи з собою найбільші свята, як передноворічні, так і новорічно-різдвяні (святки).
Одним з найочікуваніших зимових свят, особливо малечею, є День Святого Миколая. За традицією, в ніч на 19 грудня діти отримують подарунки, знаходячи їх під своїми подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Оскільки Святий Миколай славився своїм благодійництвом по відношенню до потребуючих людей та щедрістю на подарунки для вихованих і слухняних дітей.
19 грудня, з нагоди свята, до Макарівського районного Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” завітали голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк, заступник Макарівського селищного голови О.Савенко. Гості привітали вихованців закладу та їхніх наставників і передали солодкі подарунки.
Також свято відвідав і настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Ясногородка отець Роман, який привіз фрукти до святкового столу та різдвяні чобітки з солодощами. Діти ж з вдячністю, прочитали вивчені вірші і виконали пісенно-танцювальні композиції.
Традиційно до свята викладачі та учні Макарівської дитячої школи мистецтв, на чолі з директором закладу О.Третяком, підготували музичний дарунок "Променю надії", виконавши музичні композиції.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 грудня 2017, 17:34
 

Засідання оперативного штабу

e-mail Друк PDF

19 грудня відбулося засідання оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об'єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017/2018 роки під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової. У ході засідання бли обговорені питання залучення спецтехніки до розчищення доріг населених пунктів району, забезпечення діяльності пунктів обігріву при фельдшерсько-акушерських пунктах та медичних амбулаторіях, наявності в достатній кількості пального для шкільних автобусів тощо. Керівникам всіх служб та установ, які входять до складу оперативного штабу, було доручено щоденно сповіщати райдержадміністрацію про стан справ у відповідних сферах та стан розчищення доріг.

 

Засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового майна у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

19 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового майна у Макарівському районі.
На порядку денному засідання були опрацьовані заяви громадян щодо видачі дублікату свідоцтва про право власності на квартиру, передачі в приватну спільну часткову власність квартир, а також розглянуті списки громадян, які мають право на отримання приватизаційних паперів у Філії - головного управління по місту Києву та Київській області АТ "Ощадбанк" ТВБВ № 10026/0773, складені Бишівською сільською радою.

 

«Барвінок» на презентації книги Наталки Фіцич «Культ предків»

e-mail Друк PDF

На початку грудня, у Національному музеї літератури відбулася презентація книги Наталки Фіціч «Культ предків». Книга розповідає про старовинні звичаї України, що дійшли до наших днів. Кожен розділ присвячений окремому звичаю протягом одного календарного року від Масниці до Стрітення (тобто від весни до кінця зими). Таким чином книга охоплює увесь обрядовий цикл звичаїв, акцентуючи увагу на найбільш давніх, що дійшли до наших днів: інші з них маловідомі, інші знамениті на увесь світ.
Книга має сучасний дизайн та містить QR-коди. Такий підхід обраний задля того, аби зацікавить молодь. До того ж такі відео допомагають читачу-глядачу глибше зануритися у атмосферу старовинного звичаю. Також книга містить кулінарні рецепти давніх страв, без яких не обходяться звичаї, та різні додатки (легенди, та перекази, повір’я, прикмети, поради).

Детальніше...
 

Ініціативи уряду зупинять державний рекет контролерів

e-mail Друк PDF

Контролюючі органи перетворяться з каральної машини на консультантів бізнесу, які допомагають запобігти нанесенню шкоди життю та здоров’ю громадян або довкіллю
18 грудня на засіданні Кабміну було ухвалено низку революційних рішень, які ліквідують рекет контролерів і суттєво зменшать адміністративний тиск на бізнес. Нинішній пакет рішень – продовження ініціатив Уряду щодо пожвавлення ділової активності та розвитку підприємництва. Перше  системне рішення – «Стоп маски-шоу», розроблений КМУ і підтриманий парламентом законопроект, який  зупинить вал незаконних обшуків бізнесу силовиками. Наступне – реформування системи контролю. Створення комфортних умов для ведення бізнесу в Україні сприятиме пришвидшенню економічного зростання, збільшенню інвестицій та створенню нових робочих місць.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман:
Десятиріччями в країні триває безпрограшна лотерея для чиновників, які здійснюють нагляд від імені держави. На будь-яке підприємство можуть прийти контролери, як за часів СРСР, можуть знайти привід, щоб заблокувати роботу, або виписати штраф, а потім вимагати хабара. Це є неприпустимим і має бути знищено. Нам потрібно змінювати систему державного контролю, нагляду, регуляції, створити нормальні умови ведення бізнесу в країні.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 грудня 2017, 09:42 Детальніше...
 

Засідання колегії Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

18 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю заступника голови Макарівської районної ради О.Цисаренка провела засідання колегії Макарівської райдержадміністрації з питань:
- підсумків літнього відпочинку дітей Макарівського району у 2017 році;
-  підсумки роботи сільськогосподарських підприємств району за 11 місяців 2017 року;
- стану науково-технічного опрацювання і передавання документів установ району на постійне зберігання в архівний відділ Макарівської райдержадміністрації в 2017 році;
- внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 165-12-VII “Про районний бюджет Макарівського району на 2017 рік”;
- та були схвалені проекти районних та комплексних Програм:  економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району Київської області на 2018 рік;  подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей “Назустріч дітям” на 2018 рік; відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Макарівським районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік;

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 11.12.2017 по 15.12.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 11.12.2017 по 15.12.2017 виконано 31 запит, що надійшов від громадян і установ, у тому числі 10 – соціально-правового характеру, 21 – тематичний. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 17 громадян. В читальному залі працювало 2 користувачі, яким видано в користування 28 справ. Працівникам 5 установ надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів та складання номенклатури справ. Надано методичну допомогу комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району» з питань складання актів про вилучення для знищення документів, що не підлягають зберіганню. Складені та надіслані Макарівській районній організації Профспілки працівників освіти і науки України, Макарівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», Наливайківській та Гавронщинській сільським радам чергові нагадування про порушення Графіків передавання документів установ та організацій на зберігання в архівний відділ.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.