Робоча нарада при голові райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

05 вересня при голові Макарівської райдержадміністрації Т.Семеновій за участю першого заступника голови райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови райдержадміністрації І.Розная відбулася робоча нарада з представниками ТОВ “Баніса Енерджі Юкрейн”, на якій було розглянуто та обговорено заходи по підготовці 6 котелень до опалювального сезону 2018/2019рр. при навчальних закладах Макарівського району.

Останнє оновлення на Четвер, 06 вересня 2018, 08:12
 

БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ В ЛІКАРНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

e-mail Друк PDF

В поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд.грн. Всі лікарні мають перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державний кошт. Пацієнтам вони повинні надаватись безкоштовно. За дорученням Прем’єр-міністра з вересня всі медзаклади мають оприлюднювати перелік ліків, які є у них в наявності. Щоб кожна людина могла дізнатись, які ліки вона повинна отримати безкоштовно, якщо потрапляє до лікарні.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України:
«Ліки закуповуються за державний кошт, а приходить пацієнт до лікарні і йому виписують рецепт. При цьому перевірити – чи є ліки в лікарні – неможливо. Тож треба відкрити інформацію про наявність ліків у лікарнях. Також даємо доручення Державній аудиторській службі перевірити кожну область щодо наявності ліків.»

Які ліки мають надаватись в лікарнях безкоштовно?
Кожна лікарня має бути забезпечена ліками з Національного переліку лікарських засобів, який затверджений Міністерством охорони здоров’я. До цього переліку входять 427 безпечних та реально працюючих діючих речовин від всіх розповсюджених захворювань — це понад тисячу ліків від різних виробників, що мають закуповувати лікарні за бюджетні кошти.

Останнє оновлення на Середа, 05 вересня 2018, 15:05 Детальніше...
 

Відбулося відкриття дошкільної групи в Гружчанському НВО

e-mail Друк PDF

04 вересня відбулося урочисте відкриття дошкільної групи в Гружчанському НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Для мешканців с. Грузьке ця подія стала справжнім святом, адже тривалий час дошкільна установа в населеному пункті не функціонувала. Відновлення роботи закладу дошкільної освіти в с. Грузьке, до якого зараховано 15 дітей, стало можливим завдяки спільним зусиллям влади, спонсорів та громадськості.
На відкриття садка були запрошені поважні гості: голова Макарівської районної державної адміністрації Т. Семенова, голова Макарівської районної ради О. Гулак, перший заступник голови райдержадміністрації І. Багінська, заступник голови райдержадміністрації І. Рознай, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації В. Тарнавський, Герой України, генеральний директор ТОВ «Агрохолдинг – МС» Ю. Карасик, депутат Макарівської районної ради Д. Ларчиков, методист районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Т. Стернюк.

Останнє оновлення на Середа, 05 вересня 2018, 13:18
 

Дайджест новин Уряду від 04 вересня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Глава Уряду на відкритті нової сесії Верховної Ради України: Будь-який політичний інтерес не може бути вищим за інтерес громадян

Геннадій Зубко закликав Парламент якнайшвидше розв’язати питання місцевих виборів в ОТГ

Кожна родина, в якій народилася дитина, отримає «пакунок малюка»

Ukraine Now має стати знаком найкращого українського продукту, - Роксолана Стадник

Розпочато фінансування пенсій за вересень 2018 року

В Україні запрацював єдиний реєстр медичних оглядів - Єдина державна база даних медичних оглядів певних категорій осіб в системі охорони здоров’я

Прийнято Закон України про дерегуляцію цукрової галузі

Вступили в дію оновлені ДБН щодо шкіл

Українські реформи в добрих руках, – Міністр закордонних справ Норвегії під час зустрічі з Главою Уряду

Степан Кубів: Україна одночасно долає наслідки російської агресії та розбудовує сильну економіку

Україна та Туреччина співпрацюватимуть у боротьбі із тероризмом, транснаціональною злочинністю та кіберзагрозами

Верховна Рада ухвалила законопроект для боротьби з піратством

Щороку близько 10 тисяч дітей в Україні залишаються без батьківського піклування

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Середа, 05 вересня 2018, 09:54
 

Розпочався новий навчальний рік

e-mail Друк PDF

03 вересня в навчальних закладах Макарівського району відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань. Вперше цього дня сіли за шкільні парти 569 дітей (41 клас), а навчання у 10-х класах продовжили 215 учнів. Загалом новий навчальний рік розпочався для 4620 учнів.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 вересня 2018, 15:10
 
 

Свято села в с. Осикове

e-mail Друк PDF

31 серпня в Осиківському сільському клубі відбувся святковий концерт з нагоди дня села. Цікаву програму до свята підготували колективи: народний аматорський хор "Сік землі" керівник Софія Керусенко, "Чарівниці" керівник Ольга Мельникович Лишнянського будинку культури.
Зустрічали гостей колектив "Калиновий гай" керівник Стефанія Колесник. З храмовим святом та днем села всіх привітали архімандрит Філарет настоятель храму "Всецариця", сільський голова Андрій Андрійович Шевчук та завідувач сектором культури, молоді, національностей та релігії Факторович Ліна Леонідівна. Для дітей були організовані різні розваги а також майстер клас з малювання.
А 1 вересня ініціативною групою біля сільського клубу організовані народні гуляння з нагоди 150 років першої офіційної згадки про село Осикове.
Дякуємо всім учасникам за чудову організацію свят.

Завклубом с. Осикове
Ірина Веретільник

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 23по 30 серпня 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 23 по 30 серпня 2018 року народилось 5 дітей (2 хлопчики та 3 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог;
- Невролог;
- Неонатолог;
- Акушер-гінеколог;
- Лікар-інфекціоніст.

 

Дайджест новин Уряду 29 серпня 2018 року

e-mail Друк PDF

Глава Уряду про викорінення контрабанди: Боротьба надскладна, але її результат легко перевірити – через державний бюджет

Прем’єр-міністр про освітню реформу: Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність наших дітей

Володимир Гройсман про ситуацію з енергозабезпеченням Києва: Ми допоможемо

Нам важлива допомога дипкорпусу у залученні інвестицій в регіональний розвиток, - Геннадій Зубко

Розроблено додаткові гарантії батькам для поєднання трудової діяльності та сімейних обов’язків

МОН повністю змінить процедуру експертизи та закупівлі підручників, а також реорганізує установу, відповідальну за цей напрям

#ЧужихДітейНеБуває: результати 1-го та новації 2-го пакетів законів

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Шановні підприємці Київщини!

e-mail Друк PDF

Шановні підприємці Київщини!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Підприємця!

У цей святковий день висловлюю подяку усім ініціативним, наполегливим та  енергійним людям, які успішно організували і розвинули свою справу. Завдяки вашій щоденній наполегливій праці й професіоналізму будується основа успішної економіки Київщини. Адже, саме ви сприяєте наповненню бюджету, створенню нових робочих місць, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції на світових ринках та реалізації започаткованих в Україні реформ.
Підприємці Київщини завжди були і є надійною опорою розвитку регіону, рушійною силою модернізації економіки.
І влада не стоїть осторонь. Київською облдержадміністрацією  ефективно реалізуються заходи, спрямовані на покращення та розвиток бізнес-клімату, поліпшення ресурсного та інформаційного забезпечення суб’єктів малого і середнього підприємництва, створення сприятливого інвестиційного середовища. Слід зазначити, що лише за І півріччя цього року від малого та середнього бізнесу до бюджетів усіх рівнів Київської області сплачено майже 8 мільярдів гривень, з яких 900 мільйонів гривень від фізичних осіб-підприємців.
Сьогодні ми вибудовуємо відносини взаємодовіри та взаємодопомоги між бізнесом та владою, взявши за основу принципи партнерства.
Шановні підприємці, ми високо цінуємо ваш внесок у  забезпечення економічної та соціальної стабільності.
Переконаний, що спільними зусиллями зможемо досягти економічного процвітання нашої рідної Київщини.
Нехай це професійне свято додасть сил, наснаги, успіхів в усіх починаннях та процвітання бізнесу. Бажаю вам і вашим родинам миру, злагоди та сімейного благополуччя!

З повагою
Голова Київської облдержадміністрації                      Олександр Горган

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.