Всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників»

e-mail Друк PDF

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників». Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
Метою акції є:
• презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
• навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;
• заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань. До  участі  у  заході  запрошуються  представники  громадських  об’єднань військово - патріотичного  виховання,  представники  ветеранських  організацій учасників АТО. Проведення заходу буде відбуватись в II етапи.

Останнє оновлення на Четвер, 07 червня 2018, 10:43 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 31 по 07 травня 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 31 по 07 травня 2018 року народилось 2 дітей (1 хлопчики та 1 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Дайджест новин Уряду за 6 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр: Пожежа в Зоні відчуження ліквідується, всі показники в нормі

Глава Уряду щодо голосування по законопроекту про Антикорупційний суд: Маємо бути достойними довіри людей і партнерів

Володимир Гройсман прокоментував ситуацію навколо вимоги звільнення заступника глави МОЗ

Уряд ухвалив рішення щодо впровадження “єдиного вікна” на кордоні для спрощення митних процедур

Відтепер співвласники будинків мають право самостійно встановлювати лічильники теплової енергії і водопостачання, - Геннадій Зубко

Уряд схвалив План заходів з реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року

Кабінет Міністрів урегулював питання санаторно-курортного забезпечення учасників Революції Гідності та виплати їм щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році

Рішенням Уряду передбачено виплату щомісячної адресної допомоги до пенсії постраждалим учасникам Революції Гідності

З 1 січня 2019 року в Україні з’явиться освітній омбудсмен, що захищатиме права учнів, студентів, освітян і науковців – Уряд прийняв відповідну постанову

149 закладів «первинки» у 22 областях починають працювати з НСЗУ

Мінрегіон пропонує позбавляти сертифікатів проектантів і експертні організації за порушення норм доступності для людей з інвалідністю

Україна і Ліхтенштейн готові посилювати торгово-економічну співпрацю, – зустріч Глави Уряду з Наслідним принцем

Інвестиції в агросектор – це інвестиції в розвиток держави, – Глава Уряду на виставці «Агро-2018»

Іванна Климпуш-Цинцадзе провела нараду з представниками громадських організацій щодо співпраці в реалізації гендерної політики

100 студентів та 35 аспірантів отримали стипендії Кабінету Міністрів

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ АБІТУРІЄНТАМ 2018 РОКУ

e-mail Друк PDF

Поточного року в процес вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів запроваджуються деякі новації, що сприятимуть вдосконаленню вступної кампанії, підвищать її прозорість та забезпечать рівність у реалізації права громадян на отримання якісної вищої освіти.

Новації вступної кампанії-2018:
• вступити до ВНЗ можна за результатами ЗНО 2016, 2017, 2018 років (результати актуальні з усіх предметів, окрім іноземних мов)
• з низки спеціальностей замість творчих конкурсів проводитимуться творчі заліки
• для вступу на бакалавра чи магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань два конкурсні предмети будуть фіксованими (українська мова та література, профільний предмет)

Детальніше...
 

Грошові виплати внутрішньо переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» передбачено надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, а також внутрішньо переміщеним особам, житло яких зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції та які взяті на облік у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення, з дня звернення за її призначенням по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж на шість місяців.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

06 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської та головного спеціаліста відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації А.Цимбалюк  провела особистий прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями: транспорту (пільгового перевезення громадян на міжміських маршрутах, що здійснює ТОВ АТП “Стріла”), видобутку торфу та піску на території с. Лозовик, надання допомоги родині з с. Яблунівка у зв'язку з пожежею, яка сталася в житловому будинку, аварійного стану багатоквартирного будинку в с. Северинівка та його ремонту.
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

Дайджест новин Уряду за 5 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Нова політика управління відходами можлива зі зміною ментальності, - Геннадій Зубко

Органи правопорядку формують сьогодні нові традиції захисту громадян, і це заслуговує на подяку, – Прем’єр-міністр

5 країн перейняли український досвід закупівель ліків через міжнародні організації

Оприлюднено ТОП-200 українських університетів: абсолютними лідерами стали КНУ ім. Шевченка та КПІ ім. Сікорського

Завершено перший етап підготовки Національного плану управління відходами

Умови ведення бізнесу в Україні будуть конкурентними, – Глава Уряду під час зустрічі з бізнес-спільнотою Данії

ВООЗ представила глобальний план дій для підвищення рівня фізичної активності, - МОЗ

Лілія Гриневич: МОН та угорська громада розпочали конструктивні переговори щодо питань імплементації мовної статті Закону «Про освіту»

Остап Семерак: Щоб реформа у сфері відходів розпочалася – маємо ухвалити рамковий закон про відходи та ще 9 секторальних законів

Глобальні проблеми вимагають рішучих дій, - Міністр соціальної політики Андрій Рева та Генеральний директор Міжнародного бюро праці Гай Райдер

Павло Петренко: За два місяці Мін’юстом стягнуто 89 млн грн боргів по заробітній платі

Стратегічні радники високого рівня Комітету реформ Міноборони України надають практичну допомогу і прискорюють інтеграцію до НАТО, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

За Антикорупційний суд потрібно голосувати не для МВФ і отримання чергового траншу, а для подальшого розвитку, - Геннадій Зубко

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Середа, 06 червня 2018, 08:35
 

ЯК ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

e-mail Друк PDF

Незважаючи на вжиті попереджувальні заходи, розміщення профілактичних матеріалів в засобах масової інформації та мережі Інтернет щодо запобігання пожежам в природних екосистемах, упродовж 2017 року в Макарівському районі пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 192 виїзди на гасіння пожеж сухої рослинності і сміття на відкритій території, 7 виїздів на пожежі в лісових масивах та 5 на загорання торфу, що складає 57% від загальної кількості пожеж. Вогнем завдано шкоди 180,03 га природних угідь.
Також, з початком пожежонебезпечного періоду 2018 року на території Макарівського району вже виникло 89 загорань сухої рослинності і сміття на площі 54,2 га, 1 пожежа в лісових масивах на площі 0,2 га та 1 загорання торфу на площі 0,001га.

Детальніше...
 

Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування

e-mail Друк PDF

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Фонд здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.
Нагадаємо, що застрахованим у ФССУ є кожен офіційно працевлаштований або ФОП (тобто ті, хто сплачує та/або за кого сплачується ЄСВ). Сьогодні таких осіб більше 12 млн – кожен з них має право на виплати та соціальні послуги від Фонду у разі настання страхового випадку.
Процедуру отримання матеріального забезпечення застрахованою особою можна поділити на декілька етапів:

Детальніше...
 

Зустріч щодо організації учнівського табору з військового вишколу

e-mail Друк PDF

05 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з головою громадської організації “Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області” І.Причиною, представниками організації та співголовою Народної координаційної ради громадських організацій Макарівського району М.Онищуком.
Причиною зустрічі стало питання організації в період літніх канікул, орієнтовно в липні 2018 року, на території району учнівського табору з військового вишколу із залученням інструкторів різних напрямків в рамках військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. Також мова йшла про облаштування табору та його забезпечення.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 червня 2018, 13:28
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.