Петро Порошенко вимагає посилити співпрацю з НАТО

e-mail Друк PDF
Співпраця між українською армією та військовими підрозділами країн-членів НАТО має бути посилена. Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи перед військовослужбовцями під час робочої поїздки до Маріуполя, повідомляє кореспондент Укрінформу. “Я вимагаю і надалі посилювати міжнародну співпрацю, перемовини на подальше вдосконалення майстерності військовослужбовців та досягнення взаємної сумісності наших підрозділів з підрозділами країн-членів НАТО“, –  заявив Порошенко.
Детальніше...
 

Новорічні ранки

e-mail Друк PDF

В Макарівському районному Будинку культури, 27 грудня, відбувся новорічний ранок для учнів початкових кладсів Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей".
Святкову виставу показали учасники дитячого колективу "Акварелі" та народного зразкового аматорського хореографічного колективу "Ясочка" районного Будинку культури.

 

Останнє оновлення на Середа, 27 грудня 2017, 11:59
 

Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная

e-mail Друк PDF

26 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану протиепізоотичної ситуації в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, проведення командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, яке проводитиметься Головним управлінням ДСНС України в Київській області тощо.

Детальніше...
 

Пенсіонерам субсидія рахується, виходячи лише з розміру пенсії, а не на загальних умовах

e-mail Друк PDF

Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії.
Це стосується лише тих українців, які донедавна працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а віднедавна – у минулому чи цьому році (І та ІІ квартали) з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

Детальніше...
 

Основні досягнення Уряду у 2017 році. Інфографіка

e-mail Друк PDF

Основні досягнення Уряду у 2017 році.pdf

 

НАВЧАЛЬНИЙ ТАБІР З ВІЙСЬКОВОГО ВИШКОЛУ

e-mail Друк PDF

22 грудня, на базі Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей", пройшли заняття навчального табору з військового вишколу.
За сприяння керівництва району та організаційної роботи Народної координаційної ради громадських організацій Макарівського району, учасники АТО та волонтери громадської організації "Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" провели заняття з учнями щодо вміння:
- розбирання та складання автомата Калашникова;
- надання першої невідкладної медичної допомоги;
- стрільби з пневматичної зброї;
- топографії та орієнтування на місцевості;
- матеріально-технічна частина мисливської зброї;
- плетіння маскувальної сітки.
По завершенню навчання кожен учасник отримав Сертифікат про набуття вище перерахованих навичок.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 17:52 Детальніше...
 

Подарунки від Святого Миколая

e-mail Друк PDF

21 грудня, завдяки роботі працівників служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, діти, які виховуються в Дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях району та Макарівському районному центрі соціального підтримки дітей та сімей “Промінь надії” написали листи до Святого Миколая про отримання бажаних подарунків до новорічно-різдвяних свят.
Посланцями від Миколая та реалізатором втілення дитячих мрій став Міжнародний благодійний фонд “TulSun”, представники якого привезли до Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” вказані в листах подарунки. Це були іграшки, фен та навіть велосипед, і ще багато всього іншого.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 16:25
 

МАКАРІВЩИНА ОТРИМАЛА ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК

e-mail Друк PDF

За сприяння народного депутата України Руслана Сольвара Макарівський район отримав значну допомогу. Зокрема, відповідно до розпоряджень Кабінену Міністрів України, за розподілом у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами), на Макарівський район припадає:
- 341,210 тис. грн. на капітальний ремонт будівлі Ясногородського НВО “Загальноосвітня школа I-II ступенів–дитячий садок” для заміни існуючих віконних та дверних блоків на нові, енергозберігаючі;

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 12:08 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.