УКРАЇНЦІ ОТРИМУЮТЬ БІЛЬШЕ ЯКІСНИХ ТА ДОСТУПНИХ ЛІКІВ

e-mail Друк PDF

Уряд впроваджує медичну реформу, щоб кожна людина мала можливість отримати якісну і доступну медичну допомогу. Вжито низку заходів для покращення забезпеченості українців ліками. Зокрема, з 2015 року закупівлі ліків відбуваються через міжнародні організації, що дозволило подолати корупцію та закупити більше якісних ліків, збільшено бюджетне фінансування закупівель ліків до 5,9 млрд грн., запущено програму «Доступні ліки», за якою люди отримують необхідні препарати безоплатно.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 червня 2018, 09:14 Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду за 25 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Питання забезпечення ліками треба обговорювати мовою доступності, а не мовою грошей, – Глава Уряду

Глава Уряду виступає за продовження практики використання прозорої системи закупівлі ліків

До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, - Глава Уряду

В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Міжнародного конгресу україністів

Вступ 2018: 25 і 26 червня впродовж години кожен охочий зможе протестувати реєстрацію електронного кабінету та подання заяв

Україна змінюється, по багатьох позиціях навіть ментально, – Володимир Гройсман під час зустрічі з дослідником Джеймсом Робінсоном

Уряд планує невдовзі затвердити переглянутий Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека»

Ліки Є: МОЗ про забезпечення ліками та медвиробами в умовах трансформації охорони здоров’я

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2018 рік

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує населення про те, що організація санаторно-курортного лікування постраждалих громадян здійснюється відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі Порядок), в межах бюджетних призначень за бюджетною програмою КПКВК 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Детальніше...
 
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 18.06.2018 по 23.06.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 18.06.2018 по 23.06.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 11, соціально-правового характеру – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській та Гавронщинській сільським радам – чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 298 справ двох архівних фондів. 19 червня начальник архівного відділу Кравець Ю.В. взяла участь в практичному семінарі з питань удосконалення ведення обліку документів архівними відділами (секторами) районних державних адміністрацій, міських рад, що відбувся Державному архіві Київської області. У ході проведення семінару були розглянуті питання удосконалення та переробки описів справ в установах перед прийманням документів на зберігання до архівних установ. Також було проведено розширене засідання Комісії з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду у Державному архіві Київської області, на якому голова Комісії Бойко Г.В. проаналізувала підсумки виконання у 2017 році Плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009 – 2019 роки в архівних відділах районних державних адміністрацій та міських рад. Під час семінару були також розглянуті актуальні питання діяльності архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій, міських рад Київської області.

 

Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області

e-mail Друк PDF

23 червня на Макарівському центральному районному стадіоні імені М.Бруквенка відбулася Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області, присвячена 100-річчю державної служби України.
Відкрив захід начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Фатхудінов, привітавши учасників заходу з побажанням вдалого старту та гарних результатів у змаганнях.
До привітань доєдналися голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, начальник Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Н.Поротнікова, заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко та Макарівський селищний голова В.Токар, а учасниці народного колективу “Зоряниця” виступили з вокальним номером.
Державні службовці продемонстрували свою фізичну підготовку в змаганнях з перетягування канату, підтягувань на перекладені, стрибків у довжину, віджимань, бігові та інших легкоатлетичних видах спорту.
Під час змагань, незважаючи на дощову погоду, панувала доброзичлива атмосфера, команди підтримували всіх спортсменів гучними вигуками та аплодисментами.
Також, користаючись нагодою, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області провів нараду з начальниками об'єднаних управлінь з районів Київщини за участю керівництва Макарівської райдержадміністрації, Н.Поротнікової та О.Цисаренка. Під час наради В.Фатхудінов відзначив якісну та професійну роботу державних службовців Пенсійного фонду України в Київській області та вручив грамоти найкращим представникам даної сфери. Н.Поротнікова теж вручила грамоти з нагоди Дня державної служби.
По завершенню наради Т.Семенова, В.Фатхудінов, Н.Поротнікова, І.Багінська, О.Цисаренко, І.Рознай та начальник Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області С.Токар побували в приміщенні бувшої типографії, в якому планується розміщення громадської приймальні, відділів та архіву пенсійних справ по Макарівському району.

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 14:59
 

Шановні державні службовці!

e-mail Друк PDF

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби.
Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.
Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.
Від фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.
Зичe Вам міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму, оптимізму, злагоди та добробуту.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 11:25
 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав державних службовців із професійним святом

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби!
Роль державної служби в період реформування більшості сфер нашого суспільства є вирішальною. В умовах переходу до нових управлінських методів, запровадження електронного урядування, підвищення прозорості прийняття рішень від державних службовців суспільство очікує злагодженої, ефективної та прозорої роботи.
Успіх України залежить не лише від інноваційних процесів, а й від ефективності державного апарату. Реформа державної служби та державного управління, яку ми впроваджуємо, спрямована на підвищення ефективності державних органів, досягнення прозорості у процесі прийняття рішень, залучення до цього процесу громадськості.
У процесі реформування державної служби ми активно співпрацюємо з громадськими та донорськими організаціями, що забезпечує нам високу якість прийняття рішень та ефективність управлінських структур. Ми залучаємо до урядових та інших державних структур молодих фахівців, які приносять у державну службу нові методи роботи та свіжі погляди на управлінські процеси. Наше завдання – системна реформа державного управління за зразком найбільш ефективних західних держав, і я впевнений, що разом нам вдасться її здійснити.
Висловлюю подяку всім державним службовцям за висококваліфіковану працю, ініціативність та готовність змінюватися самим і змінювати нашу державу. Бажаю всім колегам міцного здоров’я, професійного зростання та усіляких гараздів!

З повагою
Прем’єр-міністр України                           Володимир ГРОЙСМАН

   

Робоча зустріч

e-mail Друк PDF

22 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч щодо питання зняття заборони вчинення реєстраційних дій відносно земельних ділянок.
Зустріч пройшла за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, головного спеціаліста відділу державної реєстрації Макарівської райдержадміністрації Т.Хоменко та представників громади с. Наливайківка.

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 11:17
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.