Благодійна акція до свята Великодня

e-mail Друк PDF

04 квітня, напередодні одного з найбільших свят православного світу — світлого Воскресіння Господнього — Великодня, начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк спільно із завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Ахановою та представниками Макарівського районного військового комісаріату відвідали родини загиблих учасників АТО в селах Колонщина та Мотижин, Дитячі будинки сімейного типу в смт Макарів та с. Маковище та прийомні сім'ї з сіл Мотижин, Лубське, Копилів.
Учасникам акції були вручені традиційні Великодні паски з вітаннями до свята від голови Макарівської райдержадміністрації. А також родинам загиблих учасників АТО була виділена матеріальна допомога за районною цільовою програмою “Турбота”.
05 квітня начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький зустрівся з мамою загиблого учасника АТО О.Потепенка, який був членом екіпажу збитого в районі м. Слов'янськ літака-фоторозвідника Ан-30Б,  в червні 2014 року — Н.Потапенко. Під час зустрічі Г.Невмержицький вручив матеріальну допомогу та Великодню паску з вітальною адресою від керівників району.
Благодійна акція триватиме до 10 квітня, в рамках якої працівники Макарівського районного військового комісаріату та управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації відвідають родини загиблих учасників АТО з інших населених пунктів району.

Останнє оновлення на Четвер, 05 квітня 2018, 13:40
 

Пенсії перераховані вже половині військових пенсіонерів

e-mail Друк PDF

У квітні будуть повністю завершені перерахунки військових пенсій. Про це повідомляє Пенсійний фонд України. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких колишні військовослужбовці проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) - пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Станом на 4 квітня до органів Пенсійного фонду надійшло 87 % від загальної кількості зазначених в списках осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.

Детальніше...
 

Стан забезпечення потерпілих Київщини технічними та іншими засобами реабілітації і пересування у 2017 році

e-mail Друк PDF

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області постійно проводить роботу щодо своєчасного безоплатного забезпечення потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації і пересування. На цьому наголосив начальник обласного управління Георгій Галиць.
За його словами, протягом минулого року за рахунок коштів Фонду управління забезпечило технічними та іншими засобами реабілітації 93 потерпілих (в тому числі 62 особи забезпечені протезно-ортопедичними виробами, 24 – милицями та палицями). Витрати на ці цілі становили понад 1,4 млн. гривень. Крім того, ще 10 потерпілих забезпечені колясками на загальну суму майже 140 тис. гривень.

Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду за 4 квітня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Програмою «Доступні ліки» скористалися вже понад 8 млн людей, – Володимир Гройсман

Уряд схвалив проект закону про передачу у власність українським фермерам 500 тис. га землі, – Володимир Гройсман

Глава Уряду анонсував розширену урядову нараду з питань подальшого впровадження реформи децентралізації

Уряд спрямував 1,9 млрд грн субвенції на формування інфраструктури ОТГ, - Геннадій Зубко

Земля – один із потужних інструментів розвитку громади, - Геннадій Зубко

Стихійні природні явища не можливо проґавити, їх потрібно передбачати та діяти на упередження, - Геннадій Зубко

Уряд забезпечив направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів „Артек” і „Молода гвардія”

Уряд визначив перелік осіб для призначення довічних державних іменних стипендій через переслідування за правозахисну діяльність

Уряд схвалив подані Держкомтелерадіо кандидатури на здобуття державних стипендій в інформаційній сфері

Міністр фінансів: Зарплати шахтарям мають виплачуватись вчасно. Це наша принципова позиція. Всі питання боргів по зарплатах шахтарям мають бути зняті

Мінрегіон дозволить розміщення вбудованих у житлові будинки дитсадків

Мінрегіон затвердив нові ДБН щодо забудови територій

Новий освітній простір: Уряд прийняв постанову, що пояснює, як використовуватиметься майже 1 млрд гривень держсубвенції на обладнання початкових шкіл

Уряд передав землі постійного користування (0,5 млн га) у власність фермерів

Робоча група під головуванням Міністра Кабінету Міністрів Олександра Саєнка узгодила проект плану великої приватизації на 2018 рік

Перший рік програми «Доступні ліки»: Що зроблено і над чим працюємо

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Четвер, 05 квітня 2018, 07:53
 

Семінар з питань протидії торгівлі людьми

e-mail Друк PDF

04 квітня, за ініціативи громадської організації “Фундація “Гармонізоване суспільство” та на виконання ЗУ “Про протидію торгівлі людьми”, в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбувся семінар на тему “Роль та завдання суб'єктів у Національному механізмі взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні”. Тематику заходу висвітлила менеджер проекту механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми Л.Савченко.
Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду за 3 квітня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Володимир Гройсман парламентарям: Зростання економіки, зміна моделі виробництва і подальша демонополізація ринку – ключові завдання Уряду

Глава Уряду заклав капсулу будівництва ІІ черги Меморіалу пам'яті жертв Голодомору

Геннадій Зубко закликав Парламент ухвалити закон про приєднання громад до міст обласного значення

Мінприроди виступає за суттєве підвищення штрафів за випалювання рослинності

ДБР оголосило конкурси на 455 посад до семи територіальних управлінь

9 ВНЗ беруть участь у проекті «Врахування гендерних питань у навчальних програмах навчальних закладів сектору безпеки і оборони України»

МОН оприлюднило максимальні обсяги держзамовлення на прийом до закладів вищої освіти у 2018 році

Прийнятий закон 6466 – новий потужний поштовх децентралізації та створення нових великих тергромад, - Геннадій Зубко

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

   

В Макарівському районному центрі творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала пройшов тиждень перспективного педагогічного досвіду

e-mail Друк PDF

З 26 по 30 березня 2018 року в Макарівському центрі творчості було проведено тиждень перспективного педагогічного досвіду, де керівники гуртків змогли поділитися власним досвідом роботи з колегами.
Для педагогічних працівників центру творчості методистом науково-технічного напряму Ю.Ю. Писаренко та керівником комп’ютерного класу «Byte» С.Ю. Покатовим було проведено дводенні навчання з комп’ютерної грамотності керівників гуртків, де розглянули основи роботи у програмі «Провідник» та програмі пакету Office Microsoft Word.
Естафету перейняла керівник Дитячої телестудії «1+2» Т.О. Мельник, яка провела майстер-клас з написання статті-звіту про проведений захід, звернула увагу на необхідні деталі, що мають бути присутніми у описі події, та ознайомила з цікавими фактами, що трапились під час роботи.

Детальніше...
 

Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

02 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання встану проведення весняно-польових робіт, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та виконання Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року,  виконання завдань протиепізоотичного плану Макарівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, перспектив створення в районі місцевої пожежної охорони тощо.

Детальніше...
 

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

e-mail Друк PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1098 затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. Цей Порядок визначає механізм призначення у період з 1 січня 2018 р. по 31 грудня 2020 р. тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України  “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті (далі - тимчасова допомога), за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу, та її виплати.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.