Робоча нарада

e-mail Друк PDF

26 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова  провела робочу нараду з питань стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі та будівництва нової Макарівської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, центрального типу групової практики за кошти державного бюджету.
Нарада пройшла за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, головного лікаря КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенка, Макарівського селищного голови В.Токаря, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальник відділу у Макарівському районі ГУ Держдеокадастру України в Київській області А.Карбовського та начальник Управління Державної казначейської служби України у Макарівському районі О.Лагодного.

Останнє оновлення на Четвер, 26 липня 2018, 15:55
 

Дайджест новин Уряду 26.07.2018

e-mail Друк PDF

Уряд удосконалив порядок надання окремих видів державних соціальних допомог та спростив процедуру для громадян

Черг на персоналізацію документів більше немає – закордонні паспорти видають вчасно по всій Україні

Уряд залишив незмінною ціну на газ для населення до 1 вересня

Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшено до 1,6 млрд грн, - Геннадій Зубко

Уряд затвердив умови укладання трудових договорів із членами наглядової ради ПАТ “Укрзалізниця”

Створюємо публічну базу даних про оснащеність будинків лічильниками, - Геннадій Зубко

Кабмін запроваджує процедури електронних торгів на ліцензії на користування надрами, – Прем’єр-міністр

Уряд виділяє по 100 тис. грн сім’ям політичних в’язнів, – Володимир Гройсман

Ліки за п’ятьма програмами державних закупівель їдуть у регіони

 

Перші класи, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, будуть безкоштовно забезпечені наборами LEGO

e-mail Друк PDF

У зв’язку із запровадження Концепції реалізації державної політики в сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» всі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, будуть безкоштовно забезпечені наборами LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові методи навчання в освітній процес.
Відповідний Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.
У липні поточного року відділ освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації отримав від комунального закладу Київської обласної ради «Сервісно-ресурсний центр» та здійснює передачу закладам загальної середньої освіти району комплекти 50 ігрових наборів LEGO Play Box та 618 наборів Six Bricks.

Останнє оновлення на Четвер, 26 липня 2018, 11:33
 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – зручний і надійний інформаційний сервіс

e-mail Друк PDF

1. Що таке веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який інформаційний ресурс він містить та який перелік послуг можна отримати завдяки цьому електронному сервісу?
Інформаційний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України створений ще у 2012 році з метою дистанційного отримання необхідної інформації та контролю за персональними даними, що стосується громадян України, які є або були працюючими особами (у тому числі фізичними особами-підприємцями), пенсіонерів та роботодавців.

Детальніше...
 

З 1 жовтня набуває чинності система інформування роботодавцями про здійснення виплат застрахованим особам

e-mail Друк PDF

Правлінням Фонду соціального страхування України затверджено новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
Відповідна постанова набуває чинності з 1 жовтня 2018 року та, зокрема, впроваджує систему оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат співробітникам шляхом надання до робочого органу виконавчої дирекції Фонду повідомлення.
Повідомлення про проведення виплат за встановленою формою може бути надіслано роботодавцем в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, надіслано листом з повідомленням, або надано безпосередньо до робочого органу виконавчої дирекції Фонду чи його відділення. Строк надсилання повідомлення – упродовж місяця з дня проведення виплат.

Детальніше...
 
 

УРЯД ФІНАНСУЄ РОЗВИТОК РЕГІОНІВ

e-mail Друк PDF

Уряд щороку збільшує державну підтримку розвитку громад та розбудови інфраструктури. Цього року вона сягає понад 37 млрд грн. Ця сума не включає в себе освітню та медичну субвенції, додаткові дотації, субвенції і дотації соціального захисту населення.
Це кошти на підтримку секторальної регіональної політики, будівництво футбольних полів, субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості, інфраструктуру в ОТГ, соціально-економічний розвиток,  місцеві дороги, дитячі садочки, школи, медичні  заклади, підтримку розвитку агровиробництва в регіонах, енергоефективність тощо.
Зокрема Уряд підтримує регіони за наступними напрямками і програмами:
За бюджетною програмою «Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин» на підтримку та розвиток петриківського розпису передбачено 5 млн грн та на розвиток української пісні – 15 млн грн.

Детальніше...
   

Олександр Горган презентував інтерактивну систему “UVAGA.UA” на Макарівщині

e-mail Друк PDF

24 липня пройшла презентація інтерактивної системи локалізації проблем “UVAGA.UA” для громади Макарівщини, про яку докладно розповів голова  Київської облдержадміністрації О.Горган у ході виїзної розширеної наради.
Захід пройшов за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, голови Макарівської районної ради О.Гулака, заступника голови Київської облдержадміністрації В.Кучера, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської районної ради О.Цисаренка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських, селищних рад, керівників установ і організацій  району, депутатів районної ради та сільських, селищних рад, представників інститутів громадянського суспільства району.
“Ми перші в Київські області, хто впровадив інтерактивний інструмент управління, а саме систему, яка дає можливість отримати максимально спрощений діалог між пересічними громадянами та владою. Адже за наявності сучасних мобільних телефонів, чи інших пристроїв, які мають доступ до мережі Інтернет, громадяни можуть повідомити про проблему, що є найбільш хвилюючою, до прикладу: використання земельних ділянок не за призначенням, неякісний або взагалі відсутній ремонт доріг, незаконна вирубка лісових насаджень та видобування корисних копалин, утворення несанкціонованих сміттєзвалищ і тому подібне, і в подальшому відслідковувати, в режимі “on-line”, динаміку її вирішення.
Дана система отримала високу оцінку від Президента України П.Порошенка та була ним акцентована на XIV Українському муніципальному форумі, як система, яка має бути дієвою на території всіх областей України.
Впровадження “UVAGA.UA” також було підтримане  членами Міжфракційного депутатського об’єднання “Київщина” у Верховній раді України.
На даний час, інтерактивна система локалізації проблем — це найбільш ефективний інструмент боротьби з корупційними схемами та якісного вирішення проблем, які є нагальними для мешканців Київської області”, - зауважив О.Горган.
Станом на 24 липня, по Макарівському району, на інтерактивній карті відображені 7 скарг щодо видобутку торф'яної крихти на території Андріївської сільської ради, критична ямковість дороги від с.Липівка до залізничної товарної станції Буян, недопущення поновлення діяльності ТОВ “Макарівська птахофабрика” та інші.
З кожного питання доповіла голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, також до роз'яснень були запрошені голови сільських рад і слово мали представники громадського активу. Тобто робота була побудована у форматі діалогу, де кожен бажаючий мав змогу висловити свої думки та застереження з тієї, чи іншої проблеми, що піднімалася.
Окремо були підняті питання культури поведінки водіїв маршрутних автобусів, тарифної сітки перевезень пасажирів на міжміських маршрутах, децентралізації державної влади, проведення заходів з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, передачі (обміну) попереднього приміщення районного військкомату для виконання службових обов'язків особовому складу установи тощо.

Останнє оновлення на Середа, 25 липня 2018, 08:34
 

Нарада щодо стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї”

e-mail Друк PDF

24 липня в приміщенні Макарівської райдержадміністрації відбулася нарада з питання стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі. Нарада пройшла за участю заступника голови Київської облдержадміністрації В.Кучера, голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, головного лікаря КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенка, завідувача — лікаря ЗПСЛ Плахтянської МАЗПСМ Л.Ткач, завідувача — лікаря ЗПСЛ Бишівської МАЗПСМ Р.Головко та лікаря ЗПСМ Макарівської МАЗПСМ, заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Р.Зінової.
Станом на 24 липня з лікарями району укладено 11607 декларацій, що становить 31,73% від кількості зареєстрованого населення. По Київській області — 31%.
Підписати декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром може кожна людина, яка постійно проживає в Україні, незалежно від місця реєстрації. Для цього потрібно при собі мати паспорт, індивідуальний податковий номер та мобільний телефон, а для дитини – свідоцтво про народження.
Для внутрішньо переміщених осіб немає жодної перешкоди, щоб підписати декларацію з вибраним лікарем. Якщо пацієнт має паспорт громадянина України, ніякі додаткові довідки, окрім індивідуального податкового номеру, не потрібні.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 липня 2018, 17:11
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.