«Думка молоді є визначальною для майбутнього України»: Петро Порошенко взяв участь у молодіжному форумі в Переяславі-Хмельницькому

e-mail Друк PDF

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Київщину взяв участь у молодіжному форумі: «Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС». Під час виступу він наголосив, що молодь є рушійною силою України на її шляху до Європейського Союзу та НАТО.
«Думка молоді – надзвичайно важлива. Думка молоді є визначальною. А членство в ЄС та НАТО є запорукою суверенітету та високих стандартів життя», – сказав Петро Порошенко.
Глава держави зазначив, що рівень підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції серед молоді є набагато вищим, ніж в середньому. Він нагадав про події Революції Гідності, коли саме студенти, які вийшли на Майдан, відстоювали європейське майбутнє.
Також Президент підкреслив значущу роль молоді у боротьбі з російським агресором.
«Майбутнє України – в Євросоюзі та НАТО. І ми туди йдемо не з порожніми руками. У нас одна із найсильніших армій. І зараз наша молодь серед добровольців, волонтерів та воїнів, які зі зброєю в руках боронять європейський вибір на полі бою. Вони захищають суверенітет і територіальну цілісність не лише нашої держави, вони захищають європейське майбутнє України і українців. Саме від нашої молоді залежить майбутнє нашої держави. Від активності, принциповості, небайдужості та віри молодого покоління. Наша країна йде власним шляхом. Це шлях остаточного звільнення від російської колоніальної залежності, це повернення до цивілізованого й демократичного світу. Це майбутнє, яке втілиться у вільній, заможній, гордій і впевненій у своїх силах державі – Україні. Я твердо вірю у нашу спільну перемогу. Я твердо вірю у майбутнє членство України в ЄС і НАТО», – підсумував Президент України Петро Порошенко.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 лютого 2019, 08:48
 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

25 лютого перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Ахановою провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.
У ході засідання були розглянуті заяви щодо надання дозволів дарування житла та земельних ділянок дітям, призначення опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, визначення місця проживання малолітніх дітей, доцільності позбавлення батьківських прав, встановлення порядку зустрічей з дитиною батька, який проживає окремо.
За результатами розгляду зазначених питань (заяв) членами комісії були прийняті відповідні рішення.

 

З 1 березня пенсії зростуть для 8 мільйонів пенсіонерів

e-mail Друк PDF

Держава відновить соціальну справедливість і для пенсіонерів з найнижчими пенсіями: вони отримають 2 410гривень доплати за попередні роки
Уряд продовжує пенсійну реформу, розпочату в 2017 році. 1 березня вперше відбудеться автоматичний перерахунок пенсій. Подробиці цього перерахунку були озвучені під час наради у Пенсійному фонді за участі Президента Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і членів Кабінету Міністрів.

Після індексації пенсії в середньому зростуть на 255 гривень
Щорічний автоматичний перерахунок пенсій передбачений пенсійною реформою, яку запропонував Уряд. Це означає, що для перерахунку пенсій не потрібно приймати окремих рішень Уряду чи парламенту. Кошти на такий перерахунок Уряд вже передбачив у державному бюджеті на наступний рік.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 18.02.2019 по 22.02.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 18.02.2019 по 22.02.2019 виконано 17 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 16, соціально-правового характеру – 1. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Складено та надіслано Макарівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» дев’ятнадцяте нагадування про порушення ним графіка науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Макарівському районному центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала зі складання Положення про експертну комісію та номенклатури справ центру на 2019 рік. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 74 справ архівного фонду «Державне комунальне підприємство «Аграрник» за 1945-1999 роки. 18 лютого Дня Героїв Небесної Сотні та 5-річчя Революції Гідності підготовлено та розміщено на веб-сайті архівного відділу on-line виставку «Зима 2014-го... Макарівщина» (http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=3253 ).

 

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

22 лютого пройшло засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації, яке провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм за участю першого заступника голови макарівської райдержадміністрації І.Багінської.
На порядку денному були опрацьовані наступні питання: про затвердження Плану основних заходів з пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році, складу районного оперативного штабу для керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків та його регламенту, стан техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах, стан впровадження на них систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, аналіз пожеж та їх наслідків, що сталися на території Макарівського району у 2018 році, з початку 2019 року та заходи щодо їх попередження, а також розглянуто лист ТОВ «Київхліб» «Макарівський хлібозавод» щодо зняття з обліку захисної споруди цивільного захисту №158020.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 лютого 2019, 16:53 Детальніше...
 

Муніципальна няня: як це працюватиме?

e-mail Друк PDF

Батьки відтепер матимуть змогу щомісяця отримувати компенсацію витрат на догляд за дитиною віком до 3-х років у розмірі прожиткового мінімуму, передбаченому на дітей віком до 6 років, встановленого на 1 січня цього року (зараз – це 1626 грн.).

Хто така «муніципальна няня»?
Згідно з Порядком, муніципальна няня – це будь-яка фізична особа – підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91)/юридична особа, що надає послугу з догляду за дітьми    (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено угоду/договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Виплата компенсації послуги.
Відшкодування послуги «муніципальна няня» є щомісячною адресною компенсаційною виплатою матері/батьку або опікуну дитини до трьох років.

Детальніше...
 

Установчі збори по формуванню громадської ради при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

21 лютого на установчих зборах по формуванню громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, відповідно до  Законів України “Про об’єднання громадян” та “Про місцеві державні адміністрації”, Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, була утворена  громадська рада при Макарівській райдержадміністрації, що діятиме протягом 2019-2020 років. До складу громадської ради увійшли 11 представників інститутів громадянського суспільства.
По завершенню установчих зборів за рішенням вже членів громадської ради було проведене перше засідання дорадчого органу при Макарівській райдержадміністрації, де був обраний керівний склад та окреслені напрямки роботи громадської ради.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке проведено спеціальні об'єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту. Працювала об′єктова комісія за участю посередника від Макарівської районної адміністрації Бурнашевої Наталії Леонідівни , завідувача сектору з питань ЦЗ та НС, та  посередника від ДСНС:  старшого лейтенанта служби цивільного захисту Погорєлова Геннадія  Сергійовича, провідний фахівець Макарівського  районного сектору ГУ ДСНС України у Київській обл.

Детальніше...
 

Розширена нарада щодо будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги в смт Макарів

e-mail Друк PDF

21 лютого відбулася розширена нарада при голові Макарівської райдержадміністрації Т.Семеновій з питання реалізації проекту будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Б.Хмельницького, 56 в смт Макарів.
Нарада пройшла за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та представників підрядної організації - ТОВ "С.В.С. ГРУП", замовника - комунальне некомерційне підприємство "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Макарівської районної ради, в особі головного лікаря С.Соломенка та представників технічного нагляду ТОВ "Центр інженіренгових технологій".

 

Відбулося засідання колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

21 лютого в приміщенні центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала відбулося засідання колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту під головуванням начальника відділу В. Тарнавського. У роботі колегії взяли участь начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Макарівському районі О. Запольська, спеціалісти відділу освіти, фізичної культури та спорту, методисти районного методичного кабінету, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Під час засідання було розглянуто питання про стан організації харчування дітей у закладах освіти району, підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у 2018 році, результати роботи закладів освіти щодо профілактики правопорушень та злочинності серед школярів за минулий рік та стан виконання Програми розвитку системи освіти Макарівського району на 2016-2018 роки у 2018 році. Окрім питань порядку денного було обговорено порядок подання освітніми закладами звітності щодо обліку дітей дошкільного віку, замовлення підручників у загальнодержавній програмі «ІСУО», участі закладів освіти в конкурсах різних рівнів тощо.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.