5 ПОПУЛЯРНИХ ЗАПИТАНЬ ПРО СУБСИДІЇ

e-mail Друк PDF

Напередодні нового опалювального сезону тема субсидій є однією з найактуальніших в країні. Міністр соціальної політики України Андрій Рева у форматі відеороз’яснення відповів на найбільш популярні серед населення питання.

1. Чи мають право у субсидії відмовити усно?
«Усна» відмова працівника управління соціального захисту населення є незаконною. Згідно із законом «Про звернення громадян» та Положенням про порядок призначення житлових субсидій орган соцзахисту зобов’язаний оформити заяву і декларацію і лише після їх розгляду офіційно (письмово) повідомити заявника – призначена чи непризначена йому субсидія із обґрунтуванням такого рішення.
На допомогу від держави можуть розраховувати ті українські родини, чиї доходи не дозволяють в повному обсязі сплачувати житлово-комунальні послуги. Для оформлення субсидії необхідно звернутися у найближче управління соціального захисту населення виключно із Заявою і Декларацією про доходи.
https://teplo.gov.ua/video/146.html

Детальніше...
 

Нарада щодо підготовки та проведення свята “Обжинки”

e-mail Друк PDF

27 вересня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела нараду щодо підготовки та проведення народного свята «Обжинки», яке пройде в смт Макарів, 29.09.2018 року.
У ході наради були обговорені організаційні моменти заходу, прибуття та розміщення учасників сільськогосподарського ярмарку, забезпечення громадського порядку, проведення майстер-класів для дітей, концертної програми за участю районних колективів та ансамблю пісні і танцю «Льонок» з м. Житомир та розіграш лотереї з головним призом - польотом на повітряній кулі.
Нарада пройшла за участю першого заступника голови  райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови райдержадміністрації І.Розная, керівника апарату райдержадміністрації О.Фоки, Макарівського селищного голови В.Токаря, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору культури, молоді, національностей та релігій райдержадміністрації Л.Факторович, директора Макарівського районного Будинку культури Л.Колос та заступника начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області Ю.Сірцова.

Докладніше з програмою свята можна ознайомитися за поситанням: http://adm-makariv.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=8997:2018-09-27-08-28-57&catid=2:2010-10-19-18-10-34&Itemid=16.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 20 вересня по 27 вересня2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 20 по 27 вересня 2018 року народилось 6 дітей (3 хлопчики та 3 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог;
- Невролог;
- Неонатолог;
- Лікар-інфекціоніст.

 

З 1 жовтня набуває чинності нова форма заяви-розрахунку для фінансування лікарняних

e-mail Друк PDF

За рішенням правління Фонду соціального страхування України з 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ. Відповідний Порядок фінансування страхувальників було затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 №12. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
Оновлений документ розширено відомостями щодо виду зайнятості, страхового стажу, пільг постраждалих на ЧАЕС, більш повною інформацією щодо листка непрацездатності тощо.

Детальніше...
 

Дайджест Новини Уряду від 26 вересня 2018 року

e-mail Друк PDF

Уряд ухвалив концепцію реформування закупівель ліків і медвиробів

Схвалено план заходів з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року

Понад мільйон гривень спрямовано на фінансування державних програм і заходів із соціального захисту дітей та найбільш вразливих категорій населення

Іванна Климпуш-Цинцадзе: Нас не може не турбувати безпека радіоактивних об`єктів на окупованих Росією територіях

Степан Кубів очолив міжвідомчу робочу групу з монетизації житлових субсидій

Кабмін затвердив рекомендаційний бренд-бук «UkraineNow»

Глава Уряду: Корупційні схеми при будівництві роблять громади бідними

Вже за рік пацієнти відчують суттєві зміни в системі охорони здоров’я, – Володимир Гройсман

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

92,3 МЛРД ГРН НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОВОЇ ЯКОСТІ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В 2019 РОЦІ

e-mail Друк PDF

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець мав можливість отримати якісну і своєчасну медичну допомогу та доступне лікування. У 2019 році видатки на медицину буде збільшено до 92,3 млрд. грн.

1 млрд.грн. на доступне лікування хронічних захворювань
У 2017 році уряд запустив програму «Доступні ліки», за якою люди мають можливість отримати безкоштовно або з незначною доплатою понад 260 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Отримати їх можна в кожній третій аптеці країни. Мільйони людей користуються програмою, що дає можливість лікувати ці небезпечні для життя хронічні захворювання. На даний час реалізовано 26,5 мільйонів рецептів. І в наступному році урядова програма продовжить працювати, на її фінансування в бюджеті-2019 передбачено 1 млрд.грн.

Детальніше...
 

Семінар щодо змін у законодавстві про загальнообов'язкове соціальне страхування

e-mail Друк PDF

26 вересня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбувся семінар з бухгалтерами підприємств, установ і організацій району, проведений представниками Ірпінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області, під головуванням в. о. начальника Ірпінського відділення І.Куліковської.
Семінар був спрямований на роз'яснення ряду нових постанов правління Фонду соціального страхування України, що стосуються змін про загальнообов'язкове соціальне страхування.
З 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві.
Новий  Порядок визначає механізм та умови фінансування страхувальників як для надання матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, так і для виплат потерпілим на виробництві.

Детальніше...
   

Сергій Савчук: Енергоефективність як ключ до конкурентоздатності обговорили із представниками промислових підприємств

e-mail Друк PDF

Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICCUkraine, експертами.
«В основі механізму, який ми пропонуємо, лежить принцип співфінансування, який у програмі «теплих кредитів» вже добре себе зарекомендував», - розповів С.Савчук.

Детальніше...
 

ЕКО-трансформація промислових підприємств – можливість оптимізувати енергетичні витрати та стати більш конкурентоздатними

e-mail Друк PDF

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на прес-конференції в ІА «Українські новини» у рамках проекту «ЕКО-трансформація-2018».
Розповідаючи про державну політику у зазначених сферах, С.Савчук акцентував увагу мас-медіа та підприємств на тому, що проекти «чистої» енергетики дають цілу низку можливостей, зокрема:
- скоротити енергоспоживання та оптимізувати витрати;
- зменшити шкідливі викиди;

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.