Розрахунок допомоги з тимчасової непрацездатності після переведення працівника з іншого підприємства

e-mail Друк PDF

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, у разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за невикористані ним дні щорічних відпусток за його бажанням має бути перерахована на рахунок підприємства, куди перейшов працівник. При цьому нарахування та сплату ЄСВ здійснює підприємство, з якого працівник звільняється за переведенням, та відповідно відображає ці суми у звіті про ЄСВ.
При наданні відпустки на новому місці роботи дні щорічної відпустки, яка надається за період роботи на попередньому місці роботи, оплачуються із суми компенсації, яка перерахована на нове місце роботи.

Детальніше...
 

Як Спартакіада стала великим спортивним святом серед держслужбовців Київщини

e-mail Друк PDF

До спортивного міста Ірпінь цієї сонячної суботи, 9 червня поз’їжджалися найспортивніші державні службовці майже з усіх регіонів Київщини. А завітали представники райдержадміністрацій продемонструвати свою майстерність у фінальній частині змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.
У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів у складі збірних команд держслужбовців з 22 районів Київщини, окрім Згурівської, Фастівської та Васильківської РДА. Відзначимо наймасовішу збірну команду – найбільший склад на змагання привезли Кагарлицька та Миронівська адміністрації. А найменшою командою приїхали державні службовці з Рокитнянського та Яготинського районів.

Детальніше...
 

Візит начальника департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

11 червня до Макарівської райдержадміністрації завітав начальник департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації С.Шупик з приємною місією — вручення подяк керівникам підприємств району що працюють у сфері садівництва та сільського господарства, які взяли активну участь в організації експозиції Київської області на ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці “Агро-2018”, що відбувалася минулого тижня на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ), в м. Київ.
С.Шупик вручив подяки директору ТОВ “Агро Ленд” С.Галузіну та керівнику СФГ “Бах і сім'я” Н.Бах, в присутності голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, подякувавши за активну співпрацю райдержадміністрації з керівниками місцевих агропромислових підприємств та побажавши розвитку і здобутків на аграрній ниві підприємствам району.

 

В райдержадміністрації пройшла розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

11 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела розширену апаратну нараду за участю голів сільських, селищних рад, керівників установ і організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації, яка розпочалася з вручення державної відзнаки “Мати-героїня” жительці с. Маковище Ю.Купрійчук, матері 10 дітей.
На порядку денному наради були розглянуті наступні питання: типовий статут територіальних громад у Макарівському районі,  здійснення заходів щодо підготовки до роботи в умовах Нової української школи у 2018-2019 році, стан організації інклюзивної освіти в закладах дошкільної та загальної освіти Макарівського району, стан весняного призову громадян на строкову військову службу та результати перевірки стану військового обліку в сільських, селищних радах району, реалізація приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі тощо.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 04.06.2018 по 08.06.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 04.06.2018 по 08.06.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 13, соціально-правового характеру – 2. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 9 справ. До 100-річчя державної служби України на веб-сайті архівного відділу на сторінці «Новини» 04.06.2018 розміщений матеріал про те, як у 1918 році проходило формування української державної служби.

 

Дайджест новин Уряду 8 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Зміни в системі субсидій направлені на боротьбу із зловживаннями і на посилення адресності допомоги

Оновлення державних шахт дозволить скоротити імпорт вугілля і зменшити потребу в дотаціях, – Глава Уряду

У 2019 році МОЗ планує розширити програму “Доступні ліки” препаратами з державних закупівель

Павло Петренко: Держава не може допустити, щоб батьки забували про рідних дітей

Рада Європи допомагатиме у формуванні Державного бюро розслідувань

Культура і економіка – взаємопов’язані речі, зростання економіки дозволяє берегти і примножувати культурне надбання, – Глава Уряду

Павло Розенко обговорив з представниками громадських організацій чорнобильців питання соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Комунікація євроінтеграції критично важлива для ефективності реформ в Україні, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в Одесі

Департамент інформації та
комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд держслужбовців Київщини

e-mail Друк PDF

9 червня в Ірпені відбудеться фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.
У змаганнях братимуть участь збірні команди держслужбовців з 25 районів Київщини.
Змагання проводитимуться у таких видах спорту як волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки. У всіх видах спорту, окрім футболу, візьмуть участь чоловіки та жінки.
Програма змагань:
Урочиста церемонія відкриття: 10:00
Початок змагань: 10:30 (волейболу, футбол, шахи, шашки, настільний теніс)

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 червня 2018, 23:02 Детальніше...
 

Делегація від району відвідала міжнародну конференцію “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні»

e-mail Друк PDF

За сприяння голови Макарівської районної державної адміністрації Тетяни Семенової 07 та 08 червня делегація від району відвідала міжнародну конференцію “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні», яка проходила в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Експерти з України, Польщі, Німеччини та Італії ділились досвідом у розвитку потенціалу добровільного рятувальництва. Відбулась презентація різних моделей дій та правових рішень для добровільного рятувальництва. Учасники мали можливість познайомитися з прикладами діяльності різних міст України, а також Польщі, Італії та Німеччини. Під час дискусії учасники та експерти спільно обмірковували напрямки розвитку рятувальництва у нашій країні. Родзинкою конференції стали рятувальні намети та локації рятувальників, де всі бажаючі могли поспілкуватись з рятувальниками, оглянути рятувальне спорядження та навчальні засоби, а також спробувати попрактикувати деякі з елементів надання першої допомоги.

 

Новий Центр енергоефективності у Києві готуватиме енергоаудиторів та енергоменеджерів за міжнародними стандартами

e-mail Друк PDF

8 червня у Київському національному університеті технологій та дизайну (http://knutd.edu.ua) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у відкритті нового освітньо-наукового Центру енергоефективності разом із почесними гостями:
• Альона Бабак -заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ;
• Роман Греба -  заступник Міністра освіти і науки України;
• Іван Грищенко - ректор КНУДТ;
• Рікардо Кюльхайм- керівник проекту GIZ «Енергоефективність у компаніях»;

Детальніше...
 

За останні 3 роки зроблено потужний ривок у покращенні інвестиційного поля у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

e-mail Друк PDF

Інвестиційну привабливість проектів з енергоефективності, «чистої» енергетики та переробки сміття розглянули Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із Головою Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимиром Ставнюком та заступником голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним на відкритті «InvestEnergyDay» у Торгово-промисловій палаті України.
Починаючи із 2014 р., Держенергоефективності спільно з урядовцями, парламентарями та експертами запроваджує кардинально нові підходи щодо інвестування та співфінансування проектів «чистої» енергетики та сфери енергоефективності.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.