Воєнний стан: що треба знати кожному?

e-mail Друк PDF

З 28.11 в 10 областях України запроваджується режим воєнного стану - терміном на 30 днів. У переліку - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Президент включив до Указу лише кілька заходів з 24, передбачених у законі. Більшість - стосуються Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ та МВС. Зокрема підсилюються заходи із кібербезпеки, інформаційної безпеки, контррозвідувального, антитерористичного та контрдиверсійного режимів. В режим готовності приводиться протиповітряна оборона. Проводитимуться навчальні збори з резервістами оперативного резерву. Прикордонслужба посилить охорону державного кордону та адмінмежі з Кримом.
Під час дії воєнного стану НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ конфіскація авто, іншої власності, примусової трудової повинності, поселення військових у квартирах українців. Розширення списку обмежень може бути ВИКЛЮЧНО за умов наступу Росії. Президент підкреслив - його принципова позиція зробити військовий стан (ВС) мінімально помітним для цивільного населення. Петро Порошенко також заявив, що підстави для запровадження ВС більш, ніж серйозні - загроза захоплення Маріуполя та Бердянська і повномасштабний наступ Росії. На відміну від 2014-2015 рр. - тоді введення особливого режиму було неможливим - стан економіки не дозволяв заблокувати інвестиції і угоду з МВФ. Під загрозою зриву опинилися б і угода про асоціацію з ЄС, і безвіз, і зона вільної торгівлі з ЄС.

 

Виїзди до агропідприємств Макарівського району

e-mail Друк PDF

27 листопада члени районної комісії з розгляду заяв та документів, поданих суб'єктами господарювання, вирішення питань щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток виноградарства, садівництва, хмелярства на чолі з головою комісії — начальником відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечаєм, здійснили виїзди  до підприємств ТОВ “Вайсбері”, ТОВ «Агрофірма «Весна-2011» та ТОВ “Артель № 1”, які проводять свою діяльність на території Небелицької сільської ради.
Мета візиту інвентаризація насаджень лохини та суниці, які виконані суб’єктами господарювання у поточному році.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 17:31
 

Зустріч з керівництвом ТОВ “Полісся - 2010”

e-mail Друк PDF

27 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з генеральним директором та директором ТОВ “Полісся — 2010” М.Маруном і А.Колесником, а також Борівським сільським головою Л.Корольковою.
Під час зустрічі йшла мова про збільшення орендної плати та її вчасної виплати за користування земельними частками (паями), реєстрації договорів оренди та співпраці підприємства з громадою села у вирішенні соціальних питань.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 17:29
 

Введення воєнного стану не вплине на здійснення Фондом соціального страхування страхових виплат і матеріального забезпечення

e-mail Друк PDF

Усі види матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних і соціальних послуг, що фінансуються Фондом соціального страхування України, в умовах воєнного стану будуть надаватись безперебійно та в повному обсязі.
За рахунок коштів Фонду здійснюється надання:
– допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками);
– допомоги по вагітності та пологах;
– допомоги на поховання;

Детальніше...
 

Відбулось публічне обговорення

e-mail Друк PDF

20 листопада 2018 року у приміщенні Вільнянської сільської ради відбулося публічне обговорення щодо наміру ФОР Раков Олександр Вікторович отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що знаходяться в селі Вільно по вулиці Миру 11 а. Головував на них начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Нечай Олександр. У публічних обговореннях взяли участь 19 особи, що становить 3,1 відсоток від загальної чисельності жителів села.
Заслухавши доповідь Ракова Олександра, обговорення продовжилося у формі запитань та відповідей.
Після проведення дискусії та отримання відповідей на поставлені питання, за результатами публічного обговорення прийнято рішення про погодження видачі Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Раков О.В., що зазначено у Протоколі публічного обговорення.

Протокол публічного обговорення щодо наміру ФОР Раков Олександр Вікторович отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 08:46
 

Нарада щодо організаційних моментів проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу “Обери майбутнє”

e-mail Друк PDF

26 листопада, у зв'язку з проведенням, на базі Макарівського районного Будинку культури, фіналу профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу “Обери майбутнє” серед учнівських команд Київської області “Обери майбутнє”, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та установ і закладів району щодо організаційних моментів заходу, а саме: забезпечення обігріву залу, розміщення учасників команд, відповідного оформлення концертного залу та забезпечення присутності карети швидкої допомоги.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 листопада 2018, 17:02
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

26 листопада заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання стану готовності мобільних та стаціонарних пунктів обігріву до роботи в умовах погіршення погодних умов, дотримання температурного режиму в закладах освіти району тощо.  Також на нараді йшла мова про стан розчищення доріг від снігового покриву. Для розчищення доріг державного значення в межах району задіяні 5 одиниць спеціалізованої техніки.
Нарада відбулася за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор та провідного фахівця Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області Г.Погорєлова.

   

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 19.11.2018 по 23.11.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 19.11.2018 по 23.11.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 10, соціально-правового характеру – 5. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Працівникам 2 установ надано консультації з питань архівної справи та складання номенклатури справ. Надано методичну та практичну допомогу управлінню Державного казначейства у Макарівському районі Київської області зі складання опису справ постійного зберігання управління. Складено та надіслано Гавронщинській, Наливайківській сільським радам повторні нагадування про передавання справ, що зберігаються в архівах цих установ понад встановлені строки. Експертною комісією відділу схвалено описи справ з кадрових питань двох юридичних осіб, що ліквідуються. Прийнято на зберігання 4 справи постійного зберігання Борівської сільської ради за 2011 рік.

 

Людської пам'яті мости

e-mail Друк PDF

В історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок - Голодомор.
З нагоди 85-річчя роковин геноциду українського народу (1932-1933р.р) в бібліотеці с.Мостище було проведено годину-реквієм "Людської пам'яті мости". Під час заходу бібліотекар М.В.Коваленко розповідала про ті часи коли наша країна потерпала від тоталітарного сталінського режиму особливо.Адже Голодомор 1932-1933р.р. був створений штучно з метою примусити селян прийняти колгоспну систему з самого початку колективізації.
Кожен з присутніх долучався до співбесіди, адже переповідаючи історичні факти ми мусимо пам'ятати про тих хто був невинно убієнний голодом-геноцидом.
Хвилиною мовчання,тихою молитвою та поминальною трапезою  вшанували всіх померлих 1932-1933, 1947 роках.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.