На Київщині достатня кількість вакцини щоб зупинити кір

e-mail Друк PDF

З початку 2019 року в Україні від кору померли п’ятеро людей, захворіли – 8,5 тисяч. Епідемію не оголошено, однак ситуація із захворюваністю в Київській області, як і по всій Україні, залишається досить непростою.
Приміром сьогодні, 27 січня 2019 року, до Бориспільської центральної районної лікарні з підозрою на кір звернулося 6 жителів міста та 4 з різних сіл району. Загалом же по області, за статистичними даними, з початку року за медичною допомогою з підозрою на кір звернулося 297 осіб, з них 152 дітей та 145 дорослих. Госпіталізовано 220 осіб, з яких дітей до 17 років – 107. Лабораторно підтверджено захворювання на кір у 17 випадках, з них у 15 дітей.
Протягом 2018 року на Київщині захворіло з підозрою на кір 1841 особа, з них дітей – 858 (46, 6 %). Отримало стаціонарне лікування – 1368 хворих, серед них 589 – це діти. Лабораторно підтверджено – 631 випадок, з них у дітей – 309. Зареєстровано 34 спалахи кору. Від ускладнень кору померла одна дитина.
Складна епідеміологічна ситуація з поширенням кору в Україні виникла не сьогодні і не вчора, а внаслідок антивакцинальної кампанії, яку розгортають протягом останніх 10 років.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 21.01.2019 по 25.01.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 21.01.2019 по 25.01.2019 виконано 21 запит, що надійшов від громадян і установ, у тому числі тематичних – 17, соціально-правового характеру – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 5 громадян. Працівнику Макарівського районного суду надано консультацію з питань організації науково-технічного опрацювання документів. Складено та надіслано Опачицькій сільській раді чергове нагадування про порушення нею графіка науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Макарівській районній державній адміністрації та відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації зі складання номенклатур справ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатури справ 2 установ на 2019 рік, Інструкцію з діловодства однієї установи та опис справ постійного зберігання однієї установи. Прийнято на зберігання 67 справ постійного зберігання Макарівського районного центру зайнятості за 1992, 1995, 1997, 1999-2003, 2008-2012, 2014-2018 роки, 2 справи постійного та 3 справи тимчасового зберігання Макарівської районної виборчої комісії за 2018 рік.

 

Відбулося засідання позачергової 26 сесії Макарівської районної ради VІІ скликання

e-mail Друк PDF

25 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова взяла участь у засіданні позачергової 26 сесії Макарівської районної ради VІІ скликання під головуванням голови Макарівської районної ради О.Гулака.
На засіданні був заслуханий звіт голови районної ради про свою діяльність та розглянуті: районна Програма місцевих стимулів для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню на період 2019-2024 років, питання внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2018 № 455-25-VІІ “Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Макарівської районної ради на 2019 рік, затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за 2018 рік, внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2018 № 456-25-VІІ “Про районний бюджет Макарівського району на 2019 рік”, передачі частини адміністративного приміщення та гаража, які розташовані за адресою: вул. Пушкіна, 3, смт Макарів з балансу ТОВ “МАКАРІВСЬКІ ВІСТІ” (правонаступник комунального підприємства редакції газети “Макарівські вісті”) на баланс Фонду комунального майна Макарівського району та надання пільги по сплаті розміру орендної плати за оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району.
Засідання відбулося за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Макарівської районної ради І.Багінської, начальника управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківської, головного лікаря КНП “Макарівський ЦПМСД” Макарівської районної ради С.Соломенка та інших.

 

Макарівська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

e-mail Друк PDF

УВАГА РОБОТОДАВІ!

Мінсоцполітики оновило форму за якою роботодавці звітують про працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Це сталося завдяки наказу Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. № 1763, котрий вніс Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Наказ офіційно опублікований 08.01.2018 у виданні "Офіційний вісник України" № 3 (08.01.2019).
Як результат у формі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з’явилася можливість вказувати осіб передпенсійного віку та квоти на їх працевлаштування.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 17 по 24 січня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 17 по 24 січня 2018 року народилось 4 дітей (2 хлопчики та 2 дівчинки).
Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог.

 

Голова Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

23 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з  першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернувся учасник АТО — учасник бойових дій щодо надання стоматологічних послуг пільговим категоріям населення.
Також під час прийому були порушені питання соціального захисту населення (перерахунку субсидії).
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації та перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації надали роз'яснення, окремі з них взяли на особистий контроль.

 

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.

Результати першого етапу децентралізації
• Вже створені 876 об’єднаних громади, які отримали повноваження, ресурси.
• 646 ОТГ отримали землю у комунальну власність від держави.
•Власні доходи місцевих бюджетів виросли з 68,6 млрд грн 2 2014 році до 233,9 млрд у 2018 році.
• Підтримка розвитку регіонів цього року склала рекордні 37,8 млрд грн – а це нові і відремонтовані школи і садочки, лікарні, місцеві дороги, водогони, енергоефективні котельні і зони відпочинку в громадах.
• Держава фінансує інфраструктурні проекти в регіонах, розвиток сільської медицини, підтримку агровиробників. А кількість побудованих за кошти держбюджету об’єктів в регіонах за 4 роки перевищила 3 000.

Останнє оновлення на Середа, 23 січня 2019, 15:50 Детальніше...
 

До 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

e-mail Друк PDF

22 січня в обрядовій залі Макарівського районного Будинку культури пройшов захід, присвячений 100-річчю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
Захід розпочався з Державного Гімну України, після чого художній керівник районного Будинку культури Л.Міщенко привітала присутніх з визначним днем в історії творення незалежної та єдиної Української держави.
“Саме цього дня, 100 років тому, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як день об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

Останнє оновлення на Середа, 23 січня 2019, 14:25 Детальніше...
 

Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.
Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 

Страхувальники мають подати звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до 25 січня

e-mail Друк PDF

Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, рішенням правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості.
Водночас, за підсумками 2018 року страхувальники мають подати звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за формою, що діяла до кінця 2018 року. Звітність необхідно подати роботодавцям, що мають непогашену заборгованість, в строк до 25.01.2019.
Звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду за оновленою формою подається щоквартально, починаючи з 2019 року. Зазначимо, нова форма звітності була прийнята з метою оптимізації і передбачає скорочення на 48 показників. Документом об’єднано звіти про заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Ірпінське відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Київській області

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.