Про проведену виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у 2018 році

e-mail Друк PDF

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»  управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації у 2018 році виплачена одноразова грошова допомога до 5 травня на загальну суму 1 995 005,00 гривень, з них:
-  52 особам з інвалідністю внаслідок війни I групи  - по 3 685,00 гривень кожному;
- 176 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи - по 3 265,00 гривень кожному;
- 61 особі з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи  - по 2 845,00 гривень кожному;

Детальніше...
 

28 червня — День Конституції України

e-mail Друк PDF

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію.
Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.
Бажа., шановні жителі району, міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 

Перемога у змаганнях з настільного тенісу та призове місце в грі в нарди

e-mail Друк PDF

З 16 по 27 червня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (c. Яворів, Турківського району, Львівської області) тривав табір фізкультурно-спортивної реабілітації осіб, спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та слуху.  Окрім реабілітації та оздоровлення спортсмени Макарівського району приймали участь у змаганнях. Запекла боротьба тривала між представниками Луганської, Донецької, Миколаївської та Сумської областей. За результатами змагань отримали такі результати:
Настільний теніс - Борисова Дар'я  (Макарів) - I місце;
Нарди - Дзюба Іван (Великий Карашин) - III місце.
В загальнокомандному заліку команда Київської області отримала друге місце. Тренери Руслана Ткачук та Тетяна  Рудківська привітали команду, подякували за наполегливість та волю до перемоги. Додому команда повезла грамоту та позитивні ємоції.

Останнє оновлення на Середа, 27 червня 2018, 11:06
 

Дайджест новин Уряду за 26 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Геннадій Зубко доручив пришвидшити роботу з реструктуризації боргів підприємств тепло- та водопостачання

Прем’єр-міністри України та Данії готові надати поштовх економічній співпраці і активно взаємодіяти в протидії агресії, – зустріч Глав Урядів

На підготовку до опалювального сезону місцеве самоврядування витрачає лише 3% своїх бюджетів розвитку, - Геннадій Зубко

Володимир Гройсман відбуває з робочим візитом до Данії

Чорні схеми контрабанди руйнують доходи державного бюджету, – Володимир Гройсман

МОН: Електронні кабінети вступників мають найвищий рівень захисту персональних даних, але під час реєстрації це може частково уповільнювати роботу системи

Глава Уряду запросив данський бізнес активно співпрацювати в агросекторі, енергетиці та ІТ

Павло Розенко на Форумі Via Carpatia: Збереження культурної спадщини, історичної пам’яті і традицій – це один із основних елементів сталого розвитку будь-якого регіону

Україна пропонує європейським споживачам надійний спосіб постачання газу, – Володимир Гройсман

Україна – не одна і вона може перетворитися в сучасну європейську країну, – Прем’єр-міністр Данії

Геннадій Зубко назвав лідерів і аутсайдерів серед областей по встановленню будинкових лічильників тепла

Вбудовані в житлові будинки дитсадки можна буде проектувати вже восени, - Лев Парцхаладзе

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

«Україна без контрабанди» у запитаннях-відповідях

e-mail Друк PDF

Започаткована Урядом програма «Україна без контрабанди» покликана зупинити нелегальні товарні потоки в країну, захистити вітчизняних виробників від недобросовісної конкуренції і забезпечити мільярдні додаткові надходження для бюджету. Не менш важливо, що урядова ініціатива здатна нанести  чи не найсильніший з часів незалежності удар по корупції. Адже масштабна контрабанда була б неможливою без заступництва чиновників і представників силових структур. Чи не тому бажання Уряду подолати контрабанду окремі сили зараз намагаються виставити в невигідному світлі або залякати бізнес і суспільство негативними наслідками дій митників і правоохоронців. Пропонуємо відповіді на найпоширеніші запитання, якими нині найчастіше маніпулюють противники позитивних змін на митниці.

Детальніше...
 

Нарада щодо функціонування сімейно-орієнтованих послуг на місцевому рівні як умови впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

e-mail Друк PDF

26 червня на базі КЗ “Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії” пройшла нарада на тему: “Функціонування сімейно-орієнтованих послуг на місцевому рівні як умови впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей”.
Захід пройшов за участю директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Р.Колбаси, голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, начальника служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації Н.Онопрієнко-Капустіної, першого
заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, виконавчого директора Благодійної організації “Надія і житло” Н.Татарчук, начальника управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківської, начальника управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицького, начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавського, директора Центру С.Шабанової та представників колективу закладу.
Під час наради мова йшла про досвід та результати роботи Макарівського районного Центру соціальної підтримки
дітей та сімей “Промінь надії”, взаємодії служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації з районним Центром, впровадження послуг на місцевому рівні: зміст роботи, набутий досвід. Також увага була зосереджена на питаннях фінансування діяльності закладу та ремонту малого групового будиночка, рівня заробітної плати працівників, залучення до роботи в Центрі кваліфікованих працівників тощо.
“Дякую Світлані Анатоліївні та колективу районного Центру, а також працівникам служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації за роботу, за постійний контакт. Я знайома з кожною дитиною закладу, знаю їхні життєві ситуації. Головне для кожного з них — це спілкування, увага та атмосфера родини, які вони можуть отримати в цьому закладі. Звісно є свої складнощі, проте, взявшись за цю роботу маємо її робити якісно і відповідально з вирішенням проблем, що виникають”, - Т.Семенова.
Нагадаємо, що Центр розпочав свою роботу з 1 вересня 2011 року як районний комунальний заклад і є, фактично, комплексом послуг, які були розроблені з урахуванням потреб населення району, загального аналізу ситуації у сфері захисту дітей.
Головна мета КЗ "Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" – зберегти сім’ю, попередити розлучення дітей з їхніми батьками, створити умови, за яких жодна дитина з району не буде направлена до інтернатних закладів, а натомість, буде отримувати необхідний захист і підтримку у своїй громаді.

 

Засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

26 червня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі щодо розгляду списків громадян, які мають право на отримання приватизаційних паперів у Філії — головного управління по місту Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” ТВБВ № 10026/0773, складених Бишівською сільською радою та розгляду заяв громадян про передачу в приватну спільну часткову власність займаних ними та членами їхніх сімей квартир.
За опрацюванням вказаних питань членами комісії були прийняті відповідні рішення.

 

УКРАЇНЦІ ОТРИМУЮТЬ БІЛЬШЕ ЯКІСНИХ ТА ДОСТУПНИХ ЛІКІВ

e-mail Друк PDF

Уряд впроваджує медичну реформу, щоб кожна людина мала можливість отримати якісну і доступну медичну допомогу. Вжито низку заходів для покращення забезпеченості українців ліками. Зокрема, з 2015 року закупівлі ліків відбуваються через міжнародні організації, що дозволило подолати корупцію та закупити більше якісних ліків, збільшено бюджетне фінансування закупівель ліків до 5,9 млрд грн., запущено програму «Доступні ліки», за якою люди отримують необхідні препарати безоплатно.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 червня 2018, 09:14 Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду за 25 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Питання забезпечення ліками треба обговорювати мовою доступності, а не мовою грошей, – Глава Уряду

Глава Уряду виступає за продовження практики використання прозорої системи закупівлі ліків

До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, - Глава Уряду

В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Міжнародного конгресу україністів

Вступ 2018: 25 і 26 червня впродовж години кожен охочий зможе протестувати реєстрацію електронного кабінету та подання заяв

Україна змінюється, по багатьох позиціях навіть ментально, – Володимир Гройсман під час зустрічі з дослідником Джеймсом Робінсоном

Уряд планує невдовзі затвердити переглянутий Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека»

Ліки Є: МОЗ про забезпечення ліками та медвиробами в умовах трансформації охорони здоров’я

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2018 рік

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує населення про те, що організація санаторно-курортного лікування постраждалих громадян здійснюється відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі Порядок), в межах бюджетних призначень за бюджетною програмою КПКВК 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.