Особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

03 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови адміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (питання затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Пашківської та Гружчанської сільських рад,

Останнє оновлення на Середа, 03 січня 2018, 14:44 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 26.12.2017 по 29.12.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 26.12.2017 по 29.12.2017 виконано 16 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 14, соціально-правового характеру – 2. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 10 громадян. Працівникам 6 установ надано консультації з питань складання номенклатури справ. Складені та надіслані Макарівській районній організації Профспілки працівників освіти і науки України, Наливайківській та Гавронщинській сільським радам чергові нагадування про порушення Графіків передавання документів установ та організацій на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатури справ на 2018 рік Андріївської, Вільнянської, Забуянської, Комарівської, Королівської, Липівської, Мар’янівської, Мостищанської, Небелицької, Новосілківської, Фасівської, Червонослобідської, Чорногородської та Ясногородської сільських рад.

 

"Рекомендований платіж" за газ не є обов'язковим до сплати

e-mail Друк PDF

«Рекомендований платіж», який зазначений деякими постачальниками газу в платіжних документах на оплату за послуги з газопостачання (із зазначенням строку здійснення такого платежу) не є обов’язковим та може нести виключно рекомендаційний характер. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
В НКРЕКП зазначають, що в особистих кабінетах в мережі Інтернет вказаний «рекомендований платіж» не може бути відображено як заборгованість побутового споживача за спожитий природний газ (від’ємне значення поточного балансу споживача).

Детальніше...
 

Шановна громадо Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Вітаю Вас з наступаючим Новим 2018 роком!
В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.
Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших Ваших мрій.
І хай збудеться все задумане, а 2018 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.
Успіхів Вам і удачі, щастя і благополуччя!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 21.12.2017р. по 28.12.2017р.

e-mail Друк PDF

1.  За  даними  пологового  відділення  Макарівської  ЦРЛ в період з
21 грудня  по 28 грудня 2017 року народилось :
-  1 дівчинка.
Колектив лікарні вітає новонароджену та її батьків і бажає їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 

Уряд запускає медичну реформу та розширює програму «Доступні ліки»

e-mail Друк PDF

Уряд ухвалив ключові документи для запуску реформи системи охорони здоров’я, яка стартує з первинної ланки,  та розширив перелік «доступних ліків».
З 1 квітня 2018 року розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно буде обрати свого лікаря (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. До цього часу підписання Декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання. Його послуги (консультації, направлення, довідки, профілактичні огляди, основні аналізи) для громадян будуть безкоштовними. Сімейний лікар може працювати як у медичному закладі, так і мати власну практику.

Детальніше...
 

НАРАДА з підведення підсумків діяльності департаменту агропромислового розвитку

e-mail Друк PDF

26 грудня начальник відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації  Олександр Нечай  взяв участь у нараді з підведення підсумків діяльності  департаменту агропромислового  розвитку Київської облдержадміністрації, яка відбулася на базі Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства НААН України» смт Глеваха Васильківського району.
Захід зібрав всіх керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань АПК, представників бізнесу та соціальних партнерів, яких департамент залучав до заходів з метою розвитку агропромислового комплексу області.
Коротко  про роботу та аграрії області поінформував директор департаменту Сергій Шупик: «В цілому цей рік можна вважати успішним. Не зважаючи на несприятливі погодні умови на початку року, аграрії області досягли достойних для області врожаїв. Фінансово ми також маємо кращі показники, ніж у 2016 році, перш за все тому, що у програмах державної підтримки прийняли участь малі та середні підприємства.    Зокрема, компенсацію кредитних ставок отримали 38 підприємств,  що на третину більше, ніж в попередньому році»

 

Публічне обговорення щодо наміру ТОВ «СЛОВ’ЯНИ» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

e-mail Друк PDF

21 грудня у приміщенні Борівської сільської ради відбулося публічне обговорення щодо наміру ТОВ «СЛОВ’ЯНИ» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що знаходяться в селах Лисиця та Садки-Строївка. Головував на них завідувач сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Наталія Бурнашева. У публічних обговореннях взяли участь 4 особи, що становить 3,5 відсотки від загальної чисельності жителів сіл.
Заслухавши доповідь генерального директора ТОВ «СЛОВ’ЯНИ» В’ячеслава Коцана, обговорення продовжилося у формі запитань та відповідей.
Після проведення дискусії та отримання відповідей на поставлені питання, за результатами публічного обговорення прийнято рішення про погодження видачі Дозволу на викиди ТОВ «СЛОВ’ЯНИ», що зазначено у Протоколі публічного обговорення.

...Протокол обговорення

Останнє оновлення на Середа, 27 грудня 2017, 17:02
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.