Глава Уряду представив основні результати роботи Уряду України за три роки

e-mail Друк PDF

Основні результати роботи Уряду України за три роки з моменту призначення стали однією з головних тем засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 17 квітня. Цифри, напрямки реформ і тенденції представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Звертаючись до міністрів, учасників засідання та представників преси він наголосив, що три роки тому визначив головним пріоритетом своєї роботи зупинку економічного падіння, відновлення економіки та капітальний ремонт країни, який дозволив би вирішувати накопичені десятиліттями проблеми, а відтак позбавлятися бар’єрів на шляху запровадження нової якості життя.
«Нашим пріоритетом було і є те, аби Україна стала сильною, економічно розвинутою країною, де кожен – і дитина, і людина похилого віку – відчували б себе комфортно і безпечно, – сказав Володимир Гройсман. – Я хочу подякувати своїй команді, Парламенту, Президенту за те, що ми разом долали виклики, які перед нами стояли. Ми почали багато змін».

Детальніше з основними результатами роботи Уряду України за три роки можна ознайомитись тут (https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-predstaviv-osnovni-rezultati-roboti-uryadu-ukrayini-za-tri-roki).

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2019, 13:33
 

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

e-mail Друк PDF

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.
Як пояснив С.Савчук, завдяки ефективному законодавству за останні 5 років у відновлювану електроенергетику інвестовано близько 2 млрд євро.
«Так, на сьогодні в Україні вже працює понад 3000 МВт потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. З них понад 2200 МВт (71%) – це сонячні електростанції, - повідомив С.Савчук. - Тільки за I квартал 2019 р. введено в експлуатацію понад 860 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, більшість з яких – це майже 700 МВт СЕС».

Детальніше...
 

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

e-mail Друк PDF

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.
Зокрема, за тиждень видано:
- близько 70 млн грн – на утеплення приватних будинків;
- 30 млн грн – для ОСББ;

Детальніше...
 

Шановні пожежники району!

e-mail Друк PDF

Вітаю Вас із професійним святом – Днем пожежної охорони.
Ви обрали одну з найскладніших професій, яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.
Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує, за що і здобули повагу та шану наших краян.
Особлива вдячність ветеранам, всім тим, хто присвятив своє життя справі боротьби з вогнем і передає свій багатий досвід, традиції нинішньому поколінню вогнеборців.
Бажаю усім життєвої енергії, витримки і мужності.
Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається Вам здоров’ям, щастям та добром.

Голова Макарівської районної державної адміністрації Тетяна Семенова

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2019, 14:15
 

Відбувся огляд гідротехнічної споруди РШ 16

e-mail Друк PDF

Минулого тижня під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової відбулася нарада з керівниками агропромислових підприємств та головами сільських, селищних рад району. Під час наради розглядалося питання впливу меліоративних систем на регулювання водного режиму в масивах земель, що використовуються сільськогосподарськими підприємствами району, з якого доповів начальник Макарівської дільниці Ірпінського міжрайонного управління водного господарства М.Саржинський. За результатами опрацювання зазначеного питання  доповідачу було рекомендовано здійснити об'єктивний аналіз технічного стану шлюзів на міжгоспоадрських каналах систем двох річок Ірпінь та Здвиж, а саме в адміністративних межах населених пунктів В.Карашин, Новосілки, Рожів, Юрів та надати відповідні результати обстежень до відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації.
Відповідно до доручення, 16 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова разом з начальником Макарівської дільниці Ірпінського міжрайонного управління водного господарства М.Саржинським, Рожівським сільським головою М.Чапіком та іншими оглянули гідротехніну споруду РШ 16 на наявність пошкоджень. Під час огляду було виявлено, що вмонтована механічна частина підйому шлюзу споруди відсутня, утримуючі троси шлюзу не пошкоджені, споруда побілена та здійснений благоустрій навколишньої території.
Довідково: Загальні площі меліорованих земель району складає 17 тис. га меліорованих земель, з них осушення 14672,2 га.
Система р. Ірпінь нараховує 1321,1 га. Довжина річки в межах Макарівського району становить 35,4 км, яка регулюється чотирма русловими шлюзами, загальна довжина міжгосподарських каналів становить 51,97 км, внутрішньо господарських — 21,06 км.
Система р. Здвиж нараховує 1006,2 га. Довжина річки в межах Макарівського району становить 30,3 км, яка регулюється 5-ма русловими шлюзами. Довжина міжгосподарських каналів 16,6 км, внутрішньо господарських каналів — 34,28 км.
Остання інвентаризація меліоративних земель в Макарівському району проводилася в 2009 році.

 

Відбулися обласні майстер-класи для вчителів української мови та літератури

e-mail Друк PDF

Минулого тижня на базі Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» за сприяння районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації (О.В.Матейчук, завідувач РМК; Т.М.Дзюба, методист РМК) відбулися обласні майстер-класи для вчителів української мови та літератури А.В.Баєвої, учителя української мови та літератури комунальної установи Сумської гімназії №1 м.Суми, учителя-методиста, учасника Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» з теми «Мотивуй! Надихай! Створюй!

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 15:23 Детальніше...
 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

16 квітня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Макарівської райдержадміністрації. Засідання провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінскькою, начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Ахановою.
У ході наради були розглянуті заяви щодо доцільності / недоцільності позбавлення батьківських прав, дарування земельних ділянок і будинків, поділ будинків, де проживають малолітні діти, встановлення графіку спілкування батьків з малолітніми дітьми тощо.
За результатами розгляду вказаних вище питань члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Дайджест новин Уряду 16.04.2019

e-mail Друк PDF

Глава Уряду словацьким ЗМІ: Україна знаходиться на передовій боротьби за демократію

Україна і Словаччина готові наростити взаємний товарообіг до 1,5 млрд дол. та зберегти статус основних-країн транзитерів газу в Європу, – зустріч глав урядів

Лілія Гриневич: Співпраця з соціально відповідальним бізнесом необхідна для покращення умов навчання дітей при лікарнях, місцева влада має над цим працювати

Україна і Словаччина готові наростити взаємний товарообіг до 1,5 млрд дол. та зберегти статус основних-країн транзитерів газу в Європу, – зустріч глав урядів

Спрощення у будівництві: зареєструвати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації можна буде он-лайн за 1 день

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко на Буковині зустрівся з головами ОТГ регіону

Україна та Китай зацікавлені у співпраці в галузі атомної енергетики

Запрацював перший в Україні Банк грудного молока

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

Україна підтвердила свій статус країни, вільної від ящуру без вакцинації

Напередодні другого туру виборів Президента України рятувальники перевіряють безпечність виборчих дільниць

Українська військова делегація у ФРН бере участь семінарі з питань оборонного огляду

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 14:09
 

Зустріч з відомим філологом

e-mail Друк PDF

У кіноконцертному залі «Ольвія» (смт Макарів) відбувся майстер-клас Олександра Авраменка, доцента Київського університету ім. Б.Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», відомого теле- та радіоведучого, автора підручників та посібників з української мови та літератури. Олександр Миколайович очолює творчу групу з розробки програм до ЗНО, є упорядником посібників для проведення ДПА з української мови у школах, найпомітніший дослідник та популяризатор української мови, веде мовну рубрику «Експрес-урок» на каналі «1+1».
Надзвичайно корисний, цікавий, пізнавальний захід пройшов за сприяння О.Матейчук, завідувача РМК та Т.Дзюби, методиста РМК  районного відділу освіти, фізичної культура та спорту Макарівської районної державної адміністрації .
Олександр Миколайович не лише професіонал своєї справи, а й талановитий філолог, який відчуває потреби сучасних учителів та школярів. Він наголосив на найважливіших темах з української мови та літератури для успішного складання ЗНО.
Вдала порада О.Авраменка – це впевнені кроки учнів до омріяного результату.
Від проведеного майстер-класу присутні отримали масу задоволення. Ерудиція і кругозір Майстра Слова – унікальні, а допомога у вивченні рідної мови – безцінна.
На завершення зустрічі Олександр Миколайович додав: «Не бійтеся помилятися. Не бійтеся щось зробити не так і відрізнятися від інших. Будьте впевненими в собі, щоб бути щасливими. Хочете стати самодостатніми й успішними людьми – працюйте!»

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 15:26
 

Педагогічна рада працівників системи освіти Київщини «Нова українська школа – територія успіху ОК»

e-mail Друк PDF

16-17 травня 2019 року відбудеться педагогічна  рада працівників системи освіти Київщини  «Нова українська школа – територія успіху».
До участі в засіданні педагогічної ради запрошено голову Київської обласної державної адміністрації О. Терещука.
На засіданні розглядатиметься стан реалізації першочергових дій з упровадження концептуальних засад нової української школи, визначених у хартії міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: Освіта. Наука. Влада», та Регіональної стратегії дій з охорони дитинства на 2019 рік, розробленої до Року дитини в Київській області.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 14:31 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.