Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 21.11.2014 по 28.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 21.11.2014 по 28.11.2014 народилося 1 немовля з яких 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Засідання колегії

e-mail Друк PDF

27 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання колегії райдержадміністрації з розгляду питань стану погашення заборгованості виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях району, ходу виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району Київської області за 9 місяців 2014 року, підсумків літнього відпочинку дітей Макарівського району у 2014 році,  стану   детінізації зайнятості та залучення до сплати єдиного соціального внеску підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території району.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 09:41 Детальніше...
 

Відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів

e-mail Друк PDF

26 листопада на базі Макарівського центру розвитку дитини «Пролісок» відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів логопедичних пунктів та дошкільних навчальних закладів, вчителів-логопедів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів «Використання кінезіологічних технологій для розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Останнє оновлення на Четвер, 27 листопада 2014, 16:51 Детальніше...
 

Тимчасово виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

26 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (спірне землекористування земельною ділянкою в с. Комарівка, винесення земельної ділянки в натуру на місцевості в межах с. Копилів, приватизації земельних часток (паїв)) в адміністративних межах Пашківської сільської ради), житлові питання (надання житлового приміщення).

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:57
 

Народознавче музичне свято «Гарбузові іменини»

e-mail Друк PDF

25 листопада у святковому та затишному актовому залі Маковищанського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району учні, батьки та вчителі відсвяткували Гарбузові іменини.
Як ведеться в Україні, на іменинах співали учасники опери "Ходить Гарбуз по городу", танцював хореографічний ансамбль "Феєрія" та, звичайно, пригощалися стравами з гарбуза, які з любов'ю приготували батьки учнів та вчителі навчально-виховного об’єднання.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:55 Детальніше...
 

Проведено семінар-практикум для заступників директорів шкіл Макарівщини

e-mail Друк PDF

25 листопада на базі Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл Макарівського району з навчально-виховної роботи з теми: «Науково-методичне забезпечення освітніх округів».
Семінар відкрила начальник відділу освіти райдержадміністрації Савченко В.М. Завідуюча районним методичним кабінетом Матейчук О.В. висвітила мету та завдання заходу.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:53 Детальніше...
 

Звіт заступника голови Київської облдержадміністрації, керівника Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитра Христюка за період з 15 по 25 листопада

e-mail Друк PDF

Дорогі друзі!

Приємно зазначити, що завдяки спільним зусиллям Обласного, районних та міських штабів допомоги, за підтримки благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадської організації «Надійний тил», волонтерів, небайдужих мешканців області, робота зі збору та надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, військовослужбовцям, які проходять підготовку у військових частинах області, проводиться постійно.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:17 Детальніше...
 

Направлено гуманітарну допомогу військовим

e-mail Друк PDF

Вихідними голова громадської організації “Майдан Макарівщини” Тетяна Кривенко спільно зі своїм заступником Галиною Богаченко сформували гуманітарний вантаж, який був зібраний громадою Забуянської сільської ради  та учнями Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, і особисто супроводжуючи, доставили його до військової частини с. Старе Бориспільського району, де також перебуває на навчанні доброволець з с. Червона Слобода Сергій Клементьєв.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 09:03 Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшла щотижнева апаратна нарада

e-mail Друк PDF

24 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо визначення проблем та напрямків діяльності, зокрема: епідеміологічної ситуації в районі та роботи санітарно-епідеміологічної служби з суб'єктами підприємницької діяльності, проведення профілактичної роботи з метою уникнення захворюваності свиней в господарствах району на африканську чуму, надання субсидій та відшкодувань за комунальні послуги споживачам, виплата соціальної допомоги громадянам,

Останнє оновлення на Вівторок, 25 листопада 2014, 14:26 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.