На засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалося питання недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району

e-mail Друк PDF

Нещодавно пройшло засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району. Засідання провів тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Павла Кунакова, членів комісії та запрошених.

Детальніше...
 

22 листопада — День пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.
В передостанню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.
Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

Тимчасово виконуючий обов'язки голови
Макарівської райдержадміністрації                                           Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:39
 

До Дня пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

«Голодомор є класичним прикладом радянського геноциду, найдовшого й наймасштабнішого експерименту з русифікації, а саме — винищення української нації» - такими словами охарактеризував події 1932-1934 років на Україні американський та польський юрист, автор терміну «геноцид» Рафаель Лемкін.
Голодомор 1932-1933 років був найстрашнішим і найжахливішим в порівнянні з післявоєнними роками по завершенню Першої та Другої світових війн. Понад 4-ри мільйони людей пішло в небуття.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:55 Детальніше...
 

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи України

e-mail Друк PDF

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 13 листопада за № 872 Президент України підписав Указ “Про День Гідності та Свободи України”, за яким 21 листопада щорічно в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:55 Детальніше...
 

Всесвітній день дитини в закладах освіти Макарівщини

e-mail Друк PDF

20 листопада в усьому світі відзначається Всесвітній день дитини (Universal Children’s Day). Це свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН у 1954 році як день світового братерства і взаємопорозуміння дітей і присвячений діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей у всьому світі. 
Цього ж дня у навчальних закладах Макарівського району проведено заходи з нагоди його відзначення. Зокрема, на базі Макарівського НВК «загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» відбулася  відкрита  виховна  година  під назвою «Про право з гумором», де  діти у цікавій та доступній формі ознайомилися зі своїми правами та обов’язками.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:54 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися п’ять осіб.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 14.11.2014 по 21.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 14.11.2014 по 21.11.2014 народилося 7 немовлят з яких 3 хлопчики і 4 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

„МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ”

e-mail Друк PDF

Спільний  Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН),  передбачаючи пріоритетні напрямки – енергозбереження, охорону здоров’я, водопостачання і енергоефективність, набуває все більшої популярності в Україні.
Таку назву має проект, що сприяє сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні. Даний проект мобілізує місцеву владу та громади для планування і виконання спільних проектів, спрямованих на покращення умов життя людей, котрі проживають в сільських та міських місцевостях.

Детальніше...
 

Година пам'яті «Доки пам'ятаємо - живемо»

e-mail Друк PDF

Напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів, 20 листопада у Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшла година пам'яті “Доки живемо — пам'ятаємо”, яку провела директор закладу Лариса Коваль для учнів 10-А класу Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”. Під час заходу учні ознайомилися з художньою літературою та дослідницькими доробками, як місцевого значення, так і загальноукраїнського, зокрема: “Сльоза пекучої пам'яті. Свідчення очевидців Голодомору 1932-1933 років на Київщині”, “Національна книга пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Київська область”, “Україна пам'ятає. Голодомор 1932-1933 років — геноцид українського народу”, “Голодомор 1932-1933 років. Макарівщина пам'ятає”, “Голодомор — спогади однієї родини”, і мали можливість переглянути електронну добірку про Меморіал пам'яті “Свіча”, встановлений в “Парку Слави” м. Київ.
Також директор районної бібліотеки для дітей розповіла свідчення своїх рідних про події тих страшних років, як українці потерпали від голоду, який був штучно створений радянською владою.

 

Заняття школи резерву керівних кадрів

e-mail Друк PDF

19 листопада методист районного методичного кабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Корабельська О.П. на базі Макарівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» провела заняття школи резерву керівних кадрів на тему: «Атестація педкадрів: основні завдання, форми і методи роботи», у якому взяло участь 8 педагогів району.
У ході заходу присутні мали можливість ознайомитися з нормативно-правовим супроводом атестації керівних кадрів та педагогічних працівників; відпрацювати створення наказів щодо проведення атестації педагогів освітніх закладів. Окрім того, зі слухачами школи резерву керівних кадрів власним досвідом роботи щодо планування та організації атестації педпрацівників  поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” Ковалінська О.А.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.