В райдержадміністрації відбувся прийом громадян

e-mail Друк PDF

08 жовтня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела прийом громадян з розгляду питань аграрної політики та земельних відносин (затвердження технічних документацій щодо приватизації земельних часток (паїв), надання дозволів на приватизацію земельних часток (паїв)), комунального господарства (зрізання аварійного дерева), соціального захисту (реєстрації переселенців із східних регіонів країни).

Останнє оновлення на Середа, 08 жовтня 2014, 14:31
 

Робочі наради

e-mail Друк PDF

07 жовтня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока провела робочі наради щодо розгляду питань організації пасажирських перевезень до залізничної станції смт Клавдієво, організація харчування в навчальних закладах району, ходу призову на строкову військову службу та вирішення проблемних питань військовослужбовців і мобілізованих з району, за участю начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, Бишівського та Плахтянського сільських голів О.Мірошкіна і С.Романця, начальника районної відділення ДАІ ГУ МВС України в Київській області В.Марченка та інші.

Останнє оновлення на Середа, 08 жовтня 2014, 14:25
 

В приміщенні райдержадміністрації пройшла розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

06 жовтня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо умов обмеження електропостачання по Макарівському району в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, проведення семінару-навчання з членами окружних та дільничних виборчих комісій, формування ДВК, підготовки та передачі попереднього списку виборців та іменних запрошень, проведення уточнення персональних даних, надання населенню житлових субсидій та компенсації на житлово-комунальні послуги та виконання зведеного бюджету Макарівського району.

Детальніше...
 

Громада смт Макарів відзначила День селища

e-mail Друк PDF

03 жовтня пройшли святкові заходи з нагоди Дня селища Макарів. У ході заходів учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” та Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” взяли участь у “Лідер-квесті”, який провели члени Макарівської організації самоврядування дітей та молоді “Лідерська нація” Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала. В заході були представлені 5 станцій: співоча, танцювальна, Макарів минулого, сьогодення та майбутнього, де учасники створили проект “Макарів майбутнього”, карта побажань та “Козацькому роду нема переводу”, де команди вчилися складати палатку, визволяти заручників та надавати першу медичну допомогу. Всім учасникам були подаровані солодощі від Макарівської селищної ради. До заходу також долучився кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 91 Богдан Хмельницький, який теж передав квестівцям солодощі.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 жовтня 2014, 10:41 Детальніше...
 

Призначення та виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

e-mail Друк PDF

З метою захисту найвразливіших верств населення, а саме осіб похилого віку, інвалідів та осіб, які потребують постійного стороннього догляду, продовжує діяти програма уряду щодо виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 428 внесено зміни до постанови КМУ від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».
Відповідно до вище зазначеної постанови компенсація призначається непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі - компенсація).

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території. Продовжується робота по збору овочів на зиму. Зібрано та завезено картоплі - 1500 кг, моркви 250 кг, буряка – 150 кг, капусти 70 кг, цибулі -20 кг, гарбуза – 20 кг.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 26.09.2014 по 03.10.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 26.09.2014 по 03.10.2014 народилося 3 немовлят з них 1 хлопчик та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Детальніше...
 

Педагоги Макарівщини приймали вітання з наступаючим професійним святом

e-mail Друк PDF

Чудова пора, коли пожовклий лист спадає, кружляючи зі спраглих від обмалю вологи гілок, встеляє ґрунтові та викладені асфальтом доріжки. Коли промені сонця вже змінили кут свого освітлення, але ще мають терпке тепло літньої пори, а вранішнє повітря дихає жалючою памороззю, тоді першої жовтневої неділі майже кожна українська родина відзначає свято Дня вчителя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 жовтня 2014, 10:49 Детальніше...
 

Заходи з нагоди Дня людей похилого віку

e-mail Друк PDF

Щороку, у перший жовтневий день, в Україні віддається шана людям похилого віку, людям, які потребують соціальної підтримки і допомоги, а частіше просто чуйного ставлення та доброго слова. Тому,  01 жовтня у зв'язку з відзначенням Дня людей похилого віку у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян с. Грузьке Макарівського району пройшла зустріч голови Макарівської районної ради О.Шутуна та директора районного територіального центру соціального обслуговування О.Доценко з громадянами, які постійно проживають в даному закладі. Під час зустрічі учні Гружчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів привітали ветеранів і пенсіонерів, а також зі своїм музичним виступом завітали учасники народного аматорського фольклорного колективу „Живиця”.
До свята громадянам, які проживають у закладі, були роздані продуктові набори та приготовлений святковий обід, а найкращим працівникам стаціонарного відділення О.Шутун вручив грамоти за самовіддану працю, витримку та незгасний оптимізм, які потрібні понад усе, у такій нелегкій сфері роботи.

Останнє оновлення на Четвер, 02 жовтня 2014, 11:12
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

01 жовтня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела прийом громадян, де було розглянуто наступні питання: комунального господарства (підтоплення квартири в смт Макарів), аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельної частки (паю) в адміністративних межах Пашківської, Мотижинської сільських рад), виконання рішення Макарівського районного суду щодо скасування розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації (СТ “Джерело”).

Останнє оновлення на Четвер, 02 жовтня 2014, 11:00
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.