Конференція педагогічних працівників

e-mail Друк PDF

Минулого тижня в Макарівському районному Будинку культури пройшла конференція педагогічних працівників, за участю голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого, голови Макарівської районної ради О.Шутуна та депутата Київської обласної ради, начальника департаменту економіки та торгівлі Київської облдержадміністрації В.Горбика. Основним питанням, яке було висвітлене начальником відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко - це підсумки роботи освітньої галузі району у 2013-2014 навчальному році та перспективи на цьогоріччя. Також у ході конференції пройшла виставка робіт вихованців Макарівського районного Центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала і благодійна ярмарка з продажу різноманітних речей, в основному витвори художнього мистецтва, що були надані жителями району, для продажу, з метою збору коштів для допомоги 72-й бригаді, в якій несуть службу військовослужбовці з Макарівщини.

Останнє оновлення на Середа, 03 вересня 2014, 15:47
 

Громада Макарівщини підтримує своїх військових

e-mail Друк PDF

В останні серпневі дні за активної роботи членів ВО ГО “Майдан Макарівщини”, зокрема: Тетяни Кривенко, Галини Богаченко, Олени Гайдамаченко, Аделі Руденко, Юлії Окушко та  Анатолія  Богаченка був здійснений збір продуктів харчування, ліків та необхідних речей для військовослужбовців, які проходять службу у військовій частині Бориспільського району. Цього разу на допомогу активістам прийшли депутат Макарівської селищної ради Михайленко Жанна з чоловіком Петром, Андріївська селищна рада, жителі села Небилиця та працівники Макарівського РЕМ.
Доставили вантаж голова ВО ГО “Майдан Макарівщини” Тетяна Кривенко спільно зі своїм заступником Галиною Богаченко та підприємцем Сергієм Гайдамаченко. Військові та командир частини дуже вдячні такій підтримці громадської організації, адже наступного дня ця гуманітарна допомога відбула разом із військовими до зони АТО.
У свою чергу члени ВО ГО “Майдан Макарівщини” дуже вдячні всім небайдужим громадянам та  звертають увагу всіх жителів Макарівської громади  на надання посильної допомоги нашим військовим, адже вони відстовують цілісність України.
Контактні телефони керівництва організації: Тетяна Кривенко: 096-765-10-84, Галина Богаченко: 095-31-000-63, Олена Гайдамаченко: 067-407-40-64.

Слава Україні! Героям слава!

Останнє оновлення на Середа, 03 вересня 2014, 15:45
 

Перше вересня у “Промені надії”

e-mail Друк PDF

Ось і промайнуло тепле літо і прийшла осінь, а з нею Свято Знань – День 1 – го вересня.
13 вихованців Центру «Промінь надії» в цьому навчальному році переступили поріг школи, а двоє стали студентами навчальних закладів.
Ще зранку приміщення Центру наповнилось дитячим щебетом, посмішками, білими бантами, різноколірними букетами і радісними відчуттями, адже попереду нова сторінка життя, цікава, барвиста і повна нових знань.
В душі відчуваються радісні і святкові почуття, діти переступають поріг школи вперше в новому навчальному році, а от двоє першачків  — перший раз у своєму житті. Перший дзвінок, нові туфлі, нова форма, нові портфелі...Нове все!
Не менш важливим він буде для  пʼяти вихованців - девʼятикласників, які менш ніж через рік стануть абітурієнтами і яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
З Днем Знань, друзі!  Нехай він принесе Вам удачу! І в добру путь всім тим, хто йде в перший раз у перший клас!

 

Святкові лінійки пройшли в навчальних закладах

e-mail Друк PDF

01 вересня в навчальних закладах Макарівського району пройшли святкові лінійки з нагоди Дня знань. Вперше цього дня на подвір’я шкіл ступили 508 дітей, а навчання у 10-х класах продовжили 195 учень, загалом новий навчальний рік розпочався для 3978 учнів. Святкові заходи не обійшлися й без гостей, зокрема голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого, начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, представника народного депутата України Р.Сольвара О.Шабаш та керуючого ТОВ “Агрофірма “Київська” (с. Маковище Макарівського району) П.Мартинюком, які відвідали Мар'янівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 вересня 2014, 15:55 Детальніше...
 

Науково-практична конференція “Природа гармонійного розвитку людини та рослинно-тваринного світу”

e-mail Друк PDF

30 серпня за сприяння фермерського господарства “Фортуна”, що розтfшоване в с. Лубське Макарівського району пройшла науково-практична конференція в рамках Всеукраїнського науково-соціального проекту «Природа гармонійного розвитку людини та рослинно-тваринного світу». У ході заходу були проведені змагання (забіги) на конях, козацькі розваги, катання на поні та конях для всіх бажаючих, відвідування приватного зоопарку та концерт за участю чоловічого гурту “Козацькі джерела”, народного хореографічного колективу “Ясочка” та колективу “Родина” Макарівського районного Будинку культури.

 

Шановні учні, вчителі та батьки!

e-mail Друк PDF

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року – Днем знань. Школа – це той храм знань, який виховує в учнях повагу до людської гідності, толерантність і любов до ближнього, справедливість і солідарність – тобто ті цінності, на яких стоїть наша європейська цивілізація.
Свято першого дзвоника – урочиста подія для першокласників, яка запам’ятається на все життя. Ви вперше сядете за шкільні парти та увійде до шкільної родини. Перед вами відкриваються широкі життєві дороги і великі можливості. Бажаю вам успіхів у їх опануванні! Нехай здійсняться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими й вихованими!
Шановні старшокласники! Попереду у вас – складання державної підсумкової атестації та вибір майбутньої професії. Сміливо досягайте вершин наук, впевнено долайте труднощі, творчо ставтеся  до справи і досягайте бажаного на своєму життєвому шляху!
Щира вдячність вам, дорогі вчителі, за самовіддану працю. Саме ви, доносячи до молодого покоління слово мудрості, формуєте майбутнє Української держави.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу. Нехай вчителі сповна відчують результати своєї праці, а батьки – гордість за своїх дітей!
Всім натхнення, гарного настрою та миру в душах, серцях і в нашій неньці Україні!

Голова Макарівської
райдержадміністрації
Микола Швидкий

Останнє оновлення на Понеділок, 01 вересня 2014, 14:17
 

ПРАВОВА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської облдержадміністрації, керівник обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк дає відповіді на поширені юридичні питання, проблематика яких стосується військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року.

Як проходить процес  встановлення статусу учасника бойових дій військовослужбовцям Збройних Сил України, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції?

Останнє оновлення на Понеділок, 01 вересня 2014, 14:04 Детальніше...
 

Дорогі учні та студенти Київщини!

e-mail Друк PDF

Вітаю Вас зі святом 1-го вересня, Днем знань!

Свято 1-го вересня – це початок нової сторінки у житті учня та студента,це – новий етап для кожного навчального закладу,кожної школи, ВУЗу. До навчального року з хвилюванням готуються усі: від найменших першокласників, які сьогодні вперше переступають поріг школи, - до студентів,які опановують майбутню професію.
Також це свято для усіх вчителів, викладачів, працівників освіти.Адже Ваша благородна праця– не лише давати дітям знання з того чи іншого предмету, а й формувати їхню національну свідомість та гідність, виховувати патріотів, вчити любити та поважати свої традиції та історію.
Та сьогодні свято ми відзначаємо в складний період для України.Переконаний, що часи випробовувань  стануть періодом ствердження української держави, етапом її переродження в нову, демократичну, європейську країну. Вірю, що вже скоро запанують мир та спокій на нашій землі. І перед тими, хто сьогодні переступає поріг школи, інституту, академії, відкриються нові горизонти, перспективні можливості та стабільне майбутнє.
Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій.Впевнено підкоряйте найскладніші вершини знань і завжди пам’ятайте, що ви – Українці.

З повагою
голова Київської обласної
державної адміністрації                                                 Володимир ШАНДРА

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 серпня 2014, 14:59
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 22.08.2014 по 29.08.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 22.08.2014 по 29.08.2014 народилося 6 немовлят з них 3 хлопчиків та 3 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.