“Козацьким джерелам” - 5 років

e-mail Друк PDF

17 жовтня в концертному залі Макарівського районного Будинку культури пройшов концерт, присвячений 5-річчю творчої діяльності народного чоловічого гурту “Козацькі джерела”, який за такий короткий термін став відомим не лише на теренах району, а й далеко за його межами в Польщі і Болгарії. Ювілярів прийшли привітати начальник сектору культури, національностей та релігій райдержадміністрації Л.Факторович, секретар Макарівської селищної ради Н.Островська, яка передала вітання та грамоту від Макарівського селищного голови О.Іващенка.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 жовтня 2014, 15:03 Детальніше...
 

Профорієнтаційний захід

e-mail Друк PDF

16 жовтня в кіноконцертному залі “Ольвія” (смт Макарів) за сприяння Макарівського районного центру зайнятості пройшов профорієнтаційний захід для учнів старших класів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” та Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія”, де були представлені вищі навчальні заклади Київщини, з метою ознайомлення учнівської молоді з можливістю навчання в даних закладах відповідно до спеціальностей, за якими в них проводиться навчання.

 

Засідання сесії Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

17 жовтня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації пройшло позачергове засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання Київської області щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року, внесення змін до рішення сесії Макарівської районної ради від 23.01.2014 № 785-27-VІ «Про районний бюджет Макарівського району на 2014 рік», а також затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва або особистого селянського господарства громадянами тощо.

 

17 жовтня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності

e-mail Друк PDF

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 17 жовтня як Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності.
Незважаючи на значний прогрес, досягнутий людством у підвищенні добробуту, бідність і в XXI столітті залишається глобальною проблемою.
Із 6 мільярдів людей, які населяють планету, 2,8 із них (47 %) живуть менше, ніж на 2 долари США в день, а більше 1,2 млрд (20 %) – менше, ніж на 1 долар в день. Приблизно 800 мільйонів осіб (14 % населення миру) не отримують необхідного мінімального рівня харчування і майже півмільярда (третина з них – діти) хронічно недоїдають.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 10.10.2014 по 17.10.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 10.10.2014 по 17.10.2014 народилося 3 немовлят з них 1 хлопчикик та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території. Завершена робота по збору овочів на зиму. Заготовлено 100% до потреби.

Детальніше...
 

Фестиваль “Жива душа народна, жива, неподоланна”

e-mail Друк PDF

14 жовтня за ініціативи відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації, громадських організацій «Народна самооборона Макарівщини», «Майдан Макарівщини», Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала (далі - ЦТДЮ) у Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» відбувся дитячий національно-патріотичний фестиваль «Жива душа народна, жива, неподоланна».
У програмі фестиваля було заплановано провести роботу виставок декоративно-вжиткового мистецтва гуртків ЦТДЮ ім.Д.Туптала та шкіл району; майстер-класи досвідчених педагогів з народних промислів для дітей; експозиції шкільних музеїв української народної творчості; а також концертну програма.

Останнє оновлення на Четвер, 16 жовтня 2014, 11:33 Детальніше...
 

Учні Макарівщини – воїнам АТО

e-mail Друк PDF

14 жовтня учні Маковищанського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» разом із педагогами навчального закладу зібрали посилку для воїнів, що служать на Сході України. Школярі дуже переймаються долею військовослужбовців, серед яких є і випускник Маковищанського НВО Фалеєв Ілля. Хлопець уже четвертий місяць перебуває в зоні АТО в передмісті Луганська. Кожного дня їх позиції обстрілюють із мінометів і «Градів», щодня наші воїни ризикують своїм життям. Учні, батьки та вчителі навчально-виховного об’єднання, прагнучи внести свій маленький вклад в якнайшвидше закінчення воєнних дій в Україні, зібрали посилку для Іллюші та його побратимів, щоб полегшити їх важкі воєнні будні. Серед зібраного:  светри, теплі  вовняні носки, консерви, солодощі, противірусні та протигрипозні препарати, поповнення мобільного рахунку для різних операторів зв'язку,  а також малюнки дітей про мир та Україну. Але найперше і найголовніше – листи учнів до Іллі та його товаришів із побажанням швидкого повернення додому живими та здоровими. До цих побажань приєдналися усі вчителі навчально-виховного об’єднання.

Останнє оновлення на Середа, 15 жовтня 2014, 14:43
 

Засідання постійних комісій Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

Символи

15 жовтня відбулися засідання постійно діючих комісій Макарівської районної ради VІ скликання Київської області з питань комунальної власності і приватизації, розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та регуляторної політики, агропромислового комплексу та земельних відносин, бюджету та фінансів, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів. У ході роботи комісій були розглянуті листи окремих установ і організацій щодо виділення коштів, зокрема відділу освіти Макарівської райдержадміністрації на повірку лічильників та коректорів газу для вчасного початку опалювального сезону в навчальних закладах, харчування учнів, а також редакції районної газети “Макарівські вісті” на друк періодичного видання. Окрім вказаного був заслуханий звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року та опрацьоване питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва або особистого селянського господарства громадянами тощо.
Вищезазначені питання погоджені членами постійно діючих комісій та винесені на затвердження засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання, яке відбудеться 17 жовтня 2014 року.

Останнє оновлення на Середа, 15 жовтня 2014, 14:26
 

Підготовка до позачергових виборів до Верховної Ради України

e-mail Друк PDF

14 жовтня начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації О.Біленчук провела зустріч з членами дільничних виборчих комісій Макарівського району з метою передачі попередніх списків виборців для їхнього уточнення.

Останнє оновлення на Середа, 15 жовтня 2014, 14:18
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.