Новини Макарівської ЦРЛ в період 15.08.2014 по 22.08.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 15.08.2014 по 22.08.2014 народилося 9 немовлят з них 7 хлопчиків та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с. Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території, заготовляють овочі на зимовий період (соління, заморожування).

Детальніше...
 

Державний архів Київської області інформує про відкриття виставки

e-mail Друк PDF

День Незалежності України – це надзвичайна подія в історії українського народу. Це свято, яке живе у серці кожного українця – патріота своєї держави, передає почуття гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, вибудувала свою незалежну державу.
Ідея всеукраїнської єдності ніколи не полишала наш народ – упродовж багатьох століть наша держава очікувала на своє визнання, тому витоки незалежності беруть свій початок ще за часів Київської Русі і Галицько-Волинської держави, далі – Козацько-Гетьманської держави, період Української Народної Республіки та радянський період.

Детальніше...
 

Засідання колегії

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання колегії щодо стану фінансово-бюджетної дисципліни, причини порушення бюджетного законодавства та формування чітких планів-заходів щодо їх уникнення в подальшому та недопущення втрат бюджетних коштів за І півріччя 2014 року, залучення до сплати єдиного соціального внеску підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території Макарівського району, стану взаємодії Макарівського районного військового комісаріату з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району під час проведення заходів третьої черги часткової мобілізації, а також координації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції , їх сім'ям та стану підготовки закладів освіти Макарівського району до нового 2014-2015 навчального року.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:15 Детальніше...
 

Акція “Розфарбуй рідне селище в національні кольори”

e-mail Друк PDF

20 серпня, напередодні свят Дня Прапора України та Дня незалежності України, в смт Макарів відбулася акція “Розфарбуй рідне селище в національні кольори”, у ході якої 14 учнів старших класів навчальних закладів селища за допомогою своїх наставників - вчителів Н.Омельченко (Макарівський НВК “ЗОШ І ступеня - районна гімназія”) та Л.Шевчук (Макарівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей”) розфарбували декоративну загорожу площі в центрі районного центру в національні кольори українського народу - жовтий та синій. У ході роботи учасники заходу отримали позитивні емоції, так як і перехожі, які зупинялися щоб роздивитися на зміни, що відбулися в центрі селища та були віддячені солодощами від ініціатора заходу - голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого. Акція пройшла за сприяння заступника директора з бізнес процесів компанії Kompozit (виробника лаків та фарб для будівництва і ремонту) І.Нараєвської та Макарівської селищної ради.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:10
 

Робоча нарада

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макрівської райдержадміністрації М.Швидкий провів нараду з головою Макарівської селищної ради О.Іващенком, за участю представника будівельної фірми та представників - жителів багатоквартирних будинків по вул. Фрунзе в смт Макарів щодо пришвидшення ходу проведення ремонтних робіт покрівель будинків.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:10
 

Зустріч з війсьовослужбовцем

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно з головою комісії з благодійництва Макарівської районної ради VІ скликання архімандритом Філаретом (Андрієм Єгоровим) провів зустріч з військовослужбовцем (прикордонником), жителем с. Борівка Макарівського району, який 21 серпня, після короткотермінової відпустки повернеться до виконання службових обов'язків в зоні АТО на сході України О.Світельським. Під час зустрічі архімандрит Філарет передав військовослужбовцю образ чудотворної Почаївської ікони Божої Матері з часткою ризи, освяченої біля зазначеної ікони та фрукти освячені на урочистому богослужінні на честь свята Преображення Господнього (Яблучного спаса)  в храмі Преподобної Параскеви Сербської (с. Лишня Макарівського району).

 

Виплата пенсій та грошової допомоги у серпні 2014 року.

e-mail Друк PDF

Станом на 20 серпня поточного року профінансовано виплату пенсій та грошової допомоги у розмірі 14846,9 тис. грн. або 73,3 % до потреби серпня у т.ч., підприємства поштового зв'язку профінансовані у розмірі 10739,0 тис. грн. або з 04.08.2014 по 20.08.2014 на 85,7% до потреби серпня, та банківські установи профінансовані у розмірі 3912,1 тис. грн. або з 04.08.2014 по 20.08.2014 на 53,5% до потреби серпня
До 25.08.2014. згідно графіку виплати пенсій кошти заплановано перерахувати у повному обсязі, а саме у розмірі 20235,10 тис. грн.

 

Просвітницький захід в історико-краєзнавчому музеї

e-mail Друк PDF

Завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Р. Ткачук у співпраці з начальником районного управління О.Добрянським та інспектором Макарівського РП КВІ О. Євтушенко, 18 серпня в історико-краєзнавчому музеї провели годину правового виховання та правової культури. На захід були запрошені молоді люди, які займаються спортом, музикою та неповнолітні, які знаходяться на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:02 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

18 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з обговорення стану телекомунікаційного зв'язку у Макарівському районі, заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
Відповідно до яких з першого питання прозвітував виконуючий обов'язки начальника Цеху № 21 В.Кондратенко, повідомивши, що на даний час кількість абонентів мережі телефонного зв'язку становить близько 5,8 тис. осіб, більше 1 тис. з них користуються послугою доступу до мережі Інтернет. Все станційне обладнання проводового мовлення задіяне в системі передачі сигналів оповіщення у надзвичайних ситуаціях, на випадок потреби.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.