Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Начальник управління юстиції в Макарівському районі провів нараду щодо нового в законодавстві

e-mail Друк PDF

04 березня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням начальника управління юстиції в Макарівському районі О.Добрянського, за участю державного адміністратора Ю.Качан, державного реєстратора Л.Котигорошко, начальника районного сектору Державної міграційної служби України в Київській області О.Шкоропада, заступника начальника управління Держземагентства в Макарівському районі А.Карбовського, заступника Макарівського селищного голови В.Круподері, представників реєстраційної служби та управління юстиції в Макарівському районі. Загалом на нараді увага присутніх була зосереджена на новому законодавстві, зокрема Законі України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)”, яким спрощується ведення бізнесу у багатьох галузях економіки через скасування 16 засобів державного регулювання, гармонізується законодавство з нормами ЄС, зменшується адміністративне навантаження на підприємства, що призведе до зниження корупційних ризиків в існуючих процедурах.

Останнє оновлення на Четвер, 05 березня 2015, 12:20 Детальніше...
 

Відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького

e-mail Друк PDF

03-04 березня в Ситняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Макарівського району пройшли заходи, присвячені 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького, автора гімну України. Учні 1-6 класів були задіяні в усному журналі «Символи України», під час якого дізналися багато цікавого про Державний герб, прапор і гімн України. Учні 7-9 та 11 класів узяли участь у музичній вітальні «Творець Українського гімну – Михайло Вербицький». Школярі ознайомилися із життєвим і творчим шляхом митця. Апофеозом свята стало виконання Державного гімну всіма учасниками заходу. З нагоди ювілею старшокласники випустили стінгазету «М.Вербицький – автор гімну України».

Останнє оновлення на Четвер, 05 березня 2015, 12:15
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 26.02.2015 по 06.03.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 26.02.2015 по 06.03.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 дівчинки та 2 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

4 роки любительському об’єднанню «Надвечір’я»

e-mail Друк PDF

В останню середу лютого ветерани війни та праці, учасники художньої самодіяльності, працівники Будинку культури зібрались у обрядовій світлиці аби відзначити день народження одного з колективів Макарівського районного Будинку культури – любительського об’єднання «Надвечір’я». Хоча сьогодні наша країна переживає важкі часи, та все ж життя продовжується. У кожної людини трапляються круглі дати, особисті свята. І тоді кожному хочеться відчути тепле і приємне слово, любов близьких людей. А знайомим, рідним і близьким, в свою чергу, хочеться привітати людину і сказати їй не звичайні слова, а найкращі, найяскравіші, в яких вкладена і любов, і ніжність, і радість. А це дуже важливо, бо тоді людина відчуває, що потрібна, значима для когось у житті.

Останнє оновлення на Середа, 04 березня 2015, 10:20 Детальніше...
 

Командування та особовий склад в/ч В2968 висловили Подяку громаді Макарівщини за надану допомогу у відновленні військової техніки

e-mail Друк PDF

Минулої п'ятниці громада Макарівщини відгукнулася на проведення благодійного концерту та ярмарки дитячих виробів, який був спрямований на забезпечення ремонту військової техніки, яка забезпечує обороноздатність наших Збройних Сил.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 березня 2015, 15:29 Детальніше...
 

На спостережній комісії при райдержадміністрації розглянуте питання соціальної адаптації громадян, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі

e-mail Друк PDF

27 лютого в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії з питання соціальної адаптації громадян, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі. Комісія відбулася за участю завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації Р.Яцика та директора Макарівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 березня 2015, 15:24 Детальніше...
 

Благодійний концерт для забезпечення ремонту військової техніки та підтримки учасників АТО

e-mail Друк PDF

27 лютого в районного Будинку культури відбувся благодійний концерт, метою якого стало забезпечення ремонту військової техніки (БТР) для учасників антитерористичної операції.
Захід відбувся за ініціативи Макарівської районної громадської організації Всеукраїнського об’єднання «Центр українського козацтва» та громадського формування “Самооборона майдану в Макарівському районі” та сприяння сектору культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації і дирекції Макарівського районного будинку культури.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:23 Детальніше...
 

Особистий виїзний прийом

e-mail Друк PDF

25 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів особистий виїзний прийом в с. Рожів, на якому мешканці села мали можливість звернутися зі своїми питаннями, а саме: аграрної політики та земельних відносин (виплата коштів за майнові паї бувшого КСП “Труд”, оформлення земельної ділянки учасникові АТО, введення в експлуатацію новозбудованого будинку), забезпечення харчування дітей в Рожівському дошкільному навчальному закладі, працевлаштування, пенсійного забезпечення та надання допомоги в придбанні матеріалу для виготовлення маскувальної сітки для учасників АТО.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:18 Детальніше...
 

Комісія з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

25 лютого начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації.
Комісія була не з легких адже порушені питання торкалися подальшого життя, як дітей так і їхніх батьків.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:15 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.