Новини Макарівської ЦРЛ в період 14.11.2014 по 21.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 14.11.2014 по 21.11.2014 народилося 7 немовлят з яких 3 хлопчики і 4 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

„МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ”

e-mail Друк PDF

Спільний  Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН),  передбачаючи пріоритетні напрямки – енергозбереження, охорону здоров’я, водопостачання і енергоефективність, набуває все більшої популярності в Україні.
Таку назву має проект, що сприяє сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні. Даний проект мобілізує місцеву владу та громади для планування і виконання спільних проектів, спрямованих на покращення умов життя людей, котрі проживають в сільських та міських місцевостях.

Детальніше...
 

Година пам'яті «Доки пам'ятаємо - живемо»

e-mail Друк PDF

Напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів, 20 листопада у Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшла година пам'яті “Доки живемо — пам'ятаємо”, яку провела директор закладу Лариса Коваль для учнів 10-А класу Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”. Під час заходу учні ознайомилися з художньою літературою та дослідницькими доробками, як місцевого значення, так і загальноукраїнського, зокрема: “Сльоза пекучої пам'яті. Свідчення очевидців Голодомору 1932-1933 років на Київщині”, “Національна книга пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Київська область”, “Україна пам'ятає. Голодомор 1932-1933 років — геноцид українського народу”, “Голодомор 1932-1933 років. Макарівщина пам'ятає”, “Голодомор — спогади однієї родини”, і мали можливість переглянути електронну добірку про Меморіал пам'яті “Свіча”, встановлений в “Парку Слави” м. Київ.
Також директор районної бібліотеки для дітей розповіла свідчення своїх рідних про події тих страшних років, як українці потерпали від голоду, який був штучно створений радянською владою.

 

Заняття школи резерву керівних кадрів

e-mail Друк PDF

19 листопада методист районного методичного кабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Корабельська О.П. на базі Макарівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» провела заняття школи резерву керівних кадрів на тему: «Атестація педкадрів: основні завдання, форми і методи роботи», у якому взяло участь 8 педагогів району.
У ході заходу присутні мали можливість ознайомитися з нормативно-правовим супроводом атестації керівних кадрів та педагогічних працівників; відпрацювати створення наказів щодо проведення атестації педагогів освітніх закладів. Окрім того, зі слухачами школи резерву керівних кадрів власним досвідом роботи щодо планування та організації атестації педпрацівників  поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” Ковалінська О.А.

 

Проект “Вікдриваємо двері дітям”

e-mail Друк PDF

Макарівський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді інформує Вас про те, що 20 листопада 2014 року у 25-у річницю підписання Конвенції ООН про права дитини відбудеться презентація соціально-культурного проекту «Відкриваємо двері дітям», який присвячений проблематиці виховання дітей в інтернатних закладах.
Соціально-культурний проект «Відкриваємо двері дітям»– це спроба мистецькими засобами привернути увагу суспільства до проблеми виховання дітей в інтернатах. Ми маємо усвідомити необхідність докорінних змін – забезпечити рівні права всім дітям, і надати їм можливість зростати в середовищі любові та турботи.

Детальніше...
 

Зустріч з головою районної профспілки працівників освіти

e-mail Друк PDF

19 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела провів зустріч з головою районної організації Профспілки працівників освіти Валентиною Хохлюк, яка порушила питання щодо своєчасної виплати заробітної плати та надбавок педагогічним працівникам району, зокрема за престижність праці — 20%, бібліотечним працівникам — 50% та інші доплати, які були зняті з серпня 2014 року. Адже, така ситуація створює напругу та певним чином незадоволення в трудових колективах.

Детальніше...
 

Профорієнтаційний загально-мотиваційний захід (Клуб веселих і кмітливих)

e-mail Друк PDF

В приміщенні Макарівського районного будинку культури 17 листопада 2014 року відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє ». Організаторами заходу були Макарівській районний центр зайнятості та відділ освіти Макарівської райдержадміністрації.
Свято професій, дитячих талантів, кмітливості та винахідливості проводиться четвертий рік поспіль. Слід зазначити, що цікавість підростаючого покоління до гри зростає з кожним роком.

Останнє оновлення на Четвер, 20 листопада 2014, 09:17 Детальніше...
 

Зустріч з воїном АТО у Ситняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

18 листопада 2014 року у Ситняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч  з воїном АТО Йовенком Віталієм Петровичем, який перебував у відпустці. Учням школи Віталій розповів про своїх бойових побратимів, про справжню чоловічу дружбу, про службу, про допомогу місцевому населенню.
Він запевнив, що там, в АТО, своїм прикладом воїни показують, що не тільки словами можна любити свою батьківщину, але й вчинками доводити це. А учням побажав добросовісно вчитися, і тоді Україна матиме справжніх патріотів, які будуватимуть нове життя. І запевнив, що перемога буде за нами, Україна – єдина!

Останнє оновлення на Середа, 19 листопада 2014, 16:18
 

До Дня пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Голодомор 1932-1933 рр. на Київщині мовою документів

Політика більшовицького режиму в Україні мала цілісний системний характер і була спрямована на створення умов, які прирікали мільйони українських селян на голодну смерть, – спочатку через конфіскацію всього продовольства, а потім через цілковиту ізоляцію населених пунктів з метою запобігання виїзду людей у пошуках їжі.
Саме цілеспрямоване й цинічне накладання комуністичною владою у 1932-1933 рр. на українських селян непосильних хлібозаготівельних повинностей стало основною причиною страшного голодомору. Голод в Україні не був спричинений не врожаєм або посухою. Хліб в Україні був. Радянський уряд масово продавав зерно за кордон. В Україні на повну потужність працювали спиртові заводи, переробляючи дорогоцінне зерно і картоплю на спирт і горілку, які також експортувалися.

Останнє оновлення на Середа, 19 листопада 2014, 11:19 Детальніше...
 

Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Працівниками управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації здійснюється призначення та виплата допомоги переміщеним особам на проживання у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів від 1 жовтня 2014 року № 505 «Про надання адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».
Також головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення Олександром Нечаєм було здійснено запит та отримана відповіді від реєстраційної служби Макарівського районного управління юстиції щодо наявності житла в переміщених осіб за межами зони проведення АТО.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.