Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 10.03.2015 по 13.03.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 10.03.2015 по 13.03.2015 виконано 18 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 15 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 7 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 12 справ. Працівникам 5 установ протягом тижня надано консультації з питань архівної справи. До пошукової системи офіційного веб-сайту архівного відділу внесено описи справ постійного зберігання 2 архівних фондів на 192 справи. Продовжено проведення договірних засадах експертизи цінності документів Управління ПФУ у Макарівському районі за 2007-2011 роки (всього опрацьовано 17 справ). За документами Макарівської селищної ради за 2003 рік складено, систематизовано та введено в електронний каталог на офіційному веб-сайті відділу 24 каталожних тематичних картки з питань землекористування громадян та юридичних осіб.

 

Конкурс читців – декламаторів «Воїнам Світла»

e-mail Друк PDF

13 лютого у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала відбувся загальнорайонний конкурс читців – декламаторів «Воїнам Світла», присвячений захисникам Вітчизни та 201 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.
Конкурс пройшов в рамках районного плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. Мета Конкурсу – виховання у дітей патріотизму, почуття національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, а також популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сучасних авторів.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 березня 2015, 10:37 Детальніше...
 

Управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі інформує про проведену роботу за період з листопад 2014 року по лютий 2015 року

e-mail Друк PDF

Робота управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі протягом листопад 2014 року – лютий 2015 року була спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, постійно вживалися заходи щодо забезпечення власних надходжень, погашення економічно – активними платниками заборгованості із сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, своєчасності і повноти виплати пенсій.

Детальніше...
 

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.
Всі ми розуміємо ситуацію в галузі житлово-комунального господарства дякую вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте кожен день. Сподіваюсь, що ви й надалі справно, з відчуттям відповідальності будете працювати над підвищенням якості побутових послуг, розширенням їх асортименту, докладатимете зусиль задля поліпшення умов життя краян та подальшого благоустрою. Громадяни оцінюють якість роботи влади здебільшого за результатами вашої діяльності.
Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків.

Тимчасово виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                        Ю.В. Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2015, 15:35
 

Допомога учасникам АТО

e-mail Друк PDF

Знову керівний склад громадської організації “Майдан Макарівщини” в особі голови організації Тетяни Кривенко та свого заступника Галини Богаченко зібрали гуманітарну допомогу завдяки жителям Макарівського району та доставили до батальйону “Золоті ворота”, який дислокується в м. Буча. Гуманітарний вантаж складався з продуктів харчування: домашньої консервації, овочі, тушонка, консерви, повидло, борщова приправа, смалець, сало, масло вершкове, напівфабрикати (“Мівіна”, “Гаряча кружка”), олія, цукор, сушка, чай (заварний, трав'яний), чай пакетований, яблука, мед.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2015, 09:06 Детальніше...
 

Звіт управління фінансів Макарівської райдержадміністрації про діяльність протягом листопада - грудня 2014 та січня - лютого 2015 року

e-mail Друк PDF

У звітному періоді і на даний час велика увага приділяється наповненню зведеного бюджету Макарівського району, відбулася активізація претензійно-позовної роботи щодо ліквідації податкового боргу. Проводиться стягнення коштів з рахунків боржників, вилучення готівки, регулярно проводяться співбесіди з керівництвом підприємств-боржників з питань недопущення заборгованості зі сплати податків та інших обов’язкових платежів. Проводяться зустрічі з основними платниками податку на доходи фізичних осіб з питань зростання податкових надходжень.

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 06.03.2015 по 13.03.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 06.03.2015 по 13.03.2015 народилося 3 немовлят з яких 1 дівчинка та 2 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2015, 10:45 Детальніше...
 

Живе Кобзар у пам'яті народу

e-mail Друк PDF

Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Останнє оновлення на Середа, 11 березня 2015, 15:03 Детальніше...
 

Літературна година “Шевченківська криниця”

e-mail Друк PDF

У ході Шевченківських днів в районі проводяться різноманітні тематичні заходи за участю учнів навчальних закладів, одним із таких заходів стала літературна година “Шевченківська криниця”, проведена 11 березня в районній бібліотеці для дітей, до участі в якій долучилися учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — природничо-математичний ліцей”.

Останнє оновлення на Середа, 11 березня 2015, 15:58 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.