Призначення та виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

e-mail Друк PDF

З метою захисту найвразливіших верств населення, а саме осіб похилого віку, інвалідів та осіб, які потребують постійного стороннього догляду, продовжує діяти програма уряду щодо виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 428 внесено зміни до постанови КМУ від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».
Відповідно до вище зазначеної постанови компенсація призначається непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі - компенсація).

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території. Продовжується робота по збору овочів на зиму. Зібрано та завезено картоплі - 1500 кг, моркви 250 кг, буряка – 150 кг, капусти 70 кг, цибулі -20 кг, гарбуза – 20 кг.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 26.09.2014 по 03.10.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 26.09.2014 по 03.10.2014 народилося 3 немовлят з них 1 хлопчик та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Детальніше...
 

Педагоги Макарівщини приймали вітання з наступаючим професійним святом

e-mail Друк PDF

Чудова пора, коли пожовклий лист спадає, кружляючи зі спраглих від обмалю вологи гілок, встеляє ґрунтові та викладені асфальтом доріжки. Коли промені сонця вже змінили кут свого освітлення, але ще мають терпке тепло літньої пори, а вранішнє повітря дихає жалючою памороззю, тоді першої жовтневої неділі майже кожна українська родина відзначає свято Дня вчителя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 жовтня 2014, 10:49 Детальніше...
 

Заходи з нагоди Дня людей похилого віку

e-mail Друк PDF

Щороку, у перший жовтневий день, в Україні віддається шана людям похилого віку, людям, які потребують соціальної підтримки і допомоги, а частіше просто чуйного ставлення та доброго слова. Тому,  01 жовтня у зв'язку з відзначенням Дня людей похилого віку у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян с. Грузьке Макарівського району пройшла зустріч голови Макарівської районної ради О.Шутуна та директора районного територіального центру соціального обслуговування О.Доценко з громадянами, які постійно проживають в даному закладі. Під час зустрічі учні Гружчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів привітали ветеранів і пенсіонерів, а також зі своїм музичним виступом завітали учасники народного аматорського фольклорного колективу „Живиця”.
До свята громадянам, які проживають у закладі, були роздані продуктові набори та приготовлений святковий обід, а найкращим працівникам стаціонарного відділення О.Шутун вручив грамоти за самовіддану працю, витримку та незгасний оптимізм, які потрібні понад усе, у такій нелегкій сфері роботи.

Останнє оновлення на Четвер, 02 жовтня 2014, 11:12
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

01 жовтня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела прийом громадян, де було розглянуто наступні питання: комунального господарства (підтоплення квартири в смт Макарів), аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельної частки (паю) в адміністративних межах Пашківської, Мотижинської сільських рад), виконання рішення Макарівського районного суду щодо скасування розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації (СТ “Джерело”).

Останнє оновлення на Четвер, 02 жовтня 2014, 11:00
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, Дмитро Христюк сьогодні дає роз’яснення щодо двох юридичних питань для учасників антитерористичної операції та їх сімей.

1. Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей.

Детальніше...
 

Музей Димитрія Ростовського чекає на відвідувачів

e-mail Друк PDF

Напередодні Свята обретення мощів Святителя Димитрія Ростовського та Дня Макарова усе частіше відкриває свої двері для відвідувачів кімната - музей Святителя Димитрія Ростовського у Макарівському районному центрі творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала. Із 2007 року тут зберігаються матеріали по вивченню творчості видатного макарівчанина - стенди, твори Святителя, серед яких 12 томів "Житія святих", книги по дослідженню життя та творчості Святителя Димитрія, фотоматеріали, розповіді про роботу гуртківців та педагогів центру на шляху увічнення пам'яті земляка та інше. От, і цього разу до музею завітали учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” на екскурсію, яку провів директор центру Ігор Годенков, член Національної Спілки краєзнавців України, автор книги про Данила Туптала "Святі батьківщини не залишають".

Останнє оновлення на Четвер, 02 жовтня 2014, 14:40
 

Сьогодні День усиновлення

e-mail Друк PDF

Одним із свят сьогодення є День усиновлення. Вперше його відзначили в Україні 30 вересня 2009 року, відповідно до указу президента України, підписаного 27 листопада 2008 року. Мета свята – підтримка та розвиток національного усиновлення. Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві.
День усиновлення в Україні проходить під покровом святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, пам’ять яких, за Юліанським календарем, християни вшановують саме 30 вересня.
Служба у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації повідомляє, що на даний час на первинному обліку перебуває 139 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 107 влаштовані під опіку/піклування.

Детальніше...
 

День відкритих дверей у бібліотеці

e-mail Друк PDF

30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшов “день відкритих дверей” з презентацією книжкового фонду закладу, тематичних розділів, виставки вишиванок “Вишиванка мамина ключ до серця має” з показом вишитих рушників та жіночих і чоловічих сорочок,  виставок дитячих малюнків “Діти проти війни” і “Фантазії юних художників”  та презентаційною викладкою друкованої періодики до свята “Слово про бібліотекаря”. Також під час заходу відбулася інформаційна година за картинами заслуженого майстра народної творчості України Л.Вітковської, яку презентував директор районного історико-краєзнавчого музею В.Вітковський. У ході своєї розповіді він охарактеризував кольорову гаму творів, виконаних в техніках декоративного розпису та малярства і зосередив увагу учнів 5-х класів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” на тематиці картин, що підкреслює українську суть та народну самобутність.
Окрім зазначеного працівники бібліотеки підготували електронні презентації по картинах Л.Вітковської та виставці вишитих сорочок і рушників, відібраних по стилю та територіальній приналежності узорів.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 вересня 2014, 14:40
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.