Благодійна ярмарок в Королівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

e-mail Друк PDF

З 10 по 14 листопада на базі Королівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Макарівського району тривав ярмарок на підтримку та допомогу військовим у зоні АТО. За кошти, виручені від продажу різноманітних виробів, школярі, батьківська громадськість та педагогічний колектив допомагають військовослужбовцям у придбанні теплих речей, взуття та амуніції.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 листопада 2014, 12:54 Детальніше...
 

Урок мужності в Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – природничо – математичний ліцей»

e-mail Друк PDF

12 листопада в Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей» було проведено урок мужності до 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України. На заході були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни та ветерани праці, члени районної організації ветеранів України - Янковський В.К., Міщенко В.В., Коваленко М.С., Янкович Н.К., Мішаніна З.В.; учасники подій на сході України - Єфремов С. та Шаповаленко Р.М. Під час уроку звучали вірші та розповіді, пісні та спогади ветеранів. Шаповаленко Р.М. розповів про життя солдат, які зараз знаходяться в зоні АТО. Волонтер Лаговський В.З. продемонстрував фільм, у якому висвітлив роботу волонтерів Макарівщини та повідомив, як допомога, зібрана для захисників України, потрапляє на передову.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 листопада 2014, 12:52
 

Районний фізкультурно-патріотичнийфестиваль школярів «День козацької слави»

e-mail Друк PDF

13 листопада за ініціативи відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації та з нагоди 71-ї річниці  визволення смт Макарів від німецько-фашистських загарбників на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбувся районний  фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «День козацької слави», у якому взяли участь 300 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 листопада 2014, 12:45 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій. Проведено ремонт каналізаційної мережі, та проведено заміну електролічильника.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 07.11.2014 по 14.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 07.11.2014 по 14.11.2014 народилося 7 немовлят з яких 2 хлопчики і 5 дівчаток. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Про день вшанування ветеранів органів внутрішніх справ

e-mail Друк PDF

10 листопада – день ветеранів органів внутрішніх справ України. Турбота про ветеранів міліції – це священна данина, яку вони заслужили за свою багаторічну службу в органах внутрішніх справ.
На сьогоднішній день в раді ветеранів та пенсіонерів Макарівського райвідділу міліції нараховується 128 пенсіонерів та ветеранів, із яких 46 учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і один ветеран Великої Вітчизняної війни.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 листопада 2014, 08:34 Детальніше...
 

Семінар-навчання для голів та секретарів сільських, селищних рад

e-mail Друк PDF

13 листопада в залі засідань Макарівської райдержадміністрації пройшов семінар-навчання для голів та секретарів сільських, селищних рад під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, з висвітлення питань реалізації положень Закону України “Про адміністративні послуги” в органах місцевого самоврядування, формування переліку (реєстру) адміністративних послуг сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів, основні вимоги до підготовки та затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, а також виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
Із зазначених питань доповіли завідувач сектору адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату райдержадімністрації, адміністратор О.Гребенюк та завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Н.Галуза.

Останнє оновлення на Четвер, 13 листопада 2014, 16:14
 

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ СВЯТИТЕЛЯ ДИМИРІЯ

e-mail Друк PDF

10 листопада 2014 року, в день пам’яті Святителя Димитрія Ростовського, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія та керуючого Макарівським вікаріатством єпископа Макарівського Іларія, єпископ Фастівський Даміан, вікарій Київської митрополії, відправив Божественну літургію на батьківщині святого в містечку Макарів. Богослужіння відбулося у храмі на честь Пророка Божого Ілії, який має приділ на честь Святителя Димитрія.

Останнє оновлення на Середа, 12 листопада 2014, 16:41 Детальніше...
 

Харківські зустрічі, присвячені соціальній роботі серед молоді та ресоціалізації наркозалежних

e-mail Друк PDF

1 листопада, з благословення Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія, керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Макарівський Іларій та голова комісії з благодійності Макарівської районної ради архімандрит Філарет (Єгоров) відвідали Харків, де взяли участь у міжнародній зустрічі, присвяченій соціальній роботі серед молоді та ресоціалізації наркозалежних.

Останнє оновлення на Середа, 12 листопада 2014, 16:40 Детальніше...
 

Благодійний ярмарок у Липівському НВО

e-mail Друк PDF

Вже традиційним стало проведення у школах Макарівщини акцій на підтримку воїнів, що несуть службу на Сході України.
Саме такий благодійний захід відбувся минулої п'ятниці у Липівському навчально-виховному об’єднанні «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». На ярмарку, який був приурочений до свята урожаю, прозвучали веселі українські народні пісні у театралізованому виконанні самих школяриків, які поздоровили усіх присутніх та побажали добряче скупитися на ярмарку. А купувати було що!

Останнє оновлення на Четвер, 13 листопада 2014, 11:12 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.