Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов  вищевказаної  категорії громадян. За  звітний період по допомогу звернулися  чотири  особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 24.10.2014 по 31.10.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 24.10.2014 по 31.10.2014 народилося 4 немовлят з яких 3 хлопчики і 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

e-mail Друк PDF

29 жовтня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району щодо розгляду клопотання відділу освіти Макарівської райдержадміністрації стосовно оренди частини приміщення Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” площею 12 кв. м та частину приміщення Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” площею 5 кв. м.
Учасником конкурсу стало Державне підприємство ПАТ “Київхліб” “Макарівський хлібозавод”.
Відповідно до розгляду питання було вирішено надати право на оренду зазначеного майна ДП ПАТ “Київхліб “Макарівський хлібозавод” за умови своєчасного подання договору на погодження до Макарівської райдержадміністрації та взяття   підприємством на себе зобов'язань щодо вчасної сплати орендної плати.

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 16:03
 

Юрій Забела провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

29 жовтня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, де були розглянуті наступні питання: житлового та комунального господарства (надання житлового приміщення (кімнати в гуртожитку) сироті, інваліду ІІ-ї групи, надання роз'яснення щодо нарахування плати за комунальні послуги), соціального захисту населення (заміни електричної проводки та ремонту даху у приміщенні початкової школи Макарівського НВК “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”), аграрної політики і земельних відносин (земельні спори в межах с. Комарівка, приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Гавронщинської, Пашківської сільських рад).

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 16:02
 

Київщина відзначила 70-ту річницю визволення України від намецько-фашистських загарбників

e-mail Друк PDF

28 жовтня 1944 року Україна була визволена від загарбницьких військ, саме цього для, але вже 70 років поспіль, кожна з українських родин вшанувала пам'ять про героїв-визволителів, які  в ті страшні роки Великої Вітчизняної війни, що передували визволенню, в ті 680 днів болю, витримки, мужності, незламно боронили свій рідний край, свою рідну Батьківщину від ворога.
Цього ж дня і Київщина відзначила 70-ту річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Обласний захід пройшов у стінах Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського. Ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники війни і діти війни з районів Київської області отримали вітання від голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри, голови Київської обласної ради Миколи Бабенка та голови Київської обласної ради ветеранів України Миколи Томашова, після чого ветерани переглянули музично-хореографічні номери у виконанні акторів театру.

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 15:32
 

До 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників

e-mail Друк PDF

З метою вшанування пам'яті загиблих воїнів-визволителів та з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, 28 жовтня в смт Макарів пройшла урочиста церемонія покладання квітів до Стелли пам'яті та пам'ятника “Невідомому солдату”, за участю тимчасово-виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, заступника голови Макарівської районної ради П.Дриги, представників трудових колективів установ і організацій району та громадськості.

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 12:12 Детальніше...
 

Знайомство з поезією

e-mail Друк PDF

Славна Макарівщина своїми поетами, піснярами, композиторами. Їх творчість знають і шанують. Поети видають збірки, які розходяться сотенними тиражами, композитори пишуть музичні твори з яких народились не одна пісня та гімн. Серед таких знавців слова директор Центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала Ігор Годенков та Галина Герасименко. Ці поети не раз виступали перед різною аудиторію, а цього разу завітали до Макарівського НВК «Загальносвітня школа – районна гімназія».

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 12:02 Детальніше...
 

Відбулася зустріч з громадськими організаціями

e-mail Друк PDF

27 жовтня за ініціативи тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрія Забели відбулася зустріч з представниками районних громадських організацій, зокрема головою громадської ради при Макарівській райдержадміністрації Віктором Стеценком, головою громадської організації “Родинне коло” Наталією Шумник-Кучак, головою районної організації ветеранів України Вацлавом Янковським та іншими, метою якої є налагодження співпраці між громадським активом та органами виконавчої влади задля спільної роботи з вирішення важливих питань життєдіяльності району. Окрім зазначеного учасники зустрічі обговорили попередні результати виборів до Верховної Ради України, ситуацію, яка склалася на сході країни та її вплив і наслідки для соціально-економічного і політичного розвитку країни, необхідності переформатування стилю роботи місцевих рад, проведення адміністративно-територіальної реформи, а також були окреслені напрямки майбутньої співпраці щодо віднайдення механізмів допомоги місцевим радам з вирішення нагальних питань.

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 11:06
 

Для суб'єктів підприємницької діяльності про тимчасові заходи на період проведення АТО

e-mail Друк PDF

02 вересня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» (далі Закон), який набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування (тобто 15 жовтня 2014 року) і втрачає чинність через шість місяців з дня завершення антитерористичної операції.
Відповідно до ст.4 Закону для осіб, які переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення реєстрація фізичної особи-підприємця здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за адресою тимчасового проживання без вимоги наявності реєстрації місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.

Детальніше...
 

Розглядалося питання щодо надання допомоги у отриманні земельних ділянок учасникам АТО

e-mail Друк PDF

Київською обласною державною адміністрацією 15.10.2014 проведено засідання обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям, та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення  антитерористичної операції.
На засіданні головуючим було прийнято рішення щодо надання консультацій та допомоги у отриманні земельних ділянок у власність вищевказаним громадянам.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.