Відбулися спільні навчання для співробітників міліції та членів місцевих громадських формувань

e-mail Друк PDF

У межах діяльності координаційного центру територіальної оборони Київщини «Захід» відбулися спільні навчання для співробітників міліції та членів місцевих громадських формувань. На території Макарівського району вишкіл провели представники батальйону спеціального призначення «Білі берети».

Детальніше...
 

Майбутні захисники відвідали Макарівський районний військовий комісаріат

e-mail Друк PDF

26 березня для вихованців військово-патріотичного гуртка Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала (керівник С.Ковальчук) працівники Макарівського районного військового комісаріату провели заняття по розбиранню та збиранню автомату АКМ. Цей захід приурочили до Дня Національної гвардії України.

Останнє оновлення на Субота, 28 березня 2015, 21:27 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центром соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

25 березня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були порушені питання: комунального господарства (заміна ліній електропостачання по вул. Шевченка в смт Кодра, газопостачання приватного будинку в с. Ясногородка), житлового господарства (надання житлового приміщення), аграрної політики та земельних відносин (затвердження технічної документації із землеустрою).

 

Допомога родині загиблого учасника АТО

e-mail Друк PDF

25 березня голова громадської організації “Майдан Макарівщини” Т.Кривенко та заступник голови громадської організації “Майдан Макарівщини” Г.Богаченко за зверненням дружини загиблого учасника АТО, захисника Донецького аеропорту, жителя с. Пашківка Макарівського району Руслана Присяжнюка - Анастасії, надали гуманітарну допомогу, до якої увійшли: молоко, суміш гречана “Малютка” та дитячі засоби гігієни (памперси).

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2015, 14:18
 

Громадська рада

e-mail Друк PDF

25 березня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації на якому були розглянуті питання затвердження Регламенту громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, розглянуте звернення громади с. Лозовик за результатами громадських слухань, які відбулися 20 березня 2015 року, з питання звернення до громадської ради при Макарівській райдержадміністрації щодо заборони видобутку та транспортування торф'яної крихти на території с. Лозовик Макарівського району,

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2015, 14:14 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 19.03.2015 по 26.03.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 19.03.2015 по 26.03.2015 народилося 4 немовлят з яких 1 дівчинка та 3 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Щодо основних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року № 213-VIII

e-mail Друк PDF

З 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року запроваджуються обмеження для працюючих пенсіонерів

- пенсія державним службовцям та особам, яким пенсія призначена у порядку та на умовах як для державних службовців (працівникам прокуратури та служби в органах місцевого самоврядування, працівникам податкової та митної служби, суддям, народним депутутам та ін.):
- на посадах, які дають право на пенсію відповідно до законів України «Про державну службу», «Про статус народного депутата України», «Про прокуратуру», «Про судоустрій та статус суддів», не виплачується;

Детальніше...
 

Апаратна нарад

e-mail Друк PDF

23 березня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів щотижневу апаратну нараду щодо стану функціонування та короткострокові перспективи роботи підприємств, організацій, установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 

Проведення четвертої хвилі часткової мобілізації в Макарівському районі

e-mail Друк PDF

З 20 січня 2015 року Макарівський районний військовий комісаріат почав виконувати завдання, поставлене Указом Президента України «Про часткову мобілізацію». Відповідно до даного Указу під четверту хвилю мобілізації підлягають військовозобов’язані віком від 20 до 60 років.
Четверта хвиля мобілізації проходить у три етапи.
Перший етап розпочався 20 січня і триватиме 90 діб. Другий і третій етап почнуться в квітні та червні 2015 року і триватимуть по 60 діб.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.