Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
Звертаюсь до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові, захищають кордони держави. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Бажаю незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх ваших мрій і сподівань.

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови макарівської райдержадміністрації                                             Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:18
 

Шановні жителі територіальних громад, депутати, посадові особи місцевого самоврядування Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Прийміть вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.
Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров'я, достатку й благополуччя.

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови макарівської райдержадміністрації                                   Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:17
 

Позачергова сесія Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

05 грудня, напередодні двох свят, значимих для української держави - Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування пройшло засідання позачергової сесії Макарівської районної ради VІ скликання, яке провів голова Макарівської районної ради О.Шутун за участю тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, з єдиного питання щодо внесення змін до рішення сесії Макарівської районної ради від 23.08.2014 № 785-27-VІ “Про районний бюджет Макарівського району на 2014 рік”.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:16 Детальніше...
 

До “Тижня права” в районній бібліотеці для дітей відбувся інформаційний захід

e-mail Друк PDF

В рамках “Тижня права” та до Дня прав людини, 05 грудня в Макарівській районній бібліотеці для дітей відкрито куточок правознавства, де знаходяться підбірки тематичних видань. Захід відвідали учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” 10 класів (вчитель правознавства — Ярослава Мочернюк) та 5-8 класів (вчитель географії — Лариса Барильченко), під час якого прослухали лекцію “Знати свої права”, розглянули першоджерело “Конвенцію ООН про права дитини” та ознайомилися з іншою літературу з даного питання.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:26
 

Звіт про роботу Центру допомоги військовим Макарівського району за листопад 2014 року

e-mail Друк PDF

Листопад був насичений цікавими зустрічами з військовослужбовцями, які повернулись із зони бойових дій у відпустку на декілька днів. Приємно, що вони завітали в Центр допомоги військовим. В ході розмови виясняємо, що більшість з них не мають теплого взуття, білизни, верхнього одягу. Що в бліндажах часто з’являється вода, а спати не дають миші. Та й погрітися не так просто: дрова сирі, а в декого буржуйки немає. Навіть в тих, кого волонтери Центру одягли раніше, є проблеми. На війні взуття та одяг швидко зношуються та ще й осколки бомб дірявлять все.
Після таких розповідей розуміємо, що ми не маємо морального права залишити цих хлопців без уваги та підтримки. І приємно, що серед громадян району є люди, які з розумінням ставляться до чужих проблем.

Детальніше...
 

Колектив "Перлина краю" виступив у м. Обухів

e-mail Друк PDF

Нещодавно, колектив художньої самодіяльності села Мостище "Перлина краю" разом з головою сільської ради Цисаренком Володимиром Івановичем з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, відвідали дорогих друзів УВП УТОС міста Обухів, директором якого є Геля Віктор Михейович. Хлібом та сіллю зустрічали нас обухівчани. Тепла щира атмосфера, яка панувала в клубі УТОСу, запам'ятається нам надовго, адже люди з обмеженими можливостями слухали концертну програму, яку підготували художня самодіяльність нашого села з великим задоволенням, обдаровуючи кожен виступ гучними оплесками та вигуками молодці. По закінченню концерту веселий настрій продовжився за святковим столом, де лунали тости на славу УТОСу. На прощання Віктор Михейович усім мостищанам подарував невеликі подарунки, виробництва підприємства УТОС. А діткам школи-інтернат передав ще й солодощі. Особлива подяка голові сільської ради с. Мостище Цисаренко В.І. за фінансову підтримку поїздки до міста Обухів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:11
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися три особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 28.11.2014 по 05.12.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 28.11.2014 по 05.12.2014 народилося 6 немовля з яких 6 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Громада Макарівщини провела в останню путь загиблого воїна

e-mail Друк PDF

Ще один з воїнів пішов у вічність, залишивши по собі спомин про трагічність війни, про жорстокість подій, які вже майже 9 місяців точаться на сході України.
03 грудня відбулося поховання тіла загиблого військового - учасника АТО, жителя с. Соснівка, 1975 року народження, Сніжка Анатолія, який загинув 28 листопада в с. Нікішено Донецької області, від осколкових поранень.
Вся громада Макарівщини схиляє свої голови в знак вічної пам'яті загиблого воїна і приносить глибокі співчуття родині загиблого, його рідним і близьким людям, тим, хто пліч-опліч з ним відстоював і боронив територію рідної країни від загарбника.
Вічна і світла пам'ять герою неоголошеної війни!

Останнє оновлення на Четвер, 04 грудня 2014, 09:55
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

03 грудня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання: соціального захисту (надання роз'яснення щодо призначення соціальної допомоги багатодітній родині, виплати соціальних допомог одиноким матерям), аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельних часток (паїв) в адміністративних межах Гружчанської, Козичанської сільських рад), транспорту і зв'язку (пільгове перевезення учасників бойових дій).

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.