Макарівщина відсвяткувала день фізичної культури та спорту

e-mail Друк PDF

На базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся спортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту. Починаючи з 1994 року, у другу суботу вересня в Україні відзначають це свято. Не оминула ця подія і Макарівщину. 13 вересня спортсменів привітали завідувач сектором з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації, Руслана Ткачук, директор ДЮСШ, Сергій Вдовиченко, голова районного спортивного товариства «Колос», Анатолій Проценко. Вони побажали здоров’я, натхнення, волевиявлення та спортивних здобутків.

Останнє оновлення на Середа, 17 вересня 2014, 15:26 Детальніше...
 

Виїзний семінар профспілкової організації працівників освіти і науки

e-mail Друк PDF

13 вересня у Макарівському районі відбувся виїзний семінар профактиву Печерської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України. Делегацію із 17 профспілкових активістів, яку очолила голова ПРОППОіНУ О.Баклан радо зустріли начальник відділу освіти В.Савченко та голова Макарівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України В.Хохлюк. У ході зустрічі господарі та гості обмінялися досвідом профспілкової діяльності, тому відверта розмова по суті справ зав’язалася з першої ж миті знайомства.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 вересня 2014, 10:31 Детальніше...
 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

15 вересня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Опачицької сільської ради. В ході перевіряння секретарю Опачицької сільської ради Бояріновій О.О. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Літературно-просвітницька година для малечі

e-mail Друк PDF

12 вересня в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшла літературна година, підготовлена бібліотекарем закладу Д.Мочернюк, на тему: “Моя Україна — єдина країна”. У заході взяли участь вихованці двох старших груп “Світлинка” та “Дзвіночок” дитячого садка “Пролісок” та їхні вихователі З.Перебенесюк і Т.Кнапиш. До уваги юних громадян була представлена виставка етнічних предметів “Українська душа”, до якої увійшли вишиті рушники, сорочки, ляльки-мотанки, з домашніх колекцій працівників бібліотеки та подарованих читачами. Основною частиною літературної години стала тематична розповідь із застосуванням елементів національної символіки, віршованих текстів українських письменників, карти України, з метою виховання патріотизму у підростаючого покоління, привернення уваги до військових, які мужньо боронять територію рідної країни, національну єдність всіх громадян, які проживають в України, незважаючи на їхню мову спілкування.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 вересня 2014, 14:47
 

Засідання комісії

e-mail Друк PDF

12 вересня директор Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей, сімей та молоді О.Радченко провела засідання  спостережної комісії при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питання соціальної адаптації громадян, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі, які проживають в селах Липівка, Андріївка, Забуяння, Королівка, Ніжиловичі, Пашківка, Юрів, Рожів, Копилів, Ясногородка, Людвинівка, Наливайківка, смт Макарів. Засідання пройшло за участю представників Макрівського РВ ГУ МВС України в Київській області Ю.Сєрцова, кримінально-виконавчої інспекції Макарівського РВ ГУ МВС України в Київській області В.Ушатенка та інших.

 

Служба порятунку «101» інформує!

e-mail Друк PDF

10 вересня поточного року було проведено протиаварійне тренування на ПС-750 кВ «Київська» Житомирських МЕМ в с.Наливайківка, де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу та охорони об’єкту при ліквідації аварійної ситуації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 вересня 2014, 14:42 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 05.09.2014 по 12.09.2014

e-mail Друк PDF

В Макарівському районі будуть проведені заходи на виконання проекту “Майстерня здоров’я”, в рамках якого відбудуться наступні заходи:
з 15.09 по 16.09 - “День контролю артеріального тиску”.
з 29.09 по 30.09 - “День серця”.


За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 05.09.2014 по 12.09.2014 народилося 10 немовлят з них 6 хлопчиків та 4 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 вересня 2014, 14:23 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Візьміть дитину в родину!

e-mail Друк PDF

Кожна дитина хоче жити у сім’ї, відчувати тепло та затишок сімейного оточення. А кожен з нас може у цьому допомогти, взявши дитину-сироту або дитину позбавлену батьківського піклування, на виховання. Як це зробити?
Для цього існують певні форми влаштування таких дітей:
Усиновлення – прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

Детальніше...
 

Відбулося засідання комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ

e-mail Друк PDF

10 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району з розгляду клопотання Макарівської районної центральної лікарні щодо оренди індивідуально визначеного майна - частини нежитлового приміщення, розміщеного на 1-му поверсі нежитлової п'ятиповерхової цегляної будівлі, площею 20,0 кв. м, що знаходиться на території вказаного закладу. У конкурсі взяли участь Макарівська державна аптека № 10, ПП “Еліт” та ФОП “Чупріянова Г.А.”.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.