Про роботу КЗ МЦ "Промінь надії" за І квартал 2015 року

e-mail Друк PDF

Центр соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» за перший квартал 2015 року надав допомогу 166 особам, з них 109 дітей.
40 осіб отримали допомогу на базі Центру «Промінь надії» з цілодобовим перебуванням. Із них:
23 дитини у Відділенні термінового влаштуванні
5 матерів з 8 дітьми у Відділенні Матері і дитини
3 дітей і 1 випускниця спецінтернату в Малому груповому будиночку.

Детальніше...
 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ У ЯКИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРИЗВАНО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

e-mail Друк PDF

Постановою від 04.03.2015 р. № 105 Кабінет Міністрів України затвердив Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період ( далі – Порядок).
Процедура проста. Оскільки працівники могли призиватися на службу різними військкоматами, то в кожному військкоматі слід погодити інформацію щодо кожного призваного ним працівника. Для цього слід подати у такий військкомат звіт згідно з додатком 1 до зазначеного Порядку.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 26.03.2015 по 02.04.2015

e-mail Друк PDF

24 березня під ініційованим гаслом ВООЗ «Знайти, лікувати, вилікувати кожного» в районі був проведений Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на туберкульоз.
В зв’язку з цим буде проведений місячник боротьби з туберкульозом в районі. До нього будуть залучені управління Державної ветеринарної медицини, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Товариство Червоного Хреста для обговорення напрямків співпраці та актуальних проблем туберкульозу.


За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 26.03.2015 по 02.04.2015 народилося 8 немовлят з яких 3 дівчинки та 5 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Відділ адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації інформує

e-mail Друк PDF

За І квартал 2015 року відділом адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації було опрацьовано 2625 заяв від суб’єктів звернень щодо отримання адміністративних послуг, з них: опрацьовано 2621 заява щодо земельних питань (державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 663; виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу – 20; надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу чи довідки – 1145; видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою – 52; видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями – 340; видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки - 401), а також прийнято 3 заяви – щодо отримання документів дозвільного характеру; 1 заява – щодо отримання паспорту прив’язки тимчасових споруд. За вказаний період було надано консультацій щодо отримання адміністративних послуг – 119.

Останнє оновлення на Середа, 01 квітня 2015, 11:24
 

Юні співаки Макарівщини - переможці обласного етапу Конкурсу патріотичної пісні "Калиновий дзвін"

e-mail Друк PDF

Вихованці Макарівського ЦТДЮ Влада Ступак й Анна Мірошкіна стали фіналістами обласного Конкурсу патріотичної пісні "Калиновий дзвін". 21 березня у м.Бровари відбувся відбірковий тур обласного етапу Конкурсу, в якому прийняли участь переможці заочного районного конкурсу Тетяна Оніщенко, Віка Торбенко, Влад Ступак й Анна Мірошкіна.

Останнє оновлення на Вівторок, 31 березня 2015, 13:55 Детальніше...
 

Юні етнографи відвідали Трипілля

e-mail Друк PDF

28 березня вихованці фольклорно-етнографічного гуртка «Дивокрай» Макарівського ЦТДЮ ім. Д.Туптала (керівник Отрох Т.М.) відвідали містечко Трипілля на Київщині, видатний історичний  куточок України, де ознайомилися із експонатами давньої культури у Київському обласному музеї архітектури.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 березня 2015, 10:25 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 23.03.2015 по 27.03.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 23.03.2015 по 27.03.2015 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 7 – соціально-правового характеру, 8 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 10 громадян. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань архівної справи. На зберігання прийнято 30 справ постійного зберігання Макарівської центральної районної лікарні за 2009-2012 роки. До пошукової системи офіційного веб-сайту архівного відділу внесено описи справ постійного зберігання 3 архівних фондів на 197 справ. 23.03.2015 здійснено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Андріївської сільської ради.

 

Відбулися спільні навчання для співробітників міліції та членів місцевих громадських формувань

e-mail Друк PDF

У межах діяльності координаційного центру територіальної оборони Київщини «Захід» відбулися спільні навчання для співробітників міліції та членів місцевих громадських формувань. На території Макарівського району вишкіл провели представники батальйону спеціального призначення «Білі берети».

Детальніше...
 

Майбутні захисники відвідали Макарівський районний військовий комісаріат

e-mail Друк PDF

26 березня для вихованців військово-патріотичного гуртка Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала (керівник С.Ковальчук) працівники Макарівського районного військового комісаріату провели заняття по розбиранню та збиранню автомату АКМ. Цей захід приурочили до Дня Національної гвардії України.

Останнє оновлення на Субота, 28 березня 2015, 21:27 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центром соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.