Звіт громаді Київщини Голови обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям Д.Христюка за період з 23 жовтня по 3 листопада

e-mail Друк PDF

Шановні друзі!

Приємно відзначити, що робота зі збору та передачі гуманітарної допомоги нашим землякам, які несуть службу у зоні АТО, не припиняється ані на мить. Спільними зусиллями Обласного, районних та міських штабів допомоги учасникам АТО, за сприяння Київської облдержадміністрації, підтримки благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадської організації «Надійний тил», небайдужих мешканців області, волонтерів, нам вдається підтримувати бійців не лише найнеобхіднішим, як-то: продукти харчування, речі першої необхідності, а й обмундируванням та технікою. Така робота не лишається непоміченою. Щоразу, отримуючи адресний гуманітарний вантаж, хлопці відчувають нашу з вами підтримку, а також велику відповідальність, яка лежить на них за збереження територіальної цілісності і майбутнього нашої країни. І я глибоко переконаний, що у тій непростій ситуації, що склалася в нашій державі, кожен мусить робити усе від себе залежне, аби сприяти якнайшвидшому вирішенню конфліктної ситуації на Сході. Упевнений, своєю небайдужістю ми крок за кроком наближаємося до такої бажаної для усіх перемоги та встановлення миру на наших землях. Тож, хочу подякувати усім, хто продовжує брати участь у зборі та передачі гуманітарної допомоги нашим бійцям у зону АТО.

Останнє оновлення на Середа, 05 листопада 2014, 10:34 Детальніше...
 

Зустріч з Народною самообороною Макарівщини

e-mail Друк PDF

04 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів зустріч з керівним складом громадської організації “Народна самооборона Макарівського району”. У ході зустрічі мова йшла про можливі джерела наповнення районного бюджету та ефективного використання бюджетних коштів, роботи комунальних підприємств району, тендерних процедур, реєстрації підприємств, які працюють на теренах району за місцем провадження своєї діяльності, задля сплати податків і таким чином поповнення районного бюджету, результативного використання природних ресурсів району: водних, земельних та лісових, а також кадрові питання тощо.
За результатами зустрічі було домовлено про співпрацю органів виконавчої влади району та громадської організації самооборони Макарівщини з метою забезпечення прозорих та скоординованих дій з вирішення важливих питань життєдіяльності району.

 

Малюнки для воїнів

e-mail Друк PDF

Тяжко переживає наша держава період, який всі неофіційно називають війною. Скільки людей скалічених як фізично, так і морально з’являється серед нас. Але потрібно жити далі.
Дуже переймаються нинішньою ситуацією в країні школярі Макарівщини. Кожен хоче чимось допомогти та підтримати бійців, які служать на Сході України.
Учні Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів неодноразово проводили різні акції на підтримку односельців-солдат. Нещодавно декілька бійців прийшли додому на відпочинок. Серед них є й батьки учнів школи.
Після нетривалої відпустки бійці знову вирушають на службу, а щоб вони пам’ятали та відчували дитячу підтримку, школярі подарували свої малюнки військовикам Помогайбо Віктору та Стіжку Олегу.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 15:32
 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

e-mail Друк PDF

Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.
Вартість виробу для  учасника АТО установлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі.
До технічних та інших засобів реабілітації належать:
– протезні вироби (включаючи протезно-ортопедичні вироби (ортези, протези), ортопедичне взуття);
– засоби для пересування (крісла колісні);

Детальніше...
 

Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Відділом формування виплатних документів управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації проводиться перевірка правильності формування особових рахунків одержувачів допомоги, підтверджується правильність призначення та забезпечується виплата. Здійснюється електронна обробка особових справ для виплати соціальних допомог згідно Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 15:26 Детальніше...
 

На апаратній нараді обговорили питання початку опалювального сезону в Макарівському районі

e-mail Друк PDF

03 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами щодо роботи центру надання адміністративних та дозвільних процедур апарату райдержадміністрації та початку опалювального сезону в Макарівському районі.

Останнє оновлення на Четвер, 06 листопада 2014, 15:14 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Сьогодні заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк консультує щодо процедури надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України. Також з приводу актуального питання – порядку надання адресної матеріальної допомоги сім'ям Київської області, які опинились у складних життєвих обставинах.

1. Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 09:02 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської облдержадміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк продовжує надавати юридичні консультації з найбільш поширених та важливих питань щодо проходження військової служби, зокрема, що стосуються і військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року. Сьогодні розглядаються питання щодо службового часу та часу відпочинку військовослужбовців. Також – про недоторканість військовослужбовця та його право на вибір місця проживання і виїзд за кордон.

1. Службовий час і час відпочинку військовослужбовців.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 08:57 Детальніше...
 

Звіт громаді Київщини Керівника обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям Дмитра Христюка за період з 11 по 23 жовтня

e-mail Друк PDF

Від імені бійців спеціальних батальйонів Київської області хочу висловити подяку усім, хто підтримує та допомагає землякам в зоні проведення АТО. Повірте, вони справді цінують нашу з Вами допомогу. Адже лише спільними зусиллями мужніх воїнів в зоні проведення бойових дій та відданого тилу тут, на місцях, можна відстояти територіальну цілісність України, відновити мир і спокій.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 09:17 Детальніше...
 

Відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

30 жовтня в приміщення Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала відбулося засідання колегії відділу освіти Макарівської райдержадміністрації. У заході взяли участь: начальник відділу освіти Валентина Савченко, спеціалісти відділу освіти, працівники районного методичного кабінету, керівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних установ району.
Під час засідання розглянуто питання про стан доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розвиток мережі дошкільних навчальних закладів району; про здійснення внутрішнього контролю і керівництва з питань бібліографічної та інформаційної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Червонослобідського освітнього округу; про стан організації та проведення навчально-методичної роботи з учителями початкових класів; про початок опалювального сезону в закладах освіти району, їх роботу в осінньо-зимовий період та ряд інших важливих питань.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 жовтня 2014, 15:57
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.