Громада с. Рожів в допомогу учасникам АТО

e-mail Друк PDF

Громада села Рожів налагодила виготовлення маскувальної сітки. Вже перші 200 квадратних метрів сплетено та відправлено в зону АТО.
Працюють всі! Хто підготовляє матеріали – розрізують тканину на стрічки, інші плетуть. Байдужих немає. Для плетіння використовуємо білу тканину. В основному це постільна білизна, яку надають жителі села. Допомагають також сусідні села.
На підтримку Українській армії неодноразово проводився збір гуманітарної допомоги. 21 січня передано волонтерам заготовлені продукти харчування, одяг, засоби гігієни, кошти.
Учасникам АТО нашого села надані земельні ділянки під будівництво. За допомогою волонтерів та жителів села неодноразово відправлено посилки військовозобов’язаним, які перебувають в зоні АТО.
Дійсно біда об’єднала та згуртувала громаду. Ми стали сильнішими та впевненішими,  тому що захищаємо мир і з нами правда, а де правда там Бог!

М.В. Чапік,
сільський голова

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 10:11
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Районний методичний тренінг для вчителів англійської мови Макарівщини

e-mail Друк PDF

05 лютого на базі Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" відбувся районний методичний тренінг для вчителів іноземної мови з теми: "Екзамени на відмінно: стратегія ефективної підготовки учнів, типові проблеми та ефективні шляхи їх вирішення", у якому взяли участь Тетяна Дзюба, методист РМК відділу освіти та Роберт Хартіган, старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTEPNAL.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 лютого 2015, 12:42 Детальніше...
 

Робочі зустрічі

e-mail Друк PDF

05 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів робочі зустрічі з районним військовим комісаром Р. Смоляніновим щодо ходу проведення мобілізації в районі та Макарівським селищним головою щодо організації негайного чищення доріг в селищі.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 29.01.2015 по 05.02.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 29.01.2015 по 05.02.2015 народилося 3 немовлят з яких 1 хлопчик і 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Засідання оперативного штабу

e-mail Друк PDF

04 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання оперативного штабу з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району, на якому були присутні голова районної ради О.Шутун та члени районного оперативного штабу, де розглянуто питання щодо функціонування захисних споруд в особливий період.

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

04 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики і земельних відносин (затвердження технічної документації із землеустрою в адміністративних межах Андріївської сільської ради, затвердження детального плану території на земельну ділянку в адміністративних межах Новосілківської сільської ради, приватизації земельної ділянки (городу) в межах села Копилів), житлові (надання житлового приміщення).

Останнє оновлення на Середа, 04 лютого 2015, 14:47
 

Акція «Підтримаємо хоробрі серця»

e-mail Друк PDF

З 26.01.2015 по 01.02.2015 у Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Макарівського району проходила акція «Підтримаємо хоробрі серця». У рамках проекту «Наша школа – громадсько активна» учні, учителі, жителі громад сіл Червона Слобода та Рожів організували збір коштів, на які закупили сітку для виготовлення маскувального обладнання. Власними руками виготовлені маскувальні сітки (а це близько 25 штук) будуть передані у військові частини, де служать наші односельчани.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 лютого 2015, 16:11
 

ПАМ’ЯТКА КОРИСНИХ ТЕЛЕФОНІВ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ РОДИНАМ

e-mail Друк PDF

«Гаряча лінія» Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам при Київській обласній державній адміністрації – 286-17-39; 067-240-40-15
Обласна робоча група з питань надання правової допомоги учасникам АТО – 286-87-80; 462-49-16
Соціальне забезпечення – (044) 206-74-86, (044) 206-74-87
Служба у справах дітей та сім’ї КОДА – (044) 286-77-37
Обласний військовий комісаріат – (044) 484-62-59

Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам – про особливості проведення четвертої хвилі мобілізації в Україні та надання у Київській області правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім'ям

1. Четверта хвиля мобілізації в Україні, особливості її проведення.

15 січня 2015 року було прийнято Закон України № 113-VIII “Про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 лютого 2015, 11:48 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.