Обговорювалося питання готовності закладів соціальної сфери до опалювального сезону

e-mail Друк PDF

23 жовтня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів робочі наради стосовно готовності закладів соціальнї сфери до початку опалювального сезону 2014-2015 років, зокрема закладів освіти та культури району. В нарадах взяли участь заступник голови Макарівської районної ради П.Дрига, директор ТОВ “КИЙ ЛТД” (технічне обслуговування вузлів обліку підприємств району) Д.Віхоть, головний спеціаліст відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Л.Султанова і завідувач сектору культури, релігій та національностей Макарівської райдержадміністрації Л.Факторович. Загалом обговорювалися питання прискорення процесу  повірки та ремонту лічильників використання теплової енергії навчальних закладів району і готовності закладів культури, що знаходяться в населених пунктах району до вчасного початку опалювального сезону.
Також, окрім зазначеного, Ю.Забела зустрівся з представниками ТОВ “Зелена енергія”, яке працює на альтернативних видах палива,  і забезпечує опалення ряду закладів соціальної сфери району: навчальних, медичних закладів, сільських рад та стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян у с. Грузьке (9 об'єктів). Відповідно до результатів зустрічі було вирішено здійснити запуск зазначених котелень в термін до 24 жовтня 2014 року.

 

Учасниці народного самодіяльного ансамблю “Любисток” виступили на святі Дня села Томашівка Фастівського району

e-mail Друк PDF

З неочіканою любов'ю і вдячністю зустріли народний самодіяльний ансамбль “Любисток” Бишівського Будинку культури (керівник В. Ступак) в с. Томашівка, де жителі населеного пункту, вихідними, відзначали свій День села. Святкові привітання людей-трудівників своєї землі не залишили  байдужими жодного серця.
Гарний настрій земляків надихнув бишівських дівчат на патріотизм у піснях до рідного краю, роду і народу. З неаби-яким запалом  лунали пісні про Україну, сільське життя і побут. Твори про любов звучали від співочих сердець для жителів села Томашівка і Ярошівка та всіх присутніх на храмовому святі, як зізнання у вірності своїй землі, традиціям та, власне, Україні.
Божого благословення, родинного затишку, мирного неба зичили дівчата  дорогим землякам.
Недаремно кажуть: “Там, де пісня, там душа, а душа безсмертна, бо з нею Господь".
Зі святом тебе, благословенна Богом земля!

Останнє оновлення на Вівторок, 21 жовтня 2014, 14:25
 

Призначено виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Відповідно до розпорядження Президента України від 20 жовтня 2014 року № 1131/2014-рп Забелу Юрія Володимировича призначено тимчасово виконуючим обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 жовтня 2014, 08:57
 

Керівник апарату райдержадміністрації провела апаратну нараду

e-mail Друк PDF

20 жовтня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з розгляду питань проведення заходів з профілактики африканської чуми в Макарівському районі, стану підготовки діяльничних виборчих комісій до позачергових виборів народних депутатів 26 жовтня 2014 року та стану виконання Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” у сфері соціального захисту інвалідів.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 жовтня 2014, 14:47 Детальніше...
 

“Козацьким джерелам” - 5 років

e-mail Друк PDF

17 жовтня в концертному залі Макарівського районного Будинку культури пройшов концерт, присвячений 5-річчю творчої діяльності народного чоловічого гурту “Козацькі джерела”, який за такий короткий термін став відомим не лише на теренах району, а й далеко за його межами в Польщі і Болгарії. Ювілярів прийшли привітати начальник сектору культури, національностей та релігій райдержадміністрації Л.Факторович, секретар Макарівської селищної ради Н.Островська, яка передала вітання та грамоту від Макарівського селищного голови О.Іващенка.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 жовтня 2014, 15:03 Детальніше...
 

Профорієнтаційний захід

e-mail Друк PDF

16 жовтня в кіноконцертному залі “Ольвія” (смт Макарів) за сприяння Макарівського районного центру зайнятості пройшов профорієнтаційний захід для учнів старших класів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” та Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія”, де були представлені вищі навчальні заклади Київщини, з метою ознайомлення учнівської молоді з можливістю навчання в даних закладах відповідно до спеціальностей, за якими в них проводиться навчання.

 

Засідання сесії Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

17 жовтня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації пройшло позачергове засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання Київської області щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року, внесення змін до рішення сесії Макарівської районної ради від 23.01.2014 № 785-27-VІ «Про районний бюджет Макарівського району на 2014 рік», а також затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва або особистого селянського господарства громадянами тощо.

 

17 жовтня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності

e-mail Друк PDF

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 17 жовтня як Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності.
Незважаючи на значний прогрес, досягнутий людством у підвищенні добробуту, бідність і в XXI столітті залишається глобальною проблемою.
Із 6 мільярдів людей, які населяють планету, 2,8 із них (47 %) живуть менше, ніж на 2 долари США в день, а більше 1,2 млрд (20 %) – менше, ніж на 1 долар в день. Приблизно 800 мільйонів осіб (14 % населення миру) не отримують необхідного мінімального рівня харчування і майже півмільярда (третина з них – діти) хронічно недоїдають.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 10.10.2014 по 17.10.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 10.10.2014 по 17.10.2014 народилося 3 немовлят з них 1 хлопчикик та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території. Завершена робота по збору овочів на зиму. Заготовлено 100% до потреби.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.