Надання пільг особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

28 грудня 2014 року Президентом України підписано Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Зокрема зміни стосуються й Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»: згідно ст.60 – особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України.

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 05.02.2015 по 12.02.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 05.02.2015 по 12.02.2015 народилося 5 немовлят з яких 1 хлопчик і 4 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради

e-mail Друк PDF

Минулої п'ятниці в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Макарівській райдержадміністрації.  На порядку денному зборів було розглянуте положення про громадську раду при Макарівській райдержадміністрації та обговорене питання створення нового складу громадської ради при Макарівській райдержадміністрації.

Детальніше...
 

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ І МІСТА!

e-mail Друк PDF

У Службі безпеки України працює телефонна «гаряча лінія» для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією.
Цілодобово за безкоштовними номерами: 0 800 501 482 та 044-226-32-32,
На засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.
У Києво-Святошинському міжрайонному відділі Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області також працює цілодобовий телефон «гарячої лінії»: 424 49 92 (черговий).
Будьте пильними, реагуйте і повідомляйте про прояви сепаратизму, тероризму чи корупції, аби вчасно і спільно перешкодити вчинення протиправних, антидержавних дій.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 16:08
 

В райдержадміністрації пройшла розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

09 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 16:04 Детальніше...
 

Довідкова інформація про допомоги при народженні дитини та доплати по малозабезпеченості

e-mail Друк PDF

Допомога при народженні дитини
Змін у нарахуванні одноразової допомоги при народженні дитини у 2015 році не буде. Допомога буде виплачуватися в тих розмірах, які існували наприкінці минулого року і порядок їх призначення буде такий же.
Нагадаємо, Законом України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” з 1 липня 2014 року об’єднано допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомоги та встановлено фіксований розмір допомоги при народженні дитини у сумі 41 280 грн. незалежно від кількості народжених дітей.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 12:51 Детальніше...
 

Відбувся ІІ Міжнаціональний фестиваль “Підкори сцену”

e-mail Друк PDF

6-7 лютого в м. Київ відбувся ІІ Міжнаціональний фестиваль «Підкори сцену». За підтримкою батьків та депутата районної ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Герасименко Наталії, прийняли участь у фестивалі вихованці Андріївського будинку культури, які стали дипломантами цього фестивалю. У номінації хореографія танцювальний колектив «КВІНТ» виконали два танка «Циганський» та «Сучасна полька». У жанрі естрадний вокал , вокаліста Чорна Аріадна виконала пісню Святослава Вакарчука «Вставай мила, вставай». Коли Аріадні задали питання чому такий вибір репертуару вона відповіла: «Це не просто пісня, а пісня – заклик для всієї України. Цю пісню я виконала  в підтримку українського народу, рідної Батьківщини, бійців АТО… Слава Україні!...»
Щиро віримо, що участь не тільки сприяє вдосконаленню майстерності молодих виконавців, але й робить внесок в краще, гідне, мирне майбутнє!

Директор Андріївського Будинку культури Чорна Інна

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 12:50
 

Знайомтесь: нова книга

e-mail Друк PDF

Знайомити дитину з книгою потрібно змалечку. В цьому впевнені в Макарівській районній бібліотеці для дітей, де постійно проводиться цікава та змістовна робота з дошкільнятами.
6 лютого до вихованців групи “Світлинка” (вихователь Перебенесюк З.К.) Макарівського центру розвитку дитини “Пролісок” завітала в гості провідний бібліотекар Д.Мочернюк з новими книгами. Дітлахи з великою цікавістю познайомились з гарно ілюстрованими дитячими книжками, які допомагають відповісти на тисячі “чому”. І звичайно поділились розповідями про свої улюблені книги, які є вдома.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 12:44 Детальніше...
 

«Воїнам Світла». Літературно-музичний подарунок воїнам АТО від поетичної сотні України

e-mail Друк PDF

ц.р. в актовому залі Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала (м. Макарів на Київщині) відбулася презентація книги «Воїни світла», що з’явилася на світ в переддень Різдва, як подарунок від українських поетів воїнам АТО, за сприяння благодійного фонду «ВІТА ДОЛЬЧЕ». Заплановано цілий ряд презентацій альманаху у містах України, свято у Макарові відкрило цей ланцюг єдності митців та патріотів України з нашими захісниками у різних куточках держави.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 11:04 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.