Макарівські поети у Національному музеї Тараса Шевченка

e-mail Друк PDF

30 листопада в Національному музеї Тараса Шевченка (м.Київ) відбулася поетично-музична зустріч «Шануймо минуле, не втратьмо майбутнє», участь у якій взяли і поети Макарівщини. Під час заходу у виконанні авторів прозвучали історично-патріотичні твори про різні періоди та знакові події історії України від найдавніших часів до сучасності.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2014, 10:36 Детальніше...
 

Відбувся ІV півфінальний етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє»

e-mail Друк PDF

28 листопада в приміщенні Немішаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІV півфінальний етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє»
Учасниками півфіналу стали команди Макарівського, Іванківського, Бородянського районів та міст Буча, Ірпінь і Вишгород. Команда «Час пік» Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» зайняла почесне призове ІІ місце, поступившись лише 0,8 балів команді «Профі» з міста Вишгород. Наші учні показали свою оригінальність, креативність, виконавську майстерність та артистизм у конкурсах: «Візитівка», «Реклама професії» «Конкурс капітанів» та в музичному конкурсі».

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2014, 10:32
 

Об’їзд навчальних закладів Макарівського району

e-mail Друк PDF

27 листопада працівники відділу освіти Макарівської райдержадміністрації на чолі з начальником відділу Савченко В.М. здійснили об’їзд навчальних закладів району, під час якого відвідали Бишівську, Копилівську, Лишнянську, Мотижинську, Пашківську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Фасівську ЗОШ І-ІІ ступенів та Ясногородське НВО «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок». Також члени робочої групи відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Копилів.
Метою поїздки було: надання допомоги закладам освіти, виявлення проблемних питань у роботі педагогічних колективів, роз’яснення нормативно-правових документів щодо організації навчально-виховного процесу в навчальних закладах, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та ін.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 14:25
 

«Кожна дитина - талановита»

e-mail Друк PDF

Тиждень початкової школи у Бишівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів був завершений святом «Кожна дитина - талановита» яке було проведено засіданням клубу «Берегиня».
Це було справжнє свято як для  дітей, так і їх батьків. Атмосфера  радості, насолоди від творчості школярів панувала на протязі заходу.
Чарівні пісні, запальні танці, смішинки вражали присутніх.
Вчителі ще раз переконалися у достовірності слів К.Д. Ушинського , що учень – «… це не посуд, який потрібно наповнити, а факел, який необхідно запалити».

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 14:23
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк дає юридичні консультації з приводу обліку внутрішньо переміщених осіб, а також щодо надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

1. Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 11:18 Детальніше...
 

«Діти Макарівщини – воїнам АТО»

e-mail Друк PDF

За ініціативи відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації з вересня по жовтень місяць  2014 р. була проведена  акція серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Діти Макарівщини – воїнам АТО». До акції долучились не тільки учні, а також батьківські та педагогічні колективи.
25 листопада волонтерами району в зону АТО, для наших військовослужбовців,  було передано теплі речі, придбані за зібрані кошти, а також дитячі малюнки з віршами та побажаннями.
Наші земляки в зоні АТО з нетерпінням чекали волонтерів на бойових позиціях. Вони щиро дякували дітям та всім небайдужим, які підтримують та допомагають їм у цей нелегкий час.
Теплий одяг буде зігрівати їх тіла, а малюнки дітей – їх душі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 листопада 2014, 14:49
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 21.11.2014 по 28.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 21.11.2014 по 28.11.2014 народилося 1 немовля з яких 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Засідання колегії

e-mail Друк PDF

27 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання колегії райдержадміністрації з розгляду питань стану погашення заборгованості виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях району, ходу виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району Київської області за 9 місяців 2014 року, підсумків літнього відпочинку дітей Макарівського району у 2014 році,  стану   детінізації зайнятості та залучення до сплати єдиного соціального внеску підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території району.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 09:41 Детальніше...
 

Відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів

e-mail Друк PDF

26 листопада на базі Макарівського центру розвитку дитини «Пролісок» відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів логопедичних пунктів та дошкільних навчальних закладів, вчителів-логопедів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів «Використання кінезіологічних технологій для розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Останнє оновлення на Четвер, 27 листопада 2014, 16:51 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.