Дорога громадо Київщини!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
За всі роки Незалежності, Україна вперше переживає такі суворі випробування: анексований Крим, проведення антитерористичної операції на Сході України, загроза військового вторгнення. Долею випало відзначати 23-ю річницю проголошення незалежності у непростий період багатовікової історії, коли знову приходиться вести кровопролитну боротьбу з зовнішнім агресором за збереження єдиної, незалежної та суверенної держави. Той, кого ще вчора вважали другом-побратимом, найближчим партнером, сьогодні відправляє найманців для дестабілізації ситуації в Україні, на совісті якого – життя українських воїнів, мирних жителів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:50 Детальніше...
 

Круглий стіл “Об'єднання через децентралізацію”

e-mail Друк PDF

21 серпня в Макарівському районному Будинку культури пройшов круглий стіл “Об'єднання через децентралізацію”, метою якого стало узагальнення пропозицій, які були зібрані від громад населених пунктів району до законопроекту України “Про внесення змін до Конституції України” щодо децентралізації державної влади. Ініціаторами проведення даного заходу виступили ініціативна група громадської ради при Макарівській райдержадміністрації та Макарівська районна рада за результатами проведення кущових круглих столів у п'яти населених пунктах району та за участю представників органів місцевого самоврядування, громадських і політичних осередків, бізнесу та засобів масової інформації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:39 Детальніше...
 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

Відділом формування виплатних документів проводиться перевірка правильності формування особових рахунків одержувачів допомоги, підтверджується правильність призначення та забезпечується виплата. Здійснюється електронна обробка особових справ для виплати соціальних допомог згідно Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 09:59 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 15.08.2014 по 22.08.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 15.08.2014 по 22.08.2014 народилося 9 немовлят з них 7 хлопчиків та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с. Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території, заготовляють овочі на зимовий період (соління, заморожування).

Детальніше...
 

Державний архів Київської області інформує про відкриття виставки

e-mail Друк PDF

День Незалежності України – це надзвичайна подія в історії українського народу. Це свято, яке живе у серці кожного українця – патріота своєї держави, передає почуття гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, вибудувала свою незалежну державу.
Ідея всеукраїнської єдності ніколи не полишала наш народ – упродовж багатьох століть наша держава очікувала на своє визнання, тому витоки незалежності беруть свій початок ще за часів Київської Русі і Галицько-Волинської держави, далі – Козацько-Гетьманської держави, період Української Народної Республіки та радянський період.

Детальніше...
 

Засідання колегії

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання колегії щодо стану фінансово-бюджетної дисципліни, причини порушення бюджетного законодавства та формування чітких планів-заходів щодо їх уникнення в подальшому та недопущення втрат бюджетних коштів за І півріччя 2014 року, залучення до сплати єдиного соціального внеску підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території Макарівського району, стану взаємодії Макарівського районного військового комісаріату з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району під час проведення заходів третьої черги часткової мобілізації, а також координації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції , їх сім'ям та стану підготовки закладів освіти Макарівського району до нового 2014-2015 навчального року.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:15 Детальніше...
 

Акція “Розфарбуй рідне селище в національні кольори”

e-mail Друк PDF

20 серпня, напередодні свят Дня Прапора України та Дня незалежності України, в смт Макарів відбулася акція “Розфарбуй рідне селище в національні кольори”, у ході якої 14 учнів старших класів навчальних закладів селища за допомогою своїх наставників - вчителів Н.Омельченко (Макарівський НВК “ЗОШ І ступеня - районна гімназія”) та Л.Шевчук (Макарівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей”) розфарбували декоративну загорожу площі в центрі районного центру в національні кольори українського народу - жовтий та синій. У ході роботи учасники заходу отримали позитивні емоції, так як і перехожі, які зупинялися щоб роздивитися на зміни, що відбулися в центрі селища та були віддячені солодощами від ініціатора заходу - голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого. Акція пройшла за сприяння заступника директора з бізнес процесів компанії Kompozit (виробника лаків та фарб для будівництва і ремонту) І.Нараєвської та Макарівської селищної ради.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:10
 

Робоча нарада

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макрівської райдержадміністрації М.Швидкий провів нараду з головою Макарівської селищної ради О.Іващенком, за участю представника будівельної фірми та представників - жителів багатоквартирних будинків по вул. Фрунзе в смт Макарів щодо пришвидшення ходу проведення ремонтних робіт покрівель будинків.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:10
 

Зустріч з війсьовослужбовцем

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно з головою комісії з благодійництва Макарівської районної ради VІ скликання архімандритом Філаретом (Андрієм Єгоровим) провів зустріч з військовослужбовцем (прикордонником), жителем с. Борівка Макарівського району, який 21 серпня, після короткотермінової відпустки повернеться до виконання службових обов'язків в зоні АТО на сході України О.Світельським. Під час зустрічі архімандрит Філарет передав військовослужбовцю образ чудотворної Почаївської ікони Божої Матері з часткою ризи, освяченої біля зазначеної ікони та фрукти освячені на урочистому богослужінні на честь свята Преображення Господнього (Яблучного спаса)  в храмі Преподобної Параскеви Сербської (с. Лишня Макарівського району).

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.