Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 31.10.2014 по 07.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 31.10.2014 по 07.11.2014 народилося 9 немовлят з яких 3 хлопчики і 6 дівчаток. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Семінар з актуальних питань децентралізації влади

e-mail Друк PDF

06 листопада за сприяння Всеукраїнської асоціації сільських, селищних рад в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбувся семінар з актуальних питань децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи в Україні. Захід пройшов за участю тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, сільських, селищних голів району. До слова були запрошені заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських, селищних рад Наталія Ключник, голова Всеукраїнської асоціації сприяння організації самоорганізації населення Тетяна Кирилова та голова Макарівської районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Колонщинський сільський голова Юлія Пелешок.

Останнє оновлення на Четвер, 06 листопада 2014, 16:53 Детальніше...
 

Акції на підтримку воїнів АТО

e-mail Друк PDF

У Пашківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Макарівського району  5 листопада  відбулася ярмарка, на якій учні продавали вироби з тіста. Задоволення дітей від ярмарки було величезним. Вони змогли посмакувати тістечками та пиріжками своїх однокласників, а  кошти, виручені від ярмарки,  учні планують витратити  на потреби учасників АТО.
Того ж дня учні навчального закладу підтримали Всеукраїнську акцію «Лист пораненому». Діти з великою відповідальністю віднеслися до поставленого перед ними завдання. Під керівництвом класних керівників вони малювали малюнки, складали вірші, писали листи. Усі роботи були передані координаторам акції.

Останнє оновлення на Четвер, 06 листопада 2014, 16:30
 

Знову до однієї з військових частин Київщини направлена продовольча допомога

e-mail Друк PDF

Знову, вже вкотре, громадська організація “Майдан Макарівщини” не стоїть осторонь потреб наших бійців, які перебувають на службі у військових частинах Київщини та на бойових позиціях в зоні АТО.
Минулого тижня голова громадської організації Тетяна Кривенко спільно зі своїм заступником Галиною Богаченко зібрали та сформували продовольчий вантаж для однієї з військових частин Київської області, який був доправлений до місця призначення 2 листопада, за сприяння тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрія Забели.
Військові отримали продукти харчування:  овочі, крупи, макарони, хліб, м'ясо, смалець, домашню консервацію, томатний соус, яблука, олію, хлібобулочні вироби, повидло та чай.
Керівний склад громадської організації “Майдан Макарівщини” висловлює вдячність небайдужим громадянам, які постійно долучаються до проведення благодійних заходів зі збору необхідних речей та продуктів для військовослужбовців, мобілізованих та добровольців, як Макарівщини, так і їхніх побратимів з інших регіонів України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 листопада 2014, 08:55
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

05 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян з розгляду питань аграрної політики і земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Козичанської сільської ради, накладки на земельну частку для ОЖБ в межах населеного пункту Копилів), транспорту та зв'язку (пільгового перевезення по маршруту с. Бишів — м. Київ), комунального господарства (підтоплення квартири у багатоквартирному будинку по вул. Проектна, 10).

 

Президент України підписав Указ про встановлення в Україні свята - Дня захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня

e-mail Друк PDF

Президент України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня 2014 року підписав Указ № 806/2014, яким в Україні встановлено свято — День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. Цим же актом було скасовано Указ Президента України від 23 лютого 1999 року № 202, яким встановлювався День захисника Вітчизни.
14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічні.

Останнє оновлення на Середа, 05 листопада 2014, 09:59 Детальніше...
 

Звіт громаді Київщини Голови обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям Д.Христюка за період з 23 жовтня по 3 листопада

e-mail Друк PDF

Шановні друзі!

Приємно відзначити, що робота зі збору та передачі гуманітарної допомоги нашим землякам, які несуть службу у зоні АТО, не припиняється ані на мить. Спільними зусиллями Обласного, районних та міських штабів допомоги учасникам АТО, за сприяння Київської облдержадміністрації, підтримки благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадської організації «Надійний тил», небайдужих мешканців області, волонтерів, нам вдається підтримувати бійців не лише найнеобхіднішим, як-то: продукти харчування, речі першої необхідності, а й обмундируванням та технікою. Така робота не лишається непоміченою. Щоразу, отримуючи адресний гуманітарний вантаж, хлопці відчувають нашу з вами підтримку, а також велику відповідальність, яка лежить на них за збереження територіальної цілісності і майбутнього нашої країни. І я глибоко переконаний, що у тій непростій ситуації, що склалася в нашій державі, кожен мусить робити усе від себе залежне, аби сприяти якнайшвидшому вирішенню конфліктної ситуації на Сході. Упевнений, своєю небайдужістю ми крок за кроком наближаємося до такої бажаної для усіх перемоги та встановлення миру на наших землях. Тож, хочу подякувати усім, хто продовжує брати участь у зборі та передачі гуманітарної допомоги нашим бійцям у зону АТО.

Останнє оновлення на Середа, 05 листопада 2014, 10:34 Детальніше...
 

Зустріч з Народною самообороною Макарівщини

e-mail Друк PDF

04 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів зустріч з керівним складом громадської організації “Народна самооборона Макарівського району”. У ході зустрічі мова йшла про можливі джерела наповнення районного бюджету та ефективного використання бюджетних коштів, роботи комунальних підприємств району, тендерних процедур, реєстрації підприємств, які працюють на теренах району за місцем провадження своєї діяльності, задля сплати податків і таким чином поповнення районного бюджету, результативного використання природних ресурсів району: водних, земельних та лісових, а також кадрові питання тощо.
За результатами зустрічі було домовлено про співпрацю органів виконавчої влади району та громадської організації самооборони Макарівщини з метою забезпечення прозорих та скоординованих дій з вирішення важливих питань життєдіяльності району.

 

Малюнки для воїнів

e-mail Друк PDF

Тяжко переживає наша держава період, який всі неофіційно називають війною. Скільки людей скалічених як фізично, так і морально з’являється серед нас. Але потрібно жити далі.
Дуже переймаються нинішньою ситуацією в країні школярі Макарівщини. Кожен хоче чимось допомогти та підтримати бійців, які служать на Сході України.
Учні Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів неодноразово проводили різні акції на підтримку односельців-солдат. Нещодавно декілька бійців прийшли додому на відпочинок. Серед них є й батьки учнів школи.
Після нетривалої відпустки бійці знову вирушають на службу, а щоб вони пам’ятали та відчували дитячу підтримку, школярі подарували свої малюнки військовикам Помогайбо Віктору та Стіжку Олегу.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 15:32
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.