Виплата пенсій та грошової допомоги у серпні 2014 року.

e-mail Друк PDF

Станом на 20 серпня поточного року профінансовано виплату пенсій та грошової допомоги у розмірі 14846,9 тис. грн. або 73,3 % до потреби серпня у т.ч., підприємства поштового зв'язку профінансовані у розмірі 10739,0 тис. грн. або з 04.08.2014 по 20.08.2014 на 85,7% до потреби серпня, та банківські установи профінансовані у розмірі 3912,1 тис. грн. або з 04.08.2014 по 20.08.2014 на 53,5% до потреби серпня
До 25.08.2014. згідно графіку виплати пенсій кошти заплановано перерахувати у повному обсязі, а саме у розмірі 20235,10 тис. грн.

 

Просвітницький захід в історико-краєзнавчому музеї

e-mail Друк PDF

Завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Р. Ткачук у співпраці з начальником районного управління О.Добрянським та інспектором Макарівського РП КВІ О. Євтушенко, 18 серпня в історико-краєзнавчому музеї провели годину правового виховання та правової культури. На захід були запрошені молоді люди, які займаються спортом, музикою та неповнолітні, які знаходяться на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:02 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

18 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з обговорення стану телекомунікаційного зв'язку у Макарівському районі, заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
Відповідно до яких з першого питання прозвітував виконуючий обов'язки начальника Цеху № 21 В.Кондратенко, повідомивши, що на даний час кількість абонентів мережі телефонного зв'язку становить близько 5,8 тис. осіб, більше 1 тис. з них користуються послугою доступу до мережі Інтернет. Все станційне обладнання проводового мовлення задіяне в системі передачі сигналів оповіщення у надзвичайних ситуаціях, на випадок потреби.

Детальніше...
 

Районне обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади підходить до завершення

e-mail Друк PDF

15 серпня пройшло останнє виїзне засідання “круглого столу” з обговорення та збору пропозицій зі змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, яке приймала Забуянська сільська рада. Знову ж таки, захід пройшов за ініціативи членів ініціативної групи громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, сприяння голови Макарівської районної ради О.Шутуна та Забуянського сільського голови М.Герасименка та участі представника народного депутата Р.Сольвара Р.Бельмеги, представників органів місцевого самоврядування і громадських активістів з сіл Липівка, Андріївка. Королівка, Плахтянка, Гавронщина.

Детальніше...
 

Індекси споживчих цін у липні 2014 року

e-mail Друк PDF

За даними Держстату України індекс споживчих цін по Україні у липні 2014р. відносно червня 2014р. склав 100,4%, відносно грудня 2013р. – 112,0%.
По Київській області індекс споживчих цін у липні 2014р. до червня 2014р. становив 100,3%, до грудня 2013р. –  113,6%.

 

Новини Макарівської центральної районної лікарні в період з 08 по 15 серпня 2014 року

e-mail Друк PDF

1. За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 08.08.2014р. по 15.08.2014р. народилося 6 немовлят з них 5 хлопчиків та 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.
2. Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів:

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

15 серпня начальник служби у справах дітей та сім'ї Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини щодо розгляду справ про позбавлення батьківських прав, надання статусу дитині-сироті, встановлення графіка спілкування з дитиною та визначення постійного місця проживання дитини.

 

Микола Швидкий зустрівся з учасником АТО

e-mail Друк PDF

14 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий провів зустріч із жителем с. Борівка Олександром Світельським, прикордонником, який використовуючи свою декілька денну відпустку приїхав із зони бойових дій АТО до рідного району. У ході зустрічі були обговорені питання надання допомоги військовослужбовцям Макарівщини, які проходять військову службу або перебувають на лікуванні у військово-медичному госпіталі, а також загальної ситуації, яка склалася у східних регіонах країни. У свою чергу голова райдержадміністрації побажав Олександру міцності сили духу та витримки, адже він скоро повернеться до зони АТО і запевнив у наданні необхідної підтримки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 14:16
 

Засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

14 серпня відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань аналізу проведення попередніх чотирьох "круглих столів" з розгляду та збору пропозицій до законопроекту України "Про внесення змін до Конституції України" щодо децентралізації державної влади, які пройшли у селах Бишів, Колонщина, Наливайківка та Мар'янівка, співпраці із релігійними організаціями району, висвітлення діяльності громадської ради в засобах масової інформації, а також були заслухані звіти членів ради стосовно приведення до належного стану документації громадської ради та стану формування і перспективного плану роботи комісії з питань сільського господарства при громадській раді.

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Цього тижня пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації. На комісію виносились такі питання: надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин, призначення державної соціальної допомоги при наявності земельної ділянки понад 0,6 га.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.