Прийом громадян

e-mail Друк PDF

04 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики і земельних відносин (затвердження технічної документації із землеустрою в адміністративних межах Андріївської сільської ради, затвердження детального плану території на земельну ділянку в адміністративних межах Новосілківської сільської ради, приватизації земельної ділянки (городу) в межах села Копилів), житлові (надання житлового приміщення).

Останнє оновлення на Середа, 04 лютого 2015, 14:47
 

Акція «Підтримаємо хоробрі серця»

e-mail Друк PDF

З 26.01.2015 по 01.02.2015 у Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Макарівського району проходила акція «Підтримаємо хоробрі серця». У рамках проекту «Наша школа – громадсько активна» учні, учителі, жителі громад сіл Червона Слобода та Рожів організували збір коштів, на які закупили сітку для виготовлення маскувального обладнання. Власними руками виготовлені маскувальні сітки (а це близько 25 штук) будуть передані у військові частини, де служать наші односельчани.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 лютого 2015, 16:11
 

ПАМ’ЯТКА КОРИСНИХ ТЕЛЕФОНІВ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ РОДИНАМ

e-mail Друк PDF

«Гаряча лінія» Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам при Київській обласній державній адміністрації – 286-17-39; 067-240-40-15
Обласна робоча група з питань надання правової допомоги учасникам АТО – 286-87-80; 462-49-16
Соціальне забезпечення – (044) 206-74-86, (044) 206-74-87
Служба у справах дітей та сім’ї КОДА – (044) 286-77-37
Обласний військовий комісаріат – (044) 484-62-59

Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам – про особливості проведення четвертої хвилі мобілізації в Україні та надання у Київській області правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім'ям

1. Четверта хвиля мобілізації в Україні, особливості її проведення.

15 січня 2015 року було прийнято Закон України № 113-VIII “Про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 лютого 2015, 11:48 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

02 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району. Під час зустрічі керівники розповіли про свою роботу та основні завдання, які наразі мають бути виконаними, зокрема: оптимізації відділень Макарівської центральної районної лікарні, закладів освіти району, стан перевірки споруд цивільного захисту, роботу з тимчасово переміщеними громадянами, роботу працівників ЦССДСМ з громадянами, які тимчасово перебувають в “Промені надії”, своєчасність виплат пенсій громадянам району, наповнення бюджету, стан вручення повісток громадянам тощо.

 

У день пам’яті Героів Крут поетичні подарунки отримали макарівці — учасники АТО

e-mail Друк PDF

В День пам’яті Героїв Крут педагогічний колектив Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала спільно зі співавтором збірки «Воїнам Світла. Різдвяний подарунок від поетичної сотні України» - директором центру І.Л.Годенковим побували у Макарівському райвійськкоматі, де презентували збірку та частину з екземплярів видання вручили А.Мудренку. Решта екземплярів була передана в Центр допомоги військовим, звідки збірки потраплять до рук кращих бійців Макарівського району.

Останнє оновлення на Субота, 31 січня 2015, 09:41 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Нарада щодо створення оперативного штабу з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об'єктів інфраструктури

e-mail Друк PDF

На виконання протоколу селекторної наради з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об'єктів інфраструктури, яку 23 січня 2015 року провів Прем'єр-міністр України А.Яценюк та відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 27 січня 2015 року № 81, 29 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів нараду з керівниками окремих установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та силових структур району

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:52 Детальніше...
 

На позачерговому засіданні сесії Макарівської районної ради розглянули звернення депутатів Верховної Ради України про визнання Російської Федерації державою-агресором"

e-mail Друк PDF

29 січня пройшло позачергове пленарне засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання Київської області. На засіданні були прийняті зміни до рішення сесії районної ради від 29.12.2014 № 975 - 36 – VІ  „Про районний бюджет Макарівського району на 2015 рік” та затверджений Статут  Макарівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Макарівського району Київської області.
Також депутати районної ради заслухали і підтримали Постанову Верховної Ради України "Про звернення до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором".
Згідно з текстом Звернення:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:47 Детальніше...
 

Урок пам'яті у Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського району

e-mail Друк PDF

До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту 27 січня було проведено урок пам'яті для учнів старших класів Бишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, захід приурочено 70-річчю визволення в'язнів із концтаборів.
Вчитель історії В.Обухівський та учениця 11 класу К.Маканик презентували проект з мультимедійним супроводом: «Трагедія ХХ століття. Голокост».

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:38
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.