ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

e-mail Друк PDF

Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.
Вартість виробу для  учасника АТО установлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі.
До технічних та інших засобів реабілітації належать:
– протезні вироби (включаючи протезно-ортопедичні вироби (ортези, протези), ортопедичне взуття);
– засоби для пересування (крісла колісні);

Детальніше...
 

Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Відділом формування виплатних документів управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації проводиться перевірка правильності формування особових рахунків одержувачів допомоги, підтверджується правильність призначення та забезпечується виплата. Здійснюється електронна обробка особових справ для виплати соціальних допомог згідно Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 15:26 Детальніше...
 

На апаратній нараді обговорили питання початку опалювального сезону в Макарівському районі

e-mail Друк PDF

03 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами щодо роботи центру надання адміністративних та дозвільних процедур апарату райдержадміністрації та початку опалювального сезону в Макарівському районі.

Останнє оновлення на Четвер, 06 листопада 2014, 15:14 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Сьогодні заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк консультує щодо процедури надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України. Також з приводу актуального питання – порядку надання адресної матеріальної допомоги сім'ям Київської області, які опинились у складних життєвих обставинах.

1. Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 09:02 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської облдержадміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк продовжує надавати юридичні консультації з найбільш поширених та важливих питань щодо проходження військової служби, зокрема, що стосуються і військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року. Сьогодні розглядаються питання щодо службового часу та часу відпочинку військовослужбовців. Також – про недоторканість військовослужбовця та його право на вибір місця проживання і виїзд за кордон.

1. Службовий час і час відпочинку військовослужбовців.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 08:57 Детальніше...
 

Звіт громаді Київщини Керівника обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям Дмитра Христюка за період з 11 по 23 жовтня

e-mail Друк PDF

Від імені бійців спеціальних батальйонів Київської області хочу висловити подяку усім, хто підтримує та допомагає землякам в зоні проведення АТО. Повірте, вони справді цінують нашу з Вами допомогу. Адже лише спільними зусиллями мужніх воїнів в зоні проведення бойових дій та відданого тилу тут, на місцях, можна відстояти територіальну цілісність України, відновити мир і спокій.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 листопада 2014, 09:17 Детальніше...
 

Відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

30 жовтня в приміщення Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала відбулося засідання колегії відділу освіти Макарівської райдержадміністрації. У заході взяли участь: начальник відділу освіти Валентина Савченко, спеціалісти відділу освіти, працівники районного методичного кабінету, керівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних установ району.
Під час засідання розглянуто питання про стан доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розвиток мережі дошкільних навчальних закладів району; про здійснення внутрішнього контролю і керівництва з питань бібліографічної та інформаційної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Червонослобідського освітнього округу; про стан організації та проведення навчально-методичної роботи з учителями початкових класів; про початок опалювального сезону в закладах освіти району, їх роботу в осінньо-зимовий період та ряд інших важливих питань.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 жовтня 2014, 15:57
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов  вищевказаної  категорії громадян. За  звітний період по допомогу звернулися  чотири  особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 24.10.2014 по 31.10.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 24.10.2014 по 31.10.2014 народилося 4 немовлят з яких 3 хлопчики і 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

e-mail Друк PDF

29 жовтня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району щодо розгляду клопотання відділу освіти Макарівської райдержадміністрації стосовно оренди частини приміщення Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” площею 12 кв. м та частину приміщення Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” площею 5 кв. м.
Учасником конкурсу стало Державне підприємство ПАТ “Київхліб” “Макарівський хлібозавод”.
Відповідно до розгляду питання було вирішено надати право на оренду зазначеного майна ДП ПАТ “Київхліб “Макарівський хлібозавод” за умови своєчасного подання договору на погодження до Макарівської райдержадміністрації та взяття   підприємством на себе зобов'язань щодо вчасної сплати орендної плати.

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 16:03
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.