Благодійний захід до Міжнародного дня прав жінок та миру

e-mail Друк PDF

06 березня, напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький відвідали матерів, сини яких загинули відстоюючи європейське майбутнє, незалежність і суверенітет своєї країни:
- Г.Позняк — матір Героя України, загиблого учасника Революції Гідності (одного з Героїв Небесної Сотні) А.Позняка;
- Н.Потапенко — матір О.Потапенка, учасника АТО, бортового механіка у складі екіпажу літака Ан-30Б О.Потапенка, літак був збитий над Слов'янськом під час спостережного польоту 06 червня 2014 року. Бортмеханік О.Потапенко допоміг зістрибнути з парашутом двом молодим лейтенантам, — тримав люк, який заклинило, — а сам залишився у літаку. Ціною власного життя екіпаж скерував літак за межі міста й запобіг жертвам серед мирного населення;
- О.Петренко, матір  пропавшого у 2014 році безвісті учасника бойових дій (учасника АТО), під час проходження військової служби на сході України В.Петренка.
І.Багінська та Г.Невмержицький поспілкувалися з матерями щодо життєвих питань, які потребують вирішення, вручили їм квіти і матеріальну допомогу та передали вітання до свята від голови Макарівської райдержадміністрації.
Звісно, ніщо і ніхто не зможе повернути, тих, хто залишив цей світ, не загояться і материнські рани, проте життя продовжує свій хід, щодня сходить сонце, щовесни природа оживає, а разом з нею світлішає і на душі. Віримо, що наші Герої оберігають Україну, будучи на небесах.

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2019, 17:39
 

ТАРИФНИЙ СЕЛЕКТОР: УРЯД ДОРУЧИВ МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ НАВЕСТИ ЛАД З ТАРИФОУТВОРЕННЯМ

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зібрав селектор з головами обласних державних адміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах.
Після проведення тарифної децентралізації повноваження по встановленню тарифів частині суб’єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перейшли до місцевих органів влади. Отримавши такі повноваження деякі органи місцевого самоврядування розпочали встановлювати завищені і нічим не обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги.
Вартість одиниці тепла – 1 гігакалорії – розраховується комунальними та комерційними компаніями – постачальниками тепла та гарячої води на основі розрахунків, погоджених і затверджених у більшості випадках органами місцевого самоврядування.

Детальніше...
 

Глава держави: Монетизація субсидій і індексація пенсій – наша відповідь на фронті боротьби з бідністю

e-mail Друк PDF

Президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку Київщини наголосив, що монетизація субсидій і індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю.
«Зараз, коли ми подолали економічні наслідки російської агресії, коли відновлюється зростання і з’являються реальні можливості вирішення соціальних проблем, ми відкриваємо другий фронт. Перший фронт всім зрозумілий – Україна робить надзусилля, щоб дати відсіч російському агресору. Але є в нас ворог аж ніяк не менш небезпечний, ніж російська агресія. Знаєте ім’я цього ворога? Це є бідність. І ми сьогодні маємо відкрити фронт боротьби з бідністю», - наголосив Президент.
«Чому саме сьогодні? Чому не раніше? Бо чотири роки ми проводили реформи, щоб створити економічний фундамент держави», - підкреслив Глава держави. Він нагадав, що вдалося забезпечити високі надходження і формування золотовалютних резервів держави, стабілізувати національну валюту, банківську систему, уповільнити інфляцію, скоротити бюджетний дефіцит. «І як наслідок сьогодні почали надходити ресурси, які дозволяють нам починати ефективні кроки по боротьбі з бідністю», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...
 

Президент про нових лідерів громад: Вони прийдуть в політику з досвідом реальних справ, який потрібен Україні

e-mail Друк PDF

Президент Петро Порошенко переконаний, що децентралізація має стати своєрідним механізмом відбору і виявлення нових лідерів в Україні. Таку думку Петро Порошенко висловив під час виступу на Раді регіонального розвитку Київщини.

«В Україні політиків багато, а от з лідерами – гірше. І ви, і я небагато знаємо людей, здатних брати відповідальність, визначати стратегічні цілі і досягати їх», - наголосив Президент.

Детальніше...
 

Децентралізація є незворотною. Це потужна мотивація розвитку громад – Президент під час Ради регіонального розвитку Київщини

e-mail Друк PDF

«Сьогодні децентралізація кардинально змінює обличчя, міст, сіл та селищ України, кардинально змінює життя людей», - сказав Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Київщини. «Один з важливих і успішних пунктів нашої стратегії – децентралізація, передача повноважень і ресурсів разом з відповідальністю за життя громад самим громадам, скорочення відстані між громадянином і владою», - наголосив Петро Порошенко.

Президент навів приклад зростання місцевого бюджету Броварів з 360 млн до 1 млрд 328 млн грн. «Я хочу наголосити – це під час війни. Знаєте, як важко визначати такі пріоритети, коли тебе атакують. Ти маєш віддати все на армію. Все, що можеш. Більше 5% бюджету йде на армію і це перший мій пріоритет. Але децентралізація – це потужна мотивація самим заробляти на себе», - підкреслив Президент. Він наголосив, що в рамках децентралізації місцевій владі були передані акцизи, частина інших податків, розширено податкову базу.

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2019, 10:32 Детальніше...
 

НОвини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення 05.03.2019 проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо переміщеним особам. На розгляд комісії винесено  59 зверненнь громадян району. За рішенням комісії надано право:
- на надання пільг за місцем фактичного проживання -2 особам;
- на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям при наявності у складі сім’ї осіб, які працюють без оформлення трудових віносин - 2 особам;
- на призначення  субсидії на житлово-комунальні прослуги на  додаткову площу житла-14 осіб;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають, на фактично проживаючих осіб - 7 особам;
- на призначення субсидій  при наявності конкретних обставин  – 13 особам;
- на продовження соціальної  виплати внутрішньо переміщеним особам та пенсій -21особі.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 березня 2019, 16:08
 

На нараді буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2018 рік

e-mail Друк PDF

14 березня 2019 року о 10.00 год. відбудеться нарада з керівниками установ, підприємств, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськими та селищними головами, на якій буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2018 рік.
Регламент заходу:
10.00 – 10.30 – презентація публічного звіту голови Макарівської районної державної адміністрації.
10.30 – 11.00 – запитання та відповіді.

Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських об’єднань та організацій, засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів Київської області, зала засідань райдержадміністрації.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації.
Контактна особа: Сальвенчук Ольга Михайлівна – начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації, тел. (04578) 5-13-08, 5-14-44; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

...Публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2018 рік

Останнє оновлення на Понеділок, 04 березня 2019, 15:39
 

Голова КОДА обговорив перспективи розвитку Київщини з представниками районних ЗМІ

e-mail Друк PDF

Очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук провів зустріч із представниками районних ЗМІ.
В ході зустрічі Олександр Терещук відзвітував про результати своєї роботи за час перебування на посаді голови Київської ОДА. Також очільник області презентував Програму розвитку Київщини на 2019-2021 роки та відповів на питання присутніх журналістів.
«Я відчуваю велику відповідальність та розумію наскільки важливо сьогодні об’єднуватись і працювати разом для добробуту Київщини! Нами було проведено колосальну роботу і Визначено чітку програму розвитку Київської області, яку ми вже втілюємо в життя!» - зазначив Олександр Терещук.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 березня 2019, 11:00
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 25.02.2019 по 01.03.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 25.02.2019 по 01.03.2019 виконано 22 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 18, соціально-правового характеру – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 11 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видано в користування 7 справ. Працівнику Макарівської районної державної адміністрації надано консультацію з питань складання акта про вилучення для знищення справ, що не підлягають зберіганню. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Пашківської сільської ради. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 251 справи двох архівних фондів.

 

Повідомляємо про намір товариства з обмеженою відповідальністю «УМЕДО ГРУП» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

e-mail Друк PDF

ТОВ «УМЕДО ГРУП» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел, що розміщені по вул. Ватутіна, 62 в смт Макарів.
Товариство повідомляє про те, що предметом його діяльності є виробництво медичних і стоматологічних інструментів та матеріалів. Підприємство віднесено до третьої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря.
В процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів від 11 стаціонарних організованих, 1 стаціонарного неорганізованого та 6 пересувних в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,201249 т/рік, оксид вуглецю – 0,193903 т/рік, кислота оцтова – 0,046 т/рік, етил ацетат – 0,0254 т/рік, окис етилену – 0,0033 т/рік, 1-хлор-2,3-епіксипропан – 0,0046 т/рік, толуол – 0,0232 т/рік, оксиди азоту (оксид та діоксид) у перерахунку на діоксид азоту – 0,025215 т/рік, діоксид сірки – 0,014463 т/рік, вуглецю діоксид – 11,260783 т/рік, азоту (І) оксид – 0,000787 т/рік, неметанові леткі органічні сполуки – 0,007946 т/рік, метан – 0,00046 т/рік, залізо та його сполуки – 0,00437 т/рік, манган та його сполуки – 0,00013 т/рік, натрію гідрооксид – 0,001512 т/рік, сажа – 0,000085 т/рік. Валовий викид забруднюючих речовин становить 11,813403 тонни на рік, 0,551373 тонни на рік.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.