Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі

e-mail Друк PDF

Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, в кожному з таких випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.
Як роз’яснив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков, у разі нещасного випадку Фонд виплачує застрахованій особі допомогу з тимчасової втрати працездатності. «Виплата такої допомоги триває до моменту одужання або до встановлення інвалідності», – зазначив Є. Баженков.

Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

14 травня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану проведення весняно-польових робіт, стану набору громадян на службу за контрактом до лав Збройних сил України, стану автомобільних доріг та проведення штабних тренувань з цивільного захисту у КЗ Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” та ДП “Макарівське лісове господарство”.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації О.Сальвенчук та заступника начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Глущенка.

 

Дайджест новин Уряду 14 травня 2018 року

e-mail Друк PDF

Німеччина розглядає Україну як надійного транзитера газу і важливого партнера в регіоні Східної Європи, – Міністр економіки ФРН на зустрічі з Прем’єр-міністром України

Ми сконцентровані на реформах і продовжуємо діалог з міжнародними партнерами, – Глава Уряду під час зустрічі з Наглядовою радою YES

Кожне державне підприємство матиме своє майбутнє, – Олександр Саєнко

Уряд докладає максимум зусиль для збереження програми співпраці з МВФ

Маємо достатньо шансів знайти спільний з МВФ підхід для встановлення критеріїв формування ціни на газ, - Олександр Саєнко

Степан Кубів у Польщі обговорив Карпатську стратегію з Міністром інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квєцінським

Геннадій Зубко: Участь IFC у роботі Фонду ЕЕ є вкрай важливою

Остап Семерак: Ми обговорюємо з Японією можливість використання в Україні їхніх «чистих технологій»

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Участь учнів Ніжиловицького НВО у І етапі (обласному) зльоту учнівських лісництв

e-mail Друк PDF

З метою активізації учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, учні Ніжиловицького НВО, члени шкільного лісництва, взяли участь у роботі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.
Завданнями зльоту є:
- формування екологічної культури особистості;
- поліпшення ефективності роботи учнівських лісництв;
- розвиток партнерських взаємовідносин з вищими навчальними закладами, з лісогосподарськими підприємствами;
- поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації роботи учнівських лісництв;
- підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв;
- популяризація практичних результатів роботи учнівських лісництв.

 

НОВИЙ БРЕНД УКРАЇНИ – ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ І ВІДКРИТТЯ КРАЇНИ СВІТУ

e-mail Друк PDF

Уряд України підтримав єдиний бренд України. Розробка бренду не коштувала бюджету ані копійки. Бренд України дозволить просувати інтереси держави в світі, сприяти створенню позитивного іміджу, залученню інвестицій і розвитку туризму.

Що таке бренд України і для кого він розроблений
Бренд України – це основна ідея, якою Україна хоче показати себе світу. Україна – країна сучасна, демократична, дружня, країна інновацій і нових можливостей

Останнє оновлення на Понеділок, 14 травня 2018, 15:07 Детальніше...
 

Всеукраїнський фестиваль фестиваль повітроплавання “Мамо, я вдома”

e-mail Друк PDF

Жди мене, мамо, у кожну хвилину,
Жди у жорстоку добу,—
Доки ти ждатимеш — я не загину,
Я переможу судьбу.
(З вірша Івана Гнатюка)

11-13 травня, напередодні та в День матері, у с. Колонщина відбувся Всеукраїнський фестиваль повітроплавання “Мамо, я вдома”. Захід пройшов за організації громадської спілки “Українське повітроплавне товариство” та підтримки народного депутата України Р.Сольвара, Макарівської районної державної адміністрації та Колонщинської сільської ради.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 травня 2018, 15:08 Детальніше...
 

Сонячні панелі дозволяють українським родинам заощаджувати на витратах за електроенергію, а також заробляти

e-mail Друк PDF

Про переваги встановлення приватних сонячних електростанцій та стрімке зростання попиту українців на такі СЕС розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час інтерв’ю 24 каналу.
«Якщо встановити сонячну станцію у своєму домогосподарстві потужністю до 30 кВт, то можна не лише самостійно дбати про електрозабезпечення будинку, а й продавати у загальну мережу надлишок виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом. На сьогодні цей тариф становить 18,09 євроценти за 1 кВт*год», - пояснив Голова.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 травня 2018, 08:48 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 07.05.2018 по 11.05.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 07.05.2018 по 11.05.2018 виконано 11 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 8, соціально-правового характеру – 3. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ. Надано методичну допомогу Вільнянській сільській раді зі складання описів справ постійного зберігання, з особового складу, акту про вилучення для знищення документів, історичної довідки. Експертною комісією відділу схвалено опис справ з кадрових питань підприємства, що ліквідується. Складено, систематизовано та введено в електронний каталог 16 карток предметного каталогу з питань землекористування фізичних та юридичних осіб на території Макарівської селищної ради. 8 травня з нагоди 73-ї річниці Перемоги над фашизмом у Європі підготовлено та розміщено на веб-сайті архівного відділу on-line виставку «Фото з історією» (http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=2765).

 

Дайджест новин Уряду за 11 травня 2018 року

e-mail Друк PDF

Урядовий контактний центр допомагає громадянам з порушеннями слуху звернутися із запитами до органів виконавчої влади

Дохід українського вчителя треба довести до ринкового рівня, - Володимир Гройсман

Олександр Саєнко: Середня зарплата до кінця року може сягнути 10 тис.грн

Новий закон про приватизацію подвоїть доходи від малої приватизації, - Олександр Саєнко

Кабінет Міністрів перевірить ефективність використання місцевою владою коштів на децентралізацію та соціально-економічні програми, – Олександр Саєнко

Уряд завжди буде на стороні чесного бізнесу, – Прем’єр-міністр на зустрічі з діловими колами Закарпаття

Дорожні роботи сьогодні розгорнуті по всій Україні, держава послідовно виконує план відновлення дорожнього господарства, – Прем’єр-міністр

Старт роботи незалежного Антикорупційного суду дасть добрий сигнал громадянам та інвесторам, - Володимир Гройсман

Питання мови не може використовуватися для задоволення політичних амбіцій, - Прем'єр-міністр

Можливості децентралізації дозволяють зміцнити громади і посилити регіони, – Глава Уряду про перебіг реформи на Закарпатті

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Дорогі жінки, любі наші матері!

e-mail Друк PDF

З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках.
Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Батьківщини.
Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.
Від усієї душі бажаю нашим дорогим матерям здоров'я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні