Прем’єр-міністр: «Газпром» вдався до шантажу України та Європи

e-mail Друк PDF

Російський газовий монополіст «Газпром» після вироку арбітражної палати Стокгольму про стягнення понад 4 млрд дол на користь України за кабальними контрактами 2009 року понизив тиск в газотранспортній мережі і, таким чином, вдався до шантажу, як України, так і Європи. Але Україна здатна подолати складнощі. Про це у своєму зверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше...
 

Глава Уряду: Ми розширюємо свій економічний потенціал і запрошуємо латвійський бізнес інвестувати в різні сфери - від агросектору до космосу

e-mail Друк PDF

Політика реформ, яку запроваджує Уряд України, дозволяє розширювати економічні можливості країни і залучати інвестиції в широкий спектр сфер – від агросектору до космічних технологій. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з діловими колами Латвії.
Глава Уряду звернув увагу, що 4 роки тому – через російську агресію Україна втратила 20% економіки та традиційні для себе ринки. Але як би не було важко, держава поступово переорієнтується на нові ринки і веде масштабну модернізацію системи державного управління та економічного регулювання.

Детальніше...
 

В смт Макарів відбулася акція учасників бойових дій щодо надання послуг з пільгового перевезення ТОВ “АТП “Стріла” учасникам АТО

e-mail Друк PDF

02 березня, в смт Макарів, відбулася акція учасників бойових дій (учасників АТО) щодо незадоволення наданням послуг перевізником, в даному випадку ТОВ АТП "Стріла", а саме відмова водіїв в безкоштовному перевезенні на міжміських маршрутах (некоректної поведінки водіїв). В даному випадку ситуація загострилася, коли днями учаснику АТО, що їхав з смт Кодра до Києва, водій рейсової маршрутки відмовився надати безкоштовну послугу з перевезення, відповідно до його посвідчення, при чому мікроавтобус був частково порожнім.
В акції взяли участь учасники бойових дій (учасники АТО) та представники районних організацій Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, координатор районного центру надання допомоги військовим О.Герасименко, представники районного військкомату, районних ЗМІ.

Детальніше...
 

Дайджест новин за 1 березня щодо діяльності Прем’єр-міністра

e-mail Друк PDF

Росія має виконати рішення Стокгольмського арбітражу

Політика економічного зростання покликана вирішити проблему трудової міграції та відтоку кадрів, – Глава Уряду

Україна і Латвія посилюють політичний діалог і готові нарощувати взаємний товарообіг – зустріч Глав Урядів України та Латвії

Глава Уряду доручив невідкладно вирішити ситуацію з відновлення водопостачання у Маріуполі

СБУ, Прокуратура та Нацполіція мають позбутися можливості контактувати з бізнесом, – Володимир Гройсман

Глава Уряду: Концентруємось на захисті інтересів бізнесу

Глава Уряду закликав керівництво НАЗК забезпечити якість процесу декларування і перевірки декларацій

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 березня 2018, 08:59
 

ДО 95-РІЧЧЯ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

e-mail Друк PDF

Адміністративно-територіальні реформи на теренах Макарівщини
(за матеріалами довідників «Адміністративно-територіальний поділ Київщини 1918-2010 роки», виданого Державним архівом Київської області у 2012 р., «Адміністративно-територіальний устрій Житомирщини 1795-2006», виданого Державним архівом Житомирської області у 2007 р.)

1921 рік. Київська губернія складається з 12 повітів, 200 волостей. У складі Київського повіту 20 волостей, у тому числі Бишівська та Макарівська волості.
1923 рік. 7 березня 14 повітів Київської губернії замінені на 7 округів, 247 волостей – на 111 районів. Київський округ складається з 20 районів, серед яких Бишівський та Макарівський. Комарівська сільрада перебуває у складі створеного Ставищенського району Малинського округу Київської губернії.

Детальніше...
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

З 26 по 28 лютого спортсмени секції легкої атлетики, які тренуються у Тетяни Рудківської та Сергія Вдовиченка взяли участь у Відкритому чемпіонаті м. Києва з легкої атлетики та Відкритому чемпіонаті СДЮШОР-6 з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2005-2006-2007 р.н та молодших. Результатом участі у чемпілнатах стали 14 нагород різного гатунку:
- Долгерт Максим: біг на 60 м - 2 місце, естафета 4X100 м - 2 місце;
- Ушатенко Руслан: естафета 4X100 м - 2 місце;
- Гулак Назар: естафета 4X100 м - 2 місце;
- Коваленко Ярослав: біг на 60 м - 2 місце, біг на 200 м - 1 місце, естафета 4X100 м - 2 місце;
- Зозуля Оля: естафета 4X100 м - 2 місце;
- Горєва Поліна: біг на 60 м - 2 місце, біг на 200 м - 3 місце, естафета 4X100 м - 2 місце;
- Горєва Юля: біг на 200 м - 3місце, естафета 4X100 м - 2 місце;
- Лазебна Аня: естафета 4X100 м - 2 місце.
Загалом у змаганнях приймало участь близько 150 спортсменів з міста Києва та київської області. Були навіть спортсмени з Чернігівської області. Виступ спортсменів секції легкої атлетики Макарівської ДЮСШ, можна вважати вдалим.

 

Володимир Гройсман вимагає від НАЗК якісної роботи системи декларування і перевірки декларацій

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівництва Національного агентства запобігання корупції найближчими тижнями забезпечити якість роботи баз даних, якість процесу заповнення електронних декларацій і ефективність системи перевірки декларацій на предмет дотримання антикорупційного законодавства. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної наради з питань роботи НАЗК.
Зупинки роботи системи в період інтенсивного декларування – неприпустимі
«Мені потрібно, аби збоїв системи декларування не було, - звернув увагу Прем’єр-міністр.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 22.02.2018 по 01.03.2018

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 22 лютого по 01 березня 2018 року народилось 2 дітей (2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Хірург
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Новини Уряду

e-mail Друк PDF

Україна отримає 24 млн євро гуманітарної допомоги для громадян, які постраждали від конфлікту на сході, – Вадим Черниш

Розпочалася доставка вакцин КПК в регіони, - МОЗ

Середня зарплата в Україні у січні вдвічі перевищила мінімальну, – Держстат

Частка ринку ЄС в загальному експорті України в 2017 році становила 40,5%, - Держстат

Уряд затвердив проект будівництва нового лікувально-реабілітаційного корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії

Іванна Климпуш-Цинцадзе презентувала Парламенту Дорожню карту законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Глава Уряду про вибори: Принципове питання – визначитися з виборчою моделлю і планомірно готуватися до чергових виборів

Фонд енергоефективності забезпечить енергонезалежність України, - Геннадій Зубко та Катарина Матернова на засіданні Уряду

Уряд і Парламент схвалили Дорожню карту виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Прем’єр-міністр: Створюємо Координаційну раду з питань безпеки дорожнього руху

Прем’єр-міністр: Якісна боротьба з корупцією – запорука додаткових доходів до бюджету та ефективного використання ресурсів

Глава Уряду ініціює створення комісії з перевірки випадків тиску на бізнес

Україна якнайшвидше має стати енергоефективною та енергонезалежною, – Глава Уряду

Володимир Гройсман закликав Парламент згуртуватися довкола важливих законопроектів децентралізації

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Четвер, 01 березня 2018, 08:58
 

На Київщині введене обмеження руху великого вантажного транспорту

e-mail Друк PDF

28 лютого, у зв'язку з погіршенням погодних умов та наявності снігового покриву на дорогах, що ускладнює рух транспорту та може призвести до небезпечних ситуацій, за розпорядженням керівництва Київської обласної державної адміністрації було введене обмеження руху вантажних, великогабаритних та великовагових транспортних засобів по Київській області.
Наразі на території Макарівського району, по трасі міжнародного сполучення Київ-Чоп, в районі села Калинівка утворені місця відстою транспортних засобів.
Завдяки спільній роботі Макарівської райдержадміністрації та Макарівського районного відділення Ірпінського відділу ГУ Національної поліції Київської області організоване харчування водіїв, а також надається консультативна допомога.

Останнє оновлення на Середа, 28 лютого 2018, 18:13
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.