Дайджест новин Уряду 19.04.2019

e-mail Друк PDF

Підтримка України з боку наших західних партнерів має бути більш відчутною, - Глава Уряду в інтерв’ю словацькій «SME»

У нас вже є позитивні сигнали в різних сферах, – Глава Уряду в інтерв’ю словацькій «SME»

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди національного єврейського свята Песах

Здобутки децентралізації – за 5 років в громадах реалізовано понад 11 тис. нових проектів, - Геннадій Зубко

ID-картку можна отримати 20 та 21 квітня, - ДМС

Посівна-2019: Аграрії засіяли цукровими буряками 200 тис. га

МОЗ України презентувало зміни в охороні здоров’я міжнародним партнерам

МОЗ: 15 тисяч доз вакцини проти сказу готуються до відправлення в регіони

Мінрегіон: Архітектори, проектувальники, інженери технагляду та експерти повинні обов’язково мати вищу освіту

Інженерне облаштування державного кордону з Росією не припиняється, - Держприкордонслужба

На українських зупинках планують влаштовувати більш міцне покриття для громадського транспорту, - пропозиція у ДБН

 

Останнє оновлення на Субота, 20 квітня 2019, 11:43
 

Новини відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

18 квітня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації передав дільничним виборчим комісіям Макарівського району списки виборців для проведення ІІ туру голосування на виборах Президента України, які відбудуться 21 квітня.

 

«Складаємо казку разом»

e-mail Друк PDF

Минулого тижня, за планом дитячої філармонії Макарівської дитячої школи мистецтв, пройшов цікавий  пізнавально-розважальний захід «Складаємо казку разом» для учнів молодших класів. Учасники концерту, разом з ведучою, викладачем теоретичних дисциплін Терещук Вячеславою Володимирівною, створювали казку на очах у слухачів. Казкові герої оживали під час виконання музичних творів на різних інструментах: фортепіано, цимбалах, гітарі, баяні, бандурі та у хореографічних композиціях. Всі виконавці були в яскравих костюмах.
Такі перші спроби театрального та музичного перетворення дуже сподобалися батькам, які  із запалом фотографували, проводили відео зйомку і були задоволені виступом своїх дітей.

Заступник директора дитячої школи мистецтв з навчальної роботи
Саленко Ірина Максимівна

 

Весняний благоустрій в населених пунктах Макарівського району

e-mail Друк PDF

З метою поліпшення стану довкілля території населеного пункту, активістами громади села Пашківка проведені заходи з благоустрою. Спільними зусиллями  працівників колективів здійснено висадження декоративних дерев на території дитячого садочка “Вишенька” та біля адміністративного приміщення сільської ради, здійснено прибирання сміття вздовж дороги Т-10-19 в напрямку села Пашківка. Особливої уваги приділено реставрації стадіону в селі Пашківка:  здійснені роботи щодо вирівнювання верхнього шару, організовано збирання камінців та інших предметів на території стадіону. Активну участь в заходах з благоустрою приймає молодь громади.
Фотоматеріали надані громадою села Пашківка.

Останнє оновлення на Четвер, 18 квітня 2019, 11:25
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 11 по 18 квітня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 11по 18 квітня 2019 року народилась 1 дитина (хлопчик). Колектив лікарні вітає новонародженого та його батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

УРЯД ДАВ НАФТОГАЗУ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНИЗИТИ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.
Газовий монополіст всіма можливими шляхами добивається підняття ціни на газ для українців. Але кон’юнктура на ринку газу в Україні і в світі демонструє зниження ціни. Тому Уряд 3 квітня 2019 року прийняв Постанову №293, якою зобов’язав  Нафтогаз продавати газ населенню дешевше.
Відповідно до документу, державна компанія НАК «Нафтогаз України», зобов’язана з травня знизити ціни на газ для населення. Якщо промисловість купує блакитне паливо дешевше, населення не може платити більше.
На переконання юристів Міністерства енергетики та вугільної промисловості, для того, щоб продавати газ населенню дешевше, так зване ПСО (покладання спеціальних обов’язків) відміняти не обов’язково. Адже стаття 11 Закону України «Про ринок природного газу» не обмежує повноважень Уряду щодо кількості актів, які мають бути прийняті стосовно покладення спеціальних обов’язків на суб'єктів ринку.

«До 24 квітня «Нафтогаз» має повідомити всім українцям, що ціна газу з 1 травня буде нижчою за 8,55 гривень/куб. м. Мені набридло, як і  мільйонам українців, коли приватні інтереси менеджменту компанії ставляться вище за національні інтереси всіх українців. Рішення Уряду мають виконуватися. Якщо цього не станеться, я ініціюю відставку глави правління «Нафтогазу» і прохатиму Уряд підтримати мою пропозицію» - Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.

 

Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2019 році

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 22 "Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році”, відповідно до якої розміри грошової допомоги для компенсації у 2019 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:
- для осіб, віднесених до категорії 1 – 7 300 гривень;
- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 22 200 гривень;
- для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка іх замінює – 14 500 гривень.

Детальніше...
 

Голова Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

17 квітня голова Макарівської райдержадміністрації І.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та начальником відділу  роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернулася багатодітна мати щодо питання приватизації житла в с. Липівка. Також були порушені питання охорони здоров'я, а саме: забезпечення населення безкоштовними ліками.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації та перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації надали роз'яснення, окремі з них взяли на особистий контроль.

 

Глава Уряду представив основні результати роботи Уряду України за три роки

e-mail Друк PDF

Основні результати роботи Уряду України за три роки з моменту призначення стали однією з головних тем засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 17 квітня. Цифри, напрямки реформ і тенденції представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Звертаючись до міністрів, учасників засідання та представників преси він наголосив, що три роки тому визначив головним пріоритетом своєї роботи зупинку економічного падіння, відновлення економіки та капітальний ремонт країни, який дозволив би вирішувати накопичені десятиліттями проблеми, а відтак позбавлятися бар’єрів на шляху запровадження нової якості життя.
«Нашим пріоритетом було і є те, аби Україна стала сильною, економічно розвинутою країною, де кожен – і дитина, і людина похилого віку – відчували б себе комфортно і безпечно, – сказав Володимир Гройсман. – Я хочу подякувати своїй команді, Парламенту, Президенту за те, що ми разом долали виклики, які перед нами стояли. Ми почали багато змін».

Детальніше з основними результатами роботи Уряду України за три роки можна ознайомитись тут (https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-predstaviv-osnovni-rezultati-roboti-uryadu-ukrayini-za-tri-roki).

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2019, 13:33
 

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

e-mail Друк PDF

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.
Як пояснив С.Савчук, завдяки ефективному законодавству за останні 5 років у відновлювану електроенергетику інвестовано близько 2 млрд євро.
«Так, на сьогодні в Україні вже працює понад 3000 МВт потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. З них понад 2200 МВт (71%) – це сонячні електростанції, - повідомив С.Савчук. - Тільки за I квартал 2019 р. введено в експлуатацію понад 860 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, більшість з яких – це майже 700 МВт СЕС».

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.