Дайджест новин Уряду за 2 липня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Володимир Гройсман: Боротьба із схемами на кордоні – мій обов’язок і принципова позиція

Глава Уряду про підвищення мінімальної зарплати: «Щойно економіка нам дозволить, обов’язково піднімемо»

Субсидії і надалі отримуватимуть ті, хто їх потребуватиме, – Прем’єр-міністр

Україна має непогані шанси стати енергонезалежною до 2020 року, – Володимир Гройсман

Саміт Україна-ЄС має дати «політичне благословення» подальшому розвитку пріоритетів співпраці з Євросоюзом, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Координаційний центр із забезпечення впровадження нового ринку електричної енергії провів дводенний форум «Ринок електроенергії: втілюючи зміни»

Мінрегіон оголосив нову хвилю конкурсів до директоратів, - Геннадій Зубко

МОЗ повідомляє, як отримати сироватку для негайного лікування ботулізму

Лілія Гриневич попросила вчительство про три речі на допомогу реформі «Нова українська школа»

Вступники на молодшого спеціаліста на базі 9 класів мають подавати заяви виключно в паперовій формі – сьогодні почався їх прийом

30 спеціальних автобусів закуплять для громад, які на своїй території запровадять службу перевезень людей на візках, - Андрій Рева

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

У II кварталі 2018 р. введено додатково 110 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики

e-mail Друк PDF

За I півріччя 2018 р. в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом. Це у понад 2 рази більше, ніж у I півріччі 2017 р. (127 МВт), та перевищує обсяг потужностей, встановлених за весь 2017 рік (257 МВт).
Більша частина нових об’єктів – це сонячні електростанції загальною потужністю 206 МВт.
Друге місце за обсягом об’єктів, встановлених у I півріччі ц.р., займають вітроелектростанції загальною потужністю 50 МВт.
Крім цього, за півроку встановлено 7 МВт потужностей, що виробляють електроенергію з біогазу, 5 МВт – електрогенерації з біомаси, а також ще 1 МВт малих ГЕС.
Загалом, з початку 2015 р. по кінець ІІ кварталу 2018 р. введено в експлуатацію 677 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, у встановлення яких інвестовано понад 650 млн євро. Зокрема, за «зеленим» тарифом введено:
• у 2015 р. – 30 МВт;
• у 2016 р. – 121 МВт;
• у 2017 р. – 257 МВт;
• у І півріччі 2018 р. – 269 МВт.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності

 
 

Дайджест новин Уряду за 27 червня 2018 року

e-mail Друк PDF

Реформи в Україні є будівництвом нової держави, - Іванна Климпуш-Цинцадзе на конференції з реформ у Данії

Інституційні зміни та боротьба з корупцією мають вирішальне значення для реалізації реформ в Україні, – Олександр Саєнко

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

02 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому до голови райдержадміністрації звернулася внутрішньо переміщена особа, мешканка с. Яблунівка, щодо питання надання допомоги для проведення опалення в житловому будинку. Також були порушені питання аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельної ділянки (городу), затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які розташовані на території Бишівської, Небелицької та Гружчанської сільських рад).
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 липня 2018, 15:59
 

Міжнародна програма «Діти Створюють Країну»

e-mail Друк PDF

Програма “Діти Створюють Країну”
– це інструмент для формування спільноти свідомих активних дітей, поширення глобальних цілей сталого розвитку та цінностей відповідальних Землян.
– це платформа для обєднання, навчання та взаємодії активних однодумців з різних куточків світу, як для дітей, молоді, так і для експертів.
– це сторення фундаменту миру, любові та підтримки наступних поколінь.
В рамках програми відбуваються різні заходи, конкурси, активності.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 21 по 29 червня 2018 року

e-mail Друк PDF

1.  За  даними  пологового  відділення  Макарівської  ЦРЛ в період із 21  по 29 червня  2018 року народилось:
-  5 дітей ( 3 хлопчики та 2 дівчинки).
Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.

2.  Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 25.06.2018 по 27.06.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 25.06.2018 по 27.06.2018 виконано 13 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 12, соціально-правового характеру – 1. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 4 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 6 справ. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 553 справ семи архівних фондів.

 

Шановні співвітчизники! Шановні запрошені!

e-mail Друк PDF

Вже стало доброю традицією, що ми вшановуємо українську Конституцію в День Конституції біля пам’ятника славетному українському гетьману, соратнику Мазепи Пилипу Орлику. Цей гетьман – автор першого в історії України, а може й першого в світі, конституційного акту. Акту, який закріпив демократію, закріпив владу народу.
І я мав високу честь під час візиту до Стокгольму, столиці Швеції, тримати в руках цей історичний документ. Він був схвалений в квітні 1710 року. Так звана Конституція Пилипа Орлика, яка ще на початку вісімнадцятого століття випередила свою епоху. А ще вона дала велику фору всім нашим сусідам, далеким і близьким.
Чинний Основний Закон України, ухвалений у 1996  році, зі змінами 2004 року, багатьма експертами – українськими та закордонними - також оцінювався як один з найбільш прогресивних, найбільш досконалих, найбільш демократичних правових документів.

Детальніше...
 

Про проведену виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у 2018 році

e-mail Друк PDF

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»  управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації у 2018 році виплачена одноразова грошова допомога до 5 травня на загальну суму 1 995 005,00 гривень, з них:
-  52 особам з інвалідністю внаслідок війни I групи  - по 3 685,00 гривень кожному;
- 176 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи - по 3 265,00 гривень кожному;
- 61 особі з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи  - по 2 845,00 гривень кожному;

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.