30 - вересня день усиновлення

e-mail Друк PDF

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов’язок  дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любовідостатку.
Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківського піклування. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок суспільства, держави.
Дитинство – чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій. Кожна дитина має право на достойне та щасливе життя. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, можливо, що усиновлення – це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їхньої любові та піклування.

Детальніше...
 

Повідомляємо про намір АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

e-mail Друк PDF

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» заявило про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що розміщені по вул. Садова, 1 в смт Макарів.
Предметом діяльності підприємства є інші види грошового посередництва. На підприємстві існує 2 стаціонарних джерела викидів – газові водогрійні котли.  Якісний склад забруднюючих речовин: ртуть та її сполуки в перерахунку на ртуть 6,210-8 т/рік, оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту 0,0038 т/рік, оксид вуглецю 0,012 т/рік, метан 0,0006 т/рік, азоту (1) оксид (N2O) 0,00006 т/рік, вуглецю діоксид 35,439 т/рік.
Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел складе 35,455 т/рік, в тому числі парникові гази – 35,440 т/рік.

Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшло засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

26 вересня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації, у ході якого були опрацьовані наступні питання:
- про стан утримання зовнішнього протипожежного водопостачання в населених пунктах Макарівського району;
- про вжиті заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь на території району;
- про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти, охорони здоров’я і закладах соціальної сфери Макарівського району та стан виконання заходів, запропонованих Макарівським РС ГУ ДСНС за результатами перевірок;
- про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людей питною водою.
- про стан готовності об’єктів комунального, паливно-енергетичного та дорожнього господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 років.

Останнє оновлення на Четвер, 26 вересня 2019, 15:31
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

26 вересня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела особистий прийом громадян, у ході якого жителька с. Новосілки Макарівського району звернулися з питанням демонтажу штучної дорожньої нерівності (лежачого поліцейського), що розташований біля житлового будинку, в якому вона проживає.

Останнє оновлення на Четвер, 26 вересня 2019, 15:32
 

Відбулося засідання позачергової 30-ї сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області

e-mail Друк PDF

26 вересня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації, депутат Макарівської районної ради І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, запрошені керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні позачергової 30-ї сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, яке провів голова Макарівської районної ради О.Гулак.
На порядку денному засідання були розглянуті питання:
про Програму фінансової підтримки функціонування управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації на 2019-2020 роки;
про внесення змін до рішення сесії районної ради від 28.04.2017 № 241 – 15 – VIІ «Про затвердження Програми створення, накопичення, використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Макарівського району та забезпечення життєдіяльності підрозділів, залучених до ліквідації надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки»;
про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2018 № 465–25–VII «Про районний бюджет Макарівського району на 2019 рік»;
про затвердження списку присяжних Макарівського районного суду Київської області;
про створення Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради;
про призначення Просенюка Сергія Вікторовича на посаду директора Комунального підприємства «Макарівтепломережа 2019» Макарівської районної ради Київської області та інші.
Депутати розглянули вище вказані питання та прийняли відповідні рішення.

Останнє оновлення на Четвер, 26 вересня 2019, 15:41
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 19 по 26 вересня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 19 по 26 вересня 2019 року народилось 4 дітей (3 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

Останнє оновлення на Четвер, 26 вересня 2019, 09:55
 

100-річний ювілей відсвяткувала жителька с. Вітрівка Макарівського району

e-mail Друк PDF

23 вересня, за дорученням в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький відвідав жительку с. Вітрівка Литвин Марію Макарівну. Днем раніше (22 вересня) Марія Макарівна відзначила свій 100-річний ювілей. Г.Невмержицький передав вітання від керівництва райдержадміністрації до Дня народження та матеріальну допомогу, виділену за районною цільовою програмою “Турбота”. З поважною датою ювілярку вітали і Пашківський сільський голова О.Кравчук, представник ТОВ “Агрофірма “Київська” Ю.Загоруй та голова Макарівської районної організації ветеранів України О.Опанасенко. Також Марії Макарівні була вручена почесна грамота від Київської обласної організації ветеранів України і нагрудний знак.
Протягом 100-річного життєвого шляху Марія Макарівна працювала на фермі у рідному селі та була очевидцем багатьох подій, що увійшли до історичного калейдоскопу України ХХ початку ХХІ століття. Але попри всі труднощі і втрати, що припали на її долю, вона має й значне надбання у своїх дітях, 6 онуках, 9 правнуках та вже 2 праправнуках.
Бажаємо Марії Макарівні мирного неба над головою, позитиву в серці, здоров'я та родинного затишку і благополуччя.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2019, 14:26
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 16.09.2019 по 20.09.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 16.09.2019 по 20.09.2019 виконано 17 тематичних запитів, що надійшли від громадян та установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 5 громадян. Надано методичну допомогу Управлінню Державної казначейської служби України у Макарівському районі зі складання Інструкцій з діловодства. Складено, систематизовано та введено в електронний каталог 124 картки предметного каталогу з питань землекористування фізичних та юридичних осіб на території Макарівської селищної ради. Прийнято на зберігання 4 справи постійного зберігання Маковищанської сільської ради за 2013 рік, 8 справ постійного зберігання Мар’янівської сільської ради за 2012-2013 роки.

 

Україна зацікавлена поглиблювати співпрацю із Італією у «чистій» енергетиці та енергоефективності

e-mail Друк PDF

Можливості для реалізації спільних проектів, у т.ч. у відновлюваній енергетиці та енергоефективності, обговорили мер італійського міста Таранто Ріналдо Мелуччі та представник Держенергоефективності Костянтин Гура.
Зустріч відбулася у рамках візиту української делегації до Італії, організованому за ініціативи Посольства України в Італії та Торгово-промислової палати Україна-Італія.
Зокрема, на двосторонньому круглому столі у м. Барі та міждержавному семінарі у м. Таранто розглядалися питання поглиблення інвестиційної співпраці країн, а також сталого розвитку громад, впровадження інновацій, налагодження партнерства між українськими та італійськими містами.
Також в рамках семінару Україна-Італія було проведено зустріч із Президентом провінції Таранто Жованні Гугліотті.

Детальніше...
 

Ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоощадні заходи за останні 2 тижні

e-mail Друк PDF

Попит ОСББ на державну програму з енергоефективності триває. За останні 2 тижні ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.
ОСББ мають ще чимало можливостей скористатися програмою у ц. р. та підготуватися до опалювального сезону.
Крім цього, у проекті Держбюджету-2020 вже передбачено 400 млн грн на фінансування програми «теплих кредитів» у наступному році. Відповідний законопроект від 15.09.2019 № 2000 зареєстровано у Парламенті (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66853).
За попередніми розрахунками, у 2020 р. програмою зможуть скористатися до 200 тис. родин та залучити до 1,2 млрд грн «теплих кредитів» на комплексне утеплення будівель. 

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.