Новини Макарівської ЦРЛ в період з 21.12.2017р. по 28.12.2017р.

e-mail Друк PDF

1.  За  даними  пологового  відділення  Макарівської  ЦРЛ в період з
21 грудня  по 28 грудня 2017 року народилось :
-  1 дівчинка.
Колектив лікарні вітає новонароджену та її батьків і бажає їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 

Уряд запускає медичну реформу та розширює програму «Доступні ліки»

e-mail Друк PDF

Уряд ухвалив ключові документи для запуску реформи системи охорони здоров’я, яка стартує з первинної ланки,  та розширив перелік «доступних ліків».
З 1 квітня 2018 року розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно буде обрати свого лікаря (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. До цього часу підписання Декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання. Його послуги (консультації, направлення, довідки, профілактичні огляди, основні аналізи) для громадян будуть безкоштовними. Сімейний лікар може працювати як у медичному закладі, так і мати власну практику.

Детальніше...
 

НАРАДА з підведення підсумків діяльності департаменту агропромислового розвитку

e-mail Друк PDF

26 грудня начальник відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації  Олександр Нечай  взяв участь у нараді з підведення підсумків діяльності  департаменту агропромислового  розвитку Київської облдержадміністрації, яка відбулася на базі Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства НААН України» смт Глеваха Васильківського району.
Захід зібрав всіх керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань АПК, представників бізнесу та соціальних партнерів, яких департамент залучав до заходів з метою розвитку агропромислового комплексу області.
Коротко  про роботу та аграрії області поінформував директор департаменту Сергій Шупик: «В цілому цей рік можна вважати успішним. Не зважаючи на несприятливі погодні умови на початку року, аграрії області досягли достойних для області врожаїв. Фінансово ми також маємо кращі показники, ніж у 2016 році, перш за все тому, що у програмах державної підтримки прийняли участь малі та середні підприємства.    Зокрема, компенсацію кредитних ставок отримали 38 підприємств,  що на третину більше, ніж в попередньому році»

 

Публічне обговорення щодо наміру ТОВ «СЛОВ’ЯНИ» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

e-mail Друк PDF

21 грудня у приміщенні Борівської сільської ради відбулося публічне обговорення щодо наміру ТОВ «СЛОВ’ЯНИ» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що знаходяться в селах Лисиця та Садки-Строївка. Головував на них завідувач сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Наталія Бурнашева. У публічних обговореннях взяли участь 4 особи, що становить 3,5 відсотки від загальної чисельності жителів сіл.
Заслухавши доповідь генерального директора ТОВ «СЛОВ’ЯНИ» В’ячеслава Коцана, обговорення продовжилося у формі запитань та відповідей.
Після проведення дискусії та отримання відповідей на поставлені питання, за результатами публічного обговорення прийнято рішення про погодження видачі Дозволу на викиди ТОВ «СЛОВ’ЯНИ», що зазначено у Протоколі публічного обговорення.

...Протокол обговорення

Останнє оновлення на Середа, 27 грудня 2017, 17:02
 

Петро Порошенко вимагає посилити співпрацю з НАТО

e-mail Друк PDF
Співпраця між українською армією та військовими підрозділами країн-членів НАТО має бути посилена. Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи перед військовослужбовцями під час робочої поїздки до Маріуполя, повідомляє кореспондент Укрінформу. “Я вимагаю і надалі посилювати міжнародну співпрацю, перемовини на подальше вдосконалення майстерності військовослужбовців та досягнення взаємної сумісності наших підрозділів з підрозділами країн-членів НАТО“, –  заявив Порошенко.
Детальніше...
 

Новорічні ранки

e-mail Друк PDF

В Макарівському районному Будинку культури, 27 грудня, відбувся новорічний ранок для учнів початкових кладсів Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей".
Святкову виставу показали учасники дитячого колективу "Акварелі" та народного зразкового аматорського хореографічного колективу "Ясочка" районного Будинку культури.

 

Останнє оновлення на Середа, 27 грудня 2017, 11:59
 

Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная

e-mail Друк PDF

26 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану протиепізоотичної ситуації в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, проведення командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, яке проводитиметься Головним управлінням ДСНС України в Київській області тощо.

Детальніше...
 

Пенсіонерам субсидія рахується, виходячи лише з розміру пенсії, а не на загальних умовах

e-mail Друк PDF

Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії.
Це стосується лише тих українців, які донедавна працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а віднедавна – у минулому чи цьому році (І та ІІ квартали) з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.